Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Całość przeszedłem 3-ma postaciami, 2-ma tak 1/2.

Barbarzyńca - jak barbarzyńca, ostro bije i już.

Mniszka - oj, granie ta postacią dla mnie to super zabawa.

Łowca - też fajnie się gra.

Czarodziej - mieszane uczucia, może na wyższych poziomach będzie lepiej.

Szaman - jak zacząłem rzucać dzbanami z pająkami to wymiękłem i ..... może wrócę i zobaczę co dalej.

 

Styl rozwoju postaci -> nie zagłębiałem się, ale raczej zbyt uprościli. Niech będzie automat, ale czemu nie tak jak w Skyrim -> walę pałką to rosną mi umiejętności pałki, kuszą - kusza, rzucam piorunopodobnym czymś - pioruny, itd. A może tak jest, tylko nie dokopałem się do tego ?? Tutaj wydaje się, że w dowolnym momencie można przerzucić się na dowolną inną broń i nie ma sprawy, leci się dalej. Co prawda nie wgłębiałem się w statystkyki, więc zapewne się mylę.

 

Ogólne wrażenia pozytywne, z małym minusem za rozwój postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to było częste w d2 - tab do mapy, alt do podświetlania itemów, chwila nieuwagi i wychodzisz do pulpitu :D

 

Ma ktoś błąd 3004 podczas próby zagrania nową postacią? Na forum BN cisza.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi przez te pliki do zmiany grafiki nie odpala Diabełka :( , robie tak jak jest napisane i pupa. Raz wykasowałem je rozpakowałem jeszcze raz i odpaliła, ale musiałem wyłączyć i teraz znowu nie działa. Chyba trzeba przyzwyczaić się do tej grafiki jaka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w ogóle wspiera jeszcze 3 monitory?

Gdzieś czytałem że full wersja nie będzie, bo to daje za dużą przewagę, większy zasięg dla skilli, już nie wspominając o pvp.

 

W becie full screen window mode

 

Mysle w fullu w single moze bedzie hulac po modach ale zasieg skilli i tak bedzie ograniczony do pewnych proporcji (jak w starcrafcie II)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hula bez zacięć

Kierownicą grasz? :wink:

 

Ja właśnie zakończyłem swoją przygodę z betą i spokojnie czekam do 15 maja. Co do samej gry, to mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią żyć bez mrudzenia, defetyzmu, whinowania, etc. Takie samo pierdzielenie było widać w temacie o Skyrim a i tak wszyscy się później zagrywali. A przed tym w Fallout3 to samo i znów wszyscy zarywali nocki. A jeszcze wcześniej przy Diablo 2 identycznie...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejt d3 w porównaniu do tego z d2 to nic :). 'Jak to większość akcji nie będzie w podziemiach!?'; 'jak to nie będę mógł uczyć się dowolnych skilli ze scrollów!?'; 'po co jacyś głupi pomocnicy do wynajęcia!?'; 'jak to nie można zginąć!!!!!!!? wtf!? sooo lame!!!11oneone'; 'to już nie to samo, nie ma klimatu' (...)

 

edit/// bym zapomniał:

'wtf!? taka grafika to była 3 lata temu'

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm po dłuższym graniu zaczyna mi się podobać choć te garnki z pająkami Witch'a są śmiechowe, mam nadzieję ,że pózniej będzie coś ciekawszego od tych garnków :). A co do grafy Brithness zrobiłem na minimum i od razu bardziej mroczne jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prawie wymaksowaniu każdej klasy, wielu run-ach na Skeleton King-a, tak jak czekałem to nadal czekam z wywieszonym jęzorem jak napalona nastolatka na 15 maja. Mimo tego, że "idea" rozwoju postaci do mnie póki co nie przemawia do końca. Argumenty typu, w d2 i tak wszyscy robili 3 build-y i ładowali w to samo są w ogóle nie na miejscu. To oznacza tylko i wyłącznie że balans skill-i w d2 był beznadziejny, czyli go nie było. Oczywiście widzę wiele pozytywnych rzeczy w tym nowym systemie ale do końca mnie nie przekonuje. Nie zmienia to faktu, że d3 jest świetne i świetnie się bawię. Mimo, że jestem 11 lat starszy i już nie ten wiek, żeby się jarać grą, to czuje się jakbym się cofnął 11 lat do tyłu. Za to wielkie dzięki dla Blizzarda :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejt hejtem, jak ktoś ma argumenty, konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodziła, na tym polega dyskusja.

 

Moim zdaniem dużo gorsi są blizzardowscy fanboye, którzy nie przyjmują żadnego słowa krytyki pod adresem ich ukochanej firmy, gra jest dla nich idealna w każdym calu, no i ten nieśmiertelny "argument" że "I tak wszyscy kupicie i będziecie grać!". Na tym forum jest jeszcze w miarę spokojnie, ale są miejsca w sieci, że ludzie już stawiają blizzardowi ołtarzyk z podświetlaną plastikową czaszką diabła z edycji kolekcjonerskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie gra mi laguje na moim wysłużonym lapie, czasem podczas biegania przycina niemiłosiernie, a gdy jakaś rozpierducha to lata jak ta lala. Albo to wina bety, albo mojego systemu, tak czy inaczej przeszedłem dziś betę z dwoma kumplami i 15 maja pędzę do sklepu po fulla bo już dawno się tak zaje.iście nie bawiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejt hejtem, jak ktoś ma argumenty, konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodziła, na tym polega dyskusja.

 

Moim zdaniem dużo gorsi są blizzardowscy fanboye, którzy nie przyjmują żadnego słowa krytyki pod adresem ich ukochanej firmy, gra jest dla nich idealna w każdym calu, no i ten nieśmiertelny "argument" że "I tak wszyscy kupicie i będziecie grać!". Na tym forum jest jeszcze w miarę spokojnie, ale są miejsca w sieci, że ludzie już stawiają blizzardowi ołtarzyk z podświetlaną plastikową czaszką diabła z edycji kolekcjonerskiej :)

 

Otóż to. Fanatyzm w każdej postaci jest szkodliwy, a sekt wystarczająco dużo na świecie (np. Apple haha). Blizzard dostaje duży kredyt zaufania za to tylko , że nazywa się Blizard, ale przecież to developer jak każdy inny i błędy/nietrafione decyzje mogą mu się przytrafić. Zwłaszcza w kontekście połączenia z Activision, które doi z graczy jak może, więc nie bądźcie tacy pewni, że Diablo zobaczycie w podstawce, a nie np. w trzecim expansion pack-u haha (mam nadzieję, że nie wykraczę - vide historia z podziałem S2). No ale taka pewnie jest teraz tendencja, by gry były "interaktywne", dużo się działo ne akranie (pal licho, że przez te rozbłyski, efekty i komunikaty prawie nie widać co tam nasz bohater właściwie wyrabia :-P). Co do czerstwej historii - w sumie ciężko odkopując biednego Diablo po raz trzeci (a pewnie nie ostatni) wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie. W części czwartej - jako, że spadająca gwiazda już była - pewnie reanimują go kosmici haha.

 

KHOT - to dobrze, że ludzie mają swoje oczekiwania, wyobrażenia i nadzieje na temat nowych gier, bo inaczej łykaliby wszystko bez cienia refleksji a powstawałyby same gnioty (bo po co się przemęczać, skoro wszystko i tak się podoba). Czas pokaże, jakie oceny userów (bo recenzentom nie wierzę) dostanie D3 - oby jak najwyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...