Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanie. Padł mi kompletnie napęd i właśnie pobieram instalatora. Czy jeśli jutro kupię pudełkową a dzisiaj zainstaluje z tego instalatora to nie będzie wołał płyty ?

 

 

nie moze prosic o plyte bo nie wszyscy ja maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Padł mi kompletnie napęd i właśnie pobieram instalatora. Czy jeśli jutro kupię pudełkową a dzisiaj zainstaluje z tego instalatora to nie będzie wołał płyty ?

 

Wystarczy, ze gra wymaga stalego dostepu do sieci, naped i plyta w nim jest kompletnie zbedna.

 

Naprawde w to wierzysz?

 

Nie ma szans ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam chlopaki nie pitolcie tylko INSTALOWAC GRE !!! :lol:

 

 

wlasnie w tym problem ze sie nie instaluje...

 

Oni to specjalnie robia w blizzie, siedza na forach i sie smieja ze nam instalatory nie dzialaja...

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam coś innego:

 

An unexpexted error occurred while trying to install.

Please try again or contact Customer Support.

 

Na PC i lapku to samo.

 

edit: ZlyDzien dzieki:), faktycznie ten downloader z Twojego linku pokazuje mi 7,55 na 7,60. Dociągne i sprawdze.

Edytowane przez skus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam coś innego:

 

An unexpexted error occurred while trying to install.

Please try again or contact Customer Support.

 

Na PC i lapku to samo.

 

ściągaj instalator jeszcze raz ja mam to samo mimo iż miałem instalator en-us, którego nie trzeba było ostatnio ponownie ściągać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skinny, a robiles ten update managera o ktorym byla mowa kilka dni temu? nowy dla wersji GB i Ger chyba musi dociagnac 50MB

 

New Downloaders for English and German - Diablo III

 

Robiłem, ściągałem ponownie jak się pojawiło info. A ogólnie to ściągałem d3 tyle razy że już zgłupiałem, zy przypadkowo nie ściągnąłem starego, ale numerek instalatora mam ten sam co instalator, który obecnie jest do poprania (Diablo-III-8370-enGB-Installer na maca). Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...