Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard Entertainment game director Jay Wilson tells Kotaku that Diablo III's Inferno difficulty is aimed at players who have maxed out their character by reaching the level 60 player cap.

Diablo III Just Got Harder Than Hell With New 'Inferno' Difficulty

 

news z sierpnia zeszłego roku, może od tamtego czasu coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie sprzed paru dni Jay powiedział, że nie potrafi przejść połowy aktu I bez przynajmniej 10 śmierci :) Inferno będzie fajne. Najlepsze jest to, że HP przeciwników skaluje się wraz z ilością graczy w grze.

 

Dla mnie gra zacznie się od 60 poziomu doświadczenia.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Just Got Harder Than Hell With New 'Inferno' Difficulty

 

news z sierpnia zeszłego roku, może od tamtego czasu coś się zmieniło?

 

Zwracam uwagę , że formułka "is aimed at" tłumaczy się "jest przeznaczony dla" tudzież "stworzony z myślą o" (to drugie w tym kontekście brzmi chyba lepiej), co nie implikuje, że jest to wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Just Got Harder Than Hell With New 'Inferno' Difficulty

news z sierpnia zeszłego roku, może od tamtego czasu coś się zmieniło?

 

Blizzard porzucił już ideę 'spłaszczonej' difficulty curve na Inferno. Oznacza to mniej więcej tyle, że znowu popularne będą wszystkie 'runy' skupione wokół końcówki ostatniego aktu (w tym przypadku zapewne diablo runy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę , że formułka "is aimed at" tłumaczy się "jest przeznaczony dla" tudzież "stworzony z myślą o" (to drugie w tym kontekście brzmi chyba lepiej), co nie implikuje, że jest to wymagane.

 

prawda to, będziemy musieli chyba po prostu zaczekać aż pierwsi maniacy zrusciach!ą grę, wtedy będzie jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W d2 też hp/damage się skalowało z ilością graczy.

Za to synergie między postaciami >>>>>> boost dla potworków, w praktyce.

 

 

http://uk.ign.com/videos/2012/05/06/diablo-iii-blizzards-top-tips-for-inferno-mode

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"It's only max levels, so you have to be level 60 to be able to go to inferno"

 

jak bardziej wprost chcialbys zeby to powiedzial? :blink:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprost by było gdyby powiedział że nie da się wejść na inferno nie mając dokładnie i tylko levela 60, że jest taka restrykcja i gra wywala okienko z informacją że musimy dobić do 60 levela.

Moim zdaniem to skrót myślowy, te wywiady są prowadzone bardzo ogólnikowo. Wcześniej mówili że wbicie 60, przechodząc hell JEDEN raz grę, jest niczym nadzwyczajnym, gra jest tak zbalansowana, żeby bez dodatkowych rerunów wbić ten level 60. Więc automatycznie mówiąc o tym levelu 60, ma na myśli że trzeba ukończyć poziom hell, że inferno to endgame itp. Ja to tak rozumiem.

Przeczy temu też logika, po co wprowadzać takie ograniczenie? Nie ma to najmniejszego sensu, ktoś by nieco rushował, ukończył hell na levelu 59, i ma jakąś sztuczną blokadę? Bez sensu.

 

W tych wywiadach jest dużo nieścisłości, albo informacji nieaktualnych, np. już w którymś z kolei podnieca się tym affixem na championach "waller", który rzekomo nie występuje poza inferno, a tymczasem można go znaleźć w becie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to aktualna informacja, moze blizzard zmienil juz swoje stanowisko w tej kwestii

ale w przytoczonym wywiadzie, wprost, nie zostawiajac miejsca na jakiekolwiek watpliwosci, Jay powiedzial, ze trzeba miec lvl60 aby moc wejsc na poziom inferno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie pobrał instalki to zachecam zeby to jak najszybciej zrobic, bo u mnie trwa to juz 12h i nadal nie mam calej. Serwery blizza sa w proszku a p2p sprowadza sie do sytuacji download=upload co najwyzej.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw nie pamiętam gry, która tworzyłaby wokół siebie tyle szumu. Do tego ze względu na jej charakter, mówimy o samych oryginałkach... może sypnąć rekordami sprzedaży.

 

Wygląda na to, że dobre multi i długie wspieranie gier jest najlepszym zabezpieczeniem antypirackim :)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III Performance, Benchmarked : After A 10-Year Hiatus, The Prince Of Darkness Is Back

 

śmieszny test, minimalne fpsy testowane w tristram.. wychodzi że radek 6770 na rozdziałce 1280x1024, tekstury high, reszta low, ma minimalny fps 126.. widziałem betę na podobnym configu, to przy miejscu z pillarami, spadało do ~10 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozeszla sie jakas plota ze to:

 

Mój odnośnik

 

jest wynikiem przeniesienia duzej czesci EK z rynku europy srodkowej na GB i US. Wydawało mi sie to malo prawdopodobne ale czytam na BN ze kolejne sklepy anuluja zamowienia na edycje kolekcjonerskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobilem dzis maly rekonesans i:

 

Empik - Katowice Centrum, Skargi 6

Zaden z pracownikow nie wie NIC na temat nocnego otwarcia sklepu. Gra owszem bedzie dostepna rano w normalnej sprzedazy.

 

Media Markt Katowice Alpejska 6

Rozmawialem z kierownikiem sklepu i na 100% nie bedzie otwarte w nocy. Sklep nigdy nie byl i nie bedzie otwarty pomiedzy oficjalnymi godzinami (10-21) nawet ze wzgledu na premiery/promocje/wyprzedaze

 

Tesco - Katowice 40-101, Chorzowska 170

Sklep bedzie otwarty w nocy (bo i tak jest 24/7). Nikt nic nie wie na temat specjalnych nocnych imprez, natomiast gra ma zostac wystawiona wraz z poranna zmiana (7-8 )

 

Zapytalem tez w Chorzowskim AKS i na pewno sklep nie bedzie otwarty w nocy. Malo tego, nikt nie wie nic na temat zadnej premiery gry Diablo III. Moze sie komus przyda.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wybranych tesco ma być nocna premiera... niby mam 500 metrów, ale drogo chcą - 185 zł. Jest jakieś info po ile będzie w saturnach/mm?

 

@Trawienny - w podanym przez Ciebie tesco, na ul. Chorzowskiej też niby ma być wystawione w nocy.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny właśnie pisał o sklepach wymienionych jako te, w których ma być nocna premiera, a one o tym nawet nie wiedzą... W twoim tesco może być podobnie

 

A to sorry... ale z jego postu nie wynika, że chodzi o sklepy w których jest zapowiadana nocna premiera ;) Zresztą trochę dziwne by było organizowanie takiej premiery np w MM. Większość znajduje się w centrach handlowych i supermarketach, które trzeba specjalnie otwierać...

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...