Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ze za RAF mozesz od osoby dostac max 30/60dni. Chyba ze ostatnio zaszly jakies zmiany. Takze na rok potrzeba 6 voucherow.

 

Poza tym, ewentualny reimburse platnosci jest tylko do kilku dni od platnosci, a nie przez caly okres... Takze nie da sie cofnac transakcji z karty ktora odbyla sie rok temu. :lol:

 

To dlaczego na allegro zwykłe skany zdrapek - za gold od farmerów są za 60-70zł a roczne abo wow + d3 za 90zł ? Zresztą kasa nie duża i ktoś może zaryzykować, eot.

Co do d3 beta to z patcha na patch coraz gorzej chodzi jakieś "shutteringi" doszły, których kiedyś nie było..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko o jednym. Beta to nie zapowiedź gotowego produktu! Beta to nie tylko wyłapywanie drobnych błędów. Beta ma przede wszystkim testować rozwiązania które mogą trafić do finalnej gry, ale nie muszą - w tym te dziwne, czasem idiotyczne pomysły twórców, rozwiązania techniczne, itd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne wątpliwości że gra będzie chodzić lepiej/mieć mniejsze wymagania po wyjściu. Podobnie wszyscy mówili z sc2, że to tylko beta, jeszcze zoptymalizują, a okazało się, że to właśnie beta miała najmniejsze wymagania.

Nie liczę tego buga z doczytem z dysku, to muszą naprawić, inaczej lepiej niech zaczną do kolekcjonerskiej edycji dodawać dysk ssd zamiast pendrive'a :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ewentualny reimburse platnosci jest tylko do kilku dni od platnosci, a nie przez caly okres...

 

Bzdura, chargeback można zgłosić do 120 dni (visa, nie wiem jak w przypadku mastercard).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, chargeback można zgłosić do 120 dni (visa, nie wiem jak w przypadku mastercard).

 

Generalnie tak, tylko zrob chargeback uslugi z ktorej sie w pelni korzystalo...

Najdluzsze chargebacki jakich uswiadczylem w WoWie byly po 10-12 dniach.

 

Terminowo dluzsze chargebacki zdazaja sie czesciej, ale nie z checi wlasciciela karty, a podejrzanych transakcji na karcie i automatycznym oflagowaniu karty.

 

Zreszta nawet jesli, to w takim przypadku chargeback konczy sie banem konta jesli chargeback zostal zrobiony na prosbe wlasciciela konta/karty. Czesto gesto permem, a nie do czasu wyrownania zaleglosci...

 

PS. Jest to najlepszy sposob zeby zakonczyc gre permanentnie i odzyskac czesc kasy z billingu terminowego :D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam o tym jak Blizzard stara się poprawić endgame w stosunku do D2 tym bardziej nie mogę się doczekać.

Więcej tutaj: End game - Diablo Wiki

 

Widać poprawnie wyciągnęli wnioski z D2 i WoW - w grze MMO liczy się tylko end-game. Śmieszy mnie narzekanie na brak pvp na starcie gry kiedy wszyscy będą mieć postacie na max 10 lvlu - arena pojawi się kiedy więcej osób będzie już na lvl-cap, przed tym pvp to śmiech na sali i bitwa na patyki w piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj się nie zgodzę, w lod bardziej popularny był LLD (low level dueling), dużo bardziej zbalansowany, nie zepsuty zbyt silnymi przedmiotami, gdzie trzeba było wprowadzać miliard zasad. Taki typ pvp też wprowadza do obiegu interesujący typ wartościowych przedmiotów, z niskimi wymaganiami.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasów SC i D2 nie gram zbytnio w gry Blizzarda, pytanie me czy będzie się dało po kupieniu zmienić język na ANG jeśli PL będzie kiepawy ?

 

Możesz sobie wybrać wersję językową klienta, który chcesz ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Xaarkes2

Cześć. Nigdy nie grałem w żadne Diablo, a nawet grę od Blizzarda. Czy osobie, która nigdy nie grała w takie gry spodoba się D3. Czy D3 będzie powiązane z poprzednimi częściami? Zastanawiam się na zamówieniem pre ordera, ale nie wiem, czy może lepiej poczekać na testy oficjalnej gry i dopiero wtedy ją kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osobie, która nigdy nie grała w takie gry spodoba się D3.

 

Skąd mamy to wiedzieć? ;). Zagraj w demo D2 i sam się przekonaj.

 

Czy D3 będzie powiązane z poprzednimi częściami?

 

Będzie powiązane, ale zawsze możesz doczytać co działo się w poprzednich częściach. Zresztą, Blizzard zapewne przygotuje jakieś 'story recap' (tak było w przypadku SC2).

 

Zastanawiam się na zamówieniem pre ordera, ale nie wiem, czy może lepiej poczekać na testy oficjalnej gry i dopiero wtedy ją kupić?

 

Recenzje będą raczej pochlebne, bardziej zwracałbym uwagę na opinie graczy, a te póki co (beta) są pozytywne.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Xaarkes2

Recenzje to ja ci już teraz mogę streścić:

 

'10/10 OMG we have a game of the decade!'; '6/6 this is the best game I have ever played'; 'откровение! 10/10'; '这是惊人的游戏 6/6'; 'Ja ja das is gut 5/5'.

 

Dobra, dzięki za streszczenie recenzji ;D Za chwilę zamawiam preordera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje to ja ci już teraz mogę streścić:

 

'10/10 OMG we have a game of the decade!'; '6/6 this is the best game I have ever played'; 'откровение! 10/10'; '这是惊人的游戏 6/6'; 'Ja ja das is gut 5/5'.

 

Witam serdecznie. Na jakiej podstawie piszesz taką recenzję? Masz już doświadczenie związane z w/w grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał mieć. Naprawdę uważasz, że wyczekiwany od dekady flagowy tytuł Blizzarda, przy którym wszyscy sikają po nogach jak ktoś zapowiada, że wkrótce coś zapowie, będzie miał inne recenzje?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musiał mieć. Naprawdę uważasz, że wyczekiwany od dekady flagowy tytuł Blizzarda, przy którym wszyscy sikają po nogach jak ktoś zapowiada, że wkrótce coś zapowie, będzie miał inne recenzje?

 

Witam. Generalnie wiele osób twierdzi, że Blizzard zwrócil się w stronę komercji.

Boję się, że DIII może okazać sie produktem przeznaczonym głównie dla casualowych, niedzielnych graczy.

Przypomnę ostatnią wpadkę z Duke Nukem 4ever.

 

EDIT:

Obecnie oswieżam sobie D1. Mam już 19 level po kilku dniach grania i nie tracę zapału ani trochę. Niesamowite jest to, że na BattleNecie można spotkać jeszcze innych sympatyków D1.

Edytowane przez fight.club.member.1999
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że DIII może okazać sie produktem przeznaczonym głównie dla casualowych, niedzielnych graczy.

 

E tam, ja myślę że wysiłki nolife'ów grających 24/7 też zostaną sowicie wynagrodzone ;)

 

A może martwisz się o poziom trudności?

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=U0F2wPZWdYk&feature=player_detailpage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bota też mają, działa, od dawna to działa w wow (ta sama zasada działania, testują go też z wardenem).

Zadziwia mnie czasem ta ślepa wiara w moc blizzarda, skoro boty są w wowie i mają się dobrze, a to jest ich główny produkt, gra ciągle wspierana i w którą inwestują, to nie ma podstaw żeby przypuszczać, że podobne hacki nie będą działać w D3. I mowa tutaj o prywatnych botach działających na masową skalę, a nie jakiś publicznym hacku za który losowi gracze dostaną bany.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ja przez te wszystkie lata nie spotkałem ani razu bota, a czasami farmię/latam bez celu czekając na randoma i słuchając sobie muzyki. Wiem za to na pewno, że Blizz nie banuje od razu botów zbierają listę kont używających danego exploita przez miesiąc/dwa i potem jednym strzałem wszystkich banują. W każdym bądź razie imo granie z MH czy botem jest bez sensu... gdzie tu przyjemność z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh ile to ja razy widziałem w Orgri układane z orków w powietrzu litery reklamujące strony, gdzie można kupić golda :P poza tym nawet jak blizz zbanuje takie konta to za kilka minut pojawiają się 2 nowe to jak walka z hydrą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...