Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu odpaliłem. Gra jest tak szpetna, że myślałem, że mam coś źle ustawione w opcjach (przełączyłem się bezpośrednio z Path of Exile). Niestety wszystko na high. Oczy bolą na 30 calach. Sprawdzę jednak jakość grania i ogólną miodność. Po tygodniu katowania PoE będzie dobre porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra olewam

Leoric padł, barbem....

Qmpel namawia mnie na zakup, on nigdy w Diablo nie grał, a sam powiedział:

utek 23:36:55

to jest beta

utek 23:37:03

mysle ze duzo ograniczyli

utek 23:40:46

nie wierze ze gra bedzie taka glupia klepanka bo to sie nie sprzeda na dluzsza mete

utek 23:41:08

jak dla mnie za dzieciennie prosta

 

On niestety nie śledzi tematu diablo, nie wie co się działo itd.

To jego punkt widzenia, jak dla mnie jest jeszcze gorzej...

Uproszczone az do bolu, brak drzewa, brak rozdawania stats pointów, brak całej miodności...no i brak pvp na start...

jedyne co łączy to z diablo...to fabuła, dźwięki i postacie...

 

Szczerze, zwątpiłem...

Quo vadis Diablo...

idę spać, preorder wisi pod znakiem zapytania.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tylu latach spędzonych przy diablo,d2 stwierdzam że ta gra to kupa :damage_wall:

 

chyba już jestem za stary na to, ale nie podoba mi się

1. nowy system skilli i same skille, szczerze to nawet nie wiem o co chodzi w tym, w poprzednich diabłach jakoś to było bardziej czytelne

2.gdzie jest tradycyjny firebolt? (zamiast tego jest coś fioletowego) :lol:

3.po co w trakcie rozmowy pokazywane są jakieś obrazki ludzików z którymi rozmawiamy?

4.mnich - kung-fu :blink:

innych rzeczy nawet mi się nie chce wypisywać

 

jedyny + to chyba tylko demon hunter, mi się spodobał i przypomina mi roque

 

pewnie mnie zjedziecie bo obrażam dzieło wielkiego Blizzarda, ale prawda jest taka że to inne studio robiło poprzednie części, a te obecne jedzie tylko na dobrej marce :rolleyes:

Edytowane przez dzik86
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem na us i hmm no i powiem że poczekam sobie aż stanieje itp bo mi jaj nie urwała nie wiem chyba za kolorowo itp.. no i nudziłem się po 2 godzinach stwierdzam że odpuszczam sobie diablo 3 może jesienią zakupie na długie jesiennozimowe wieczory;) bo szału to ja tu nie widzę a nawet w Torchlight bardziej mnie zaciekawił.

Może dlatego że mam już swoje latka i otoczka marketingowa jak i oh ah na mnie już nie działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba załapałem na jakiś chwilowe włączenie bo udało mi się wbić:)

 

EDIT: Gram monkiem, pod LPM mam jedna umiejętność pod PPM drugą, jak mam ustawić spowrotem uderzanie bronią białą??

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, dobrze że wypuścili bete. Na mojej zintegrowanej 130M tnie się i przegrzewa nawet na minimalnych. A jak narazie nie zamierzam zmieniać laptopa, tak więc Diablo 3 będzie musiało poczekać na swoją kolej.

 

PS wygląda na to że każdy nowy atak jest doczytywany z serwera, gdy mój WD nauczył się skilla to cięło niemiłosiernie, ale w miarę jak częściej go używał lag znikał.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykałem póltorej godzinki i wrażenia mieszane (raczej kiepski niż dobre).

 

Plusy:

- dźwięki i muzyka

- Diablo na końcu gry (mam nadzieję, że nie w którymś dodatku dopiero)

- czytelne menu, ekran ekwipunku (ale skills już nie za bardzo)

 

Minusy:

- drętwy skrypt i marny voice acting. Mój barbarzyńca mówi swoje pompatyczne i pełne patosu kwestie głosem Sylvestra Stallone :-) ostatni raz tak kiepsko wypowiadane kwestie (w kilku przypadkach, nie generalizuję) słyszałem przy Hellgate: London. Poza tym to komentowanie przez bohatera tego co i tak widać typu: "To jest dziura po spadającej gwieździe" jest trochę denerwujące

- brak klimatu - mało postaci charakterystycznych, trochę to wszystko jakby sklejone na siłę

- migające i błyskające co chwilę na ekranie achievementy, komunikaty, podpowiedzi itp.

- wygląda to graficznie bardzo tak sobie

 

 

Z ciekawostek - Barbarzyńca pluje co chwilę na ziemię (taki jest twardy haha), zastanawiam się tylko dlaczego wyciera usta przed a nie po ;-)

 

 

PS Pre-order anulowałem....

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i gra faktycznie jest banalna, a ja mam jeszcze prościej bo przez buga, jeden ze skilli mi nie pobiera w ogóle tego "spirit" więc nawalam wszystkich jak leci. I ponawiam pytanie z poprzedniego posta jak mam ustawić normalny atak bronią, bo na razie nawalam tylko skillami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórym to się w [gluteus maximus]ch poprzewracało, to nie jest demo tylko beta, a blizz wpuścił tyle ludzi tylko dla tego że chce przetestować nowe servery pod obciążeniem ...

 

Do premiery zostały trzy tygodnie, więc chyba można oczekiwac, że taka oczywista rzecz jak logowanie zostanie zrobiona ok? ;)

 

PS wygląda na to że każdy nowy atak jest doczytywany z serwera, gdy mój WD nauczył się skilla to cięło niemiłosiernie, ale w miarę jak częściej go używał lag znikał.

Jeśli to prawda, to kompletny absurd... po co by było te X GB klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę i gra faktycznie jest banalna, a ja mam jeszcze prościej bo przez buga, jeden ze skilli mi nie pobiera w ogóle tego "spirit" więc nawalam wszystkich jak leci. I ponawiam pytanie z poprzedniego posta jak mam ustawić normalny atak bronią, bo na razie nawalam tylko skillami.

 

 

złap ten skill przypisany do klawisza myszki i przeciągnij gdzieś, w ten sposób wróci ci zwykłe nawalanie bronią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety jak najbardziej pozytywne. Gra jest stworzona do cooperative, grałem z dwójką znajomych - potwory są silniejsze, exp szybciej leci, więcej golda i itemków. Levelowanie, zdobywanie kolejnych itemów oraz zwiedzanie lokacji sprawa o wiele więcej frajdy przy grze w kilka osób. Jak na początek gry jest ok, Diablo 2 miało O WIELE gorszy start, czuję w tej grze duży potencjał. Preordera nie cofam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało w końcu wbić tak koło 1 w nocy. Gra całkiem fajna, klimat jest (może nie taki jak w 1'ce, ale całkiem znośny). Gra się b. przyjemnie. Może troche zbyt łatwo, ale od tego będą inne tryby. Jak na razie zadowolony jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się nie mogę zalogować - error 3003.

 

Co oni sobie <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a myśleli? Powinni puścić to już na infrastrukturze produkcyjnej/docelowej żeby uciągnąć to wszystko. No chyba, że tak zrobili, wtedy są w czarnej [gluteus maximus].

 

EDIT:

Teraz jest request timed out.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, dobrze że wypuścili bete. Na mojej zintegrowanej 130M tnie się i przegrzewa nawet na minimalnych. A jak narazie nie zamierzam zmieniać laptopa, tak więc Diablo 3 będzie musiało poczekać na swoją kolej.

 

PS wygląda na to że każdy nowy atak jest doczytywany z serwera, gdy mój WD nauczył się skilla to cięło niemiłosiernie, ale w miarę jak częściej go używał lag znikał.

 

 

To o czym piszesz to nie doczyt z serwera, a z dysku. To jest znany błąd, pisałem już w tym temacie o tym, dużo ludzi tego doświadcza. Ten lag występuje nawet przy bieganiu po mieście i zagadywaniu npc (samo odgrywanie dialogów). Blizz zarzeka się że to poprawi, u mnie w becie dopiero dysk ssd rozwiązał ten problem, natomiast patrząc na opinie ludzi z forum bn, ma to sporo osób z najnowszymi configami z sli z gtx680 i raid ssd, więc to nie jest reguła. Kiepska optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak co się czepiacie poziomu trudności. W diablo 2 też nie udało mi się zginąć do 10 levela. Po za tym po premierze możecie sobie zagrać na nightmare.

 

pisząc łatwa nie miałem na myśli LPM+shift i walenia fali potworów bez problemu, miałem na myśli uproszczona/trywialna

muszę zagłębić się dokładnie w ten system skili i to przetrawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System skilli jest tak zrobiony, żebyś spróbował nowego skilla lub runy do skilla (czyli często nowego skilla, nowa wariacja), praktycznie co poziom. Grając coś odblokowujesz co poziom, później nawet kilka rzeczy (skill i 2 runy np.). Gra jest tak pomyślana, że racz nie gra wg planowanego builda, a próbuje wszystkiego co ma dana klasa, przez całą grę, przynajmniej za pierwszym razem jak przechodzi daną klasą.

Jak w opcjach zaznaczysz elective mode, możesz przypisać dowolny skill do dowolnego przycisku (bez tego jest to ograniczone dla noobów, żeby np ktoś sobie nie wybrał wyłącznie skilli które zużywają rage na barbie, bo by nie mógł nic używać, taki system idiot proof).

Moim zdaniem mogliby zmienić, że wszystkie ikony skilli przy wyborze są na jednym ekranie, bez przewijania tymi strzałkami..

 

Jeżeli ktoś zmienił język, i gra się nie uruchamia, to można usunąć jakieś pliki (google), które resetują ustawienie języka i gra działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś szukał.. to byś znalazł, 3 strony wcześniej w tym temacie:

 

o wypas zmieniłem język na polski i teraz mi sypie błędami i też nie chce się odpalić ;p

 

 

Skasuj foldery C:/ProgramData/Battle.net i C:/ProgramData/Blizzard Entertainment, powinno pomóc (musisz mieć włączone pokazywanie ukrytych)

 

Edytowane przez aerial
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...