Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, tylko mówię, że sporo ludzi na tej zasadzie gra w wowa, i to już chyba od dłuższego czasu. Ciekawe jak długo blizz jeszcze będzie to tolerować.

 

Napisałem kilka maili do sprzedawców, niektórzy nawet udzielają gwarancji że to zadziała (w razie blokady konta/usunięcia d3 zwrot kasy). Oczywiście to marna pociecha, jak konto przepadnie, ale zawsze coś, i częściowo dowodzi, że są pewni niezawodności tego sposobu.

Osobiście też nie zamierzam ryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko mówię, że sporo ludzi na tej zasadzie gra w wowa, i to już chyba od dłuższego czasu. Ciekawe jak długo blizz jeszcze będzie to tolerować.

 

Napisałem kilka maili do sprzedawców, niektórzy nawet udzielają gwarancji że to zadziała (w razie blokady konta/usunięcia d3 zwrot kasy). Oczywiście to marna pociecha, jak konto przepadnie, ale zawsze coś, i częściowo dowodzi, że są pewni niezawodności tego sposobu.

Osobiście też nie zamierzam ryzykować.

 

Ta, gwarancję. Taką gwarancję to i ja Ci mogę dać, a jak przyjdzie co do czego to szukaj wiatru w polu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam filmik ale w polskiej wersji językowej

 

http://www.youtube.com/watch?v=sOSLci51yZQ

 

w ogóle zobaczcie na polskiej stronce bn diablo, jakie mają tłumaczenia nazw skilli... znowu się wzięli za tłumaczenie nazw własnych. Whirlwind - Młyniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam filmik ale w polskiej wersji językowej

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=sOSLci51yZQ

 

w ogóle zobaczcie na polskiej stronce bn diablo, jakie mają tłumaczenia nazw skilli... znowu się wzięli za tłumaczenie nazw własnych. Whirlwind - Młyniec :D

 

 

Czułem że coś takiego nas czeka, dlatego ściągnąłem już angielską wersję :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w empik.com

 

Dziś zamówiłeś

Diablo 3 (PC), Blizzard, 170,49 zł

Nr zamówienia xxxxxxxxxxxxx . Przewidywany termin wysłania zamówienia z magazynu: 2012-05-15.

 

Nie chce Cie zmartwić ale już mnie w ten sposób empik raz zawiódł. Ja miałem tak

 

2012-02-15 16:25: Przewidywana data wysłania zamówienia z magazynu to: piątek, 17 lutego 2012 + czas dostawy.

2012-02-17 07:56: Twoje zamówienie powinno być gotowe do odbioru w salonie empik Rzeszów Plaza w poniedziałek, 20 lutego 2012. Po dostarczeniu zamówienia do salonu wyślemy do Ciebie wiadomość z zaproszeniem po odbiór.

2012-02-20 13:53: Serdecznie zapraszamy do salonu empik, po odbiór zamówionych przez Ciebie produktów.

Osobiście 2012-02-17 (w dniu premiery) pojechałem do EMPIKU i kupiłem zamówiony towar po normalnej cenie (nie po obniżce - jak zamówiłem), bo żeby mieć po obniżce musiałbym czekać do 02-20 aż przyjdzie moja płyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej kupić sam klucz, a jak ktoś koniecznie potrzebuje z jakiegoś powodu pudełko, to później jak szał opadnie, kupi na aukcji coś w tym stylu:

 

STARCRAFT 2 II WINGS OF LIBERTY PUDEŁKO BOX PL (2234528431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

nie ma problemu z czekaniem, z odbiorem, klienta ściągamy długo przed premierą, możemy grać od pierwszej sekundy w której uruchomią serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj idę do Empiku wypytać co i jak i jak będzie można to zamówię sobie u nich na miejscu grę, żeby mi ją odłożyli jak przyjdzie i w dniu premiery odbiorę, jak nie to zamówię sobie klucz znalazłem już nawet za 150zł na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak już przy temacie empika: jest ktokolwiek, kto zamówił edycje kolekcjonerską z ich sklepu online? Pisałem do nich maile już wcześniej o to czy były i będą te kopie do zamówienia u nich, to za każdym razem odpowiadali wymijająco.

 

Diablo 3 - Edycja Kolekcjonerska (PC) - za | empik.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś diablo 3 z rafów poznikało z allegro w ostatnich dniach, chyba blizz zaczął to blokować

Na stronce bn pojawiła się zakładka "progression", dla każdej klasy

 

http://us.battle.net/d3/en/class/wizard/progression

 

Fajnie obrazuje co na którym levelu się odblokowuje, jak widać na większości poziomów odblokowujemy więcej niż jedną rzecz (skilla, kilka run).

W tym systemie skilli, przechodzenie gry polega na ciągłym testowaniu nowych odblokowywanych umiejętności i run, spora różnica w stosunku do d2. Gra wręcz zachęca do wypróbowania wszystkiego, z racji na darmowy i szybki respec.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej kupić sam klucz, a jak ktoś koniecznie potrzebuje z jakiegoś powodu pudełko, to później jak szał opadnie, kupi na aukcji coś w tym stylu:

 

STARCRAFT 2 II WINGS OF LIBERTY PUDEŁKO BOX PL (2234528431) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

nie ma problemu z czekaniem, z odbiorem, klienta ściągamy długo przed premierą, możemy grać od pierwszej sekundy w której uruchomią serwery

 

Rowniez jestem za kupowaniem kluczy ( kupilem tak SC2 wlasnie ) ale obecnie jest to nieoplacalne bo sam klucz do gry kosztuje tyle samo co wersja pudelkowa (cenny z allegro) na chwile obecna proponuje sie wstrzymac z zakupem i czekac do samej premiery, moze sie okazac ze w dniu premiery ceny kluczy beda po 120-130zł a jesli nie beda proponuje wybrac sie do sklepu w dniu premiery i kupic pudelko. Preordera nigdy nie bralem i nie bede bral bo jest to nieoplacalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem, sprzedają klucz, to pewnie czytają go z pudełka, a potem tak jak te kopie sc2 bez keya na allegro sprzedają za parę złotych.

To chyba logiczne że key powinien być o te 10-20zł tańszy niż box.

 

Btw, ta stronka:

Diablo III

 

można sobie odblokować specjalny wzór bannera dla każdej klasy, który będzie potem dostępny w grze, i nie będzie go można zdobyć w żaden sposób (limitowana "promocja", tydzień na każdą klasę a potem się kończy).

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There is an issue with the auto mailer resulting in players not receiving confirmation emails, but this shouldn't be preventing submissions and sigil claims from reaching us correctly.

Źródło

 

Co do samego keya, to na keye.pl są po 164,90zł.

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam wszystkie klasy i nie mogę nic dla siebie wybrać :-| . W dwójce grałem Paladynem i nie widzę dla niego alternatywy ... chyba zostanie mi zagranie dla próby Barbarzyńcą i Łowcą demonów bo walka magią to nie mój styl.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbem najlepszy gameplay na początek chyba, rozwalasz wszystko, leap fajne, można skakać na różne poziomy. Moim zdaniem przynajmniej w becie najprzyjemniej gra się barbem (nie jest też wcale najsilniejszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...