Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może dotarł do informacji, czy doczytywania efektów umiejętności, które wywołują 0.5 sekundowe przycięcia, zostaną wyeliminowane w wersji finalnej? Zastanawiam się, czy kupować wersję kolekcjonerską, czy zwykłą + dysk SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dotarł do informacji, czy doczytywania efektów umiejętności, które wywołują 0.5 sekundowe przycięcia, zostaną wyeliminowane w wersji finalnej? Zastanawiam się, czy kupować wersję kolekcjonerską, czy zwykłą + dysk SSD.

 

Jedyne info jakie na ten temat ktoś wspominał to to, że pomimo licznych i czasami tragicznych błedów w wersjach beta od Blizza, pełne wydania przeważnie nie mają tych problemów. Na oficjalnym forum takie coś wyczytałem, odnośnie SC2. Niby się potwierdziło.

 

A jeśli chodziło Ci o zdanie Blizza na ten temat, to ten milczy jak grób.

 

 

Edit:

 

Osoby podkładające głosy w polskiej wersji Diablo 3:

 

Barbarzyńca w wersji żeńskiej - Małgorzata Gudejko, a w wersji męskiej - Grzegorz Pawlak.

Łowca demonów w wersji żeńskiej - Elżbieta Jędrzejewska, a w wersji męskiej - Waldemar Barwiński.

Mnich w wersji żeńskiej - Brygida Turowska, a w wersji męskiej - Miłogost Reczek.

Szaman w wersji żeńskiej - Monika Szalaty , a w wersji męskiej - Krzysztof Dracz.

I wreszcie czarownik. Postać żeńska będzie miała głos Iwony Rulewicz, a męska - Roberta Czebotara.

Edytowane przez ZipQ
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dotarł do informacji, czy doczytywania efektów umiejętności, które wywołują 0.5 sekundowe przycięcia, zostaną wyeliminowane w wersji finalnej? Zastanawiam się, czy kupować wersję kolekcjonerską, czy zwykłą + dysk SSD.

 

Jak poczytasz forum bn, to zobaczysz że są i ludzie z ssd którzy to mają. Więc to nie jest reguła.

U mnie ssd rozwiązał problem całkowicie, ogromna różnica.

Co do releasa gry, czy to wyeliminuje, trudno powiedzieć.

 

W sc2 nie było takiego czegoś (chociaż jest jakiś bug z odtwarzaniem replaya który objawia się podobnie, ale tylko na niektórych konfiguracjach, do dziś tego nie naprawili. Generalnie sc2, to beta chodziła najszybciej z wszystkich wersji, finał jak i kolejne patche wszystkie bez wyjątku pogarszały tylko wymagania gry.

 

Logika nakazuje podejrzewać, że muszą to wyeliminować w d3, bo mieliby ogromną rzeszę niezadowolonych klientów, z tym lagiem gra się fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Czy nadal jest to Andrzej Gawroński?

- Sięgnęliśmy do mrocznych ksiąg kontaktów Diablo, odprawiliśmy tajemne rytuały, przywołaliśmy parę nieprzewidzianych istot, posprzątaliśmy po nieprzewidzianych istotach, spisaliśmy cyrografy i... Deckard Cain znowu przemówi głosem pana Andrzeja Gawrońskiego!

 

Tak w sprawie polskiego Caina.

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od piątku, 20 kwietnia, od godz. 21:01 czasu polskiego, aż do poniedziałku, 23 kwietnia, do godziny 19:00, będziecie mogli pobrać klienta, zalogować się i ze znajomymi grać każdą z 5 klas bohaterów aż do poziomu 13, aby uratować świat przed inwazją demonów.

 

Diablo 3 - weekend z otwartą betą

 

A jednak.

 

@Carson, pojawił mi się błąd na stronce i posta jako drugi mi zapisało. <_<

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdajecie sobie sprawy że zabawa z betą to max kilka godzin, cały weekend zdecydowanie za dużo. Tzn. można grać więcej, ale wtedy gra szybko obrzydnie, bo nie za wiele jest tam do zrobienia.

 

A propos bety, co do wydajności, ci którzy mają dostęp.

Macie np. spadek fpsów w momencie jak templar rozwala barykadę z drewna na schodach? Ogólnie gra ma ostre spadki, przy jakichś intensywnych obliczeniach fizyki (jak się rozwala jakieś ściany, które spadają i rozwalają potwory itp.). Ale te schody robią wyjątkowo odczuwalny spadek w fps. Podobnie to miejsce z kolumnami przed skeleton kingiem, które przywołują i rozpadają się w momencie zniszczenia.

Ilość przeciwników na ekranie, generalnie nie wpływa źle na fps, do czasu aż się ich zniszczy i się rozpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck! a akurat wczoraj usunąłem klienta z bety ;p kurde świetna wiadomość, kolejny raz Blizz mnie nie zawiódł i pozwoli mi w końcu przetestować tego mojego upatrzonego Monka w akcji a nie na YouTubie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy jaki klient, tak samo z pełną grą, różnica jest tylko w języku. Więc jak ktoś będzie chciał grać na europie ale na amerykańskim kliencie, to można, podobnie jak polski się komuś znudzi bo kupił polską wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...