Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gat demyt. U mnie na quad 3.2ghz + 6870 uciazliwe sa ogromne spadki nawet do 20FPS na high@FHD, chyba cos z moim kompem bo jednak ludzie z party nie uswiadczyli tego typu problemow, znowu ati sux czy ku*&^ nie wiem juz co :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę czas jaki mi zszedł na pierwszy akt, to w becie było ok 1/3 pierwszego aktu. Póki co pozytywnie :). Wbiłem się na serwer równo o 3, wtedy już nie było żadnych problemów, więc pewnie z godzinę wcześniej zaczęło ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojzys, az mi sie przypomnieli emeryci skaczacy przez regaly za karpiami przed swietami :blink: Co to jest caly ten guest past? Jakis trialowy key, ktory mozna udostepnic? Gdyby komus sie poniewieral w eterze to chetnie przygarne. Z zakupem poczekam, az ceny troche sie ogarna bo wydawac na singla prawie 2 stowy mi sie nie usmiecha :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę aktualny kurs dolara - to może być trudne do osiągnięcia zapowiadane 159zł w Realu za tydzień lub dwa. Ja atakuję Auchan dziś, ew. MM. Mam też awaryjne zamówienie w RTVEuroAGD jakby mi wykupili wszystko :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auchan Kraków - 8:10 - nikogo na dziale gry. Były chyba 3-4 pudełka. Wziąłem, poszedłem do kasy - byłem podobno 5 osobą w tej kasie z D3. Także jak teraz piszę, może już nie być D3 wystawionego. Mała szansa, że mają jeszcze coś w magazynie, ale nikogo nie pytałem. Cena - 164,99zł. Pytanie do Strongmena lub kogoś innego, kto był w Saturnie Kraków - jaka była cena zwykłego D3? Auchan zapewniał mnie, że chcą cenę przebić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Media Markt w Poznaniu na Szwajcarskiej. Jest Diablo 3 ale zwykla wersja za 169.90 - (nie maja w ogóle kolekcjonerskiej i nie wiedzą czy będą mieć). Na sprzedaż było coś koło 120 szt ,a poszło na pewno 40 jak nie troszke więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auchan Kraków - 8:10 - nikogo na dziale gry. Były chyba 3-4 pudełka. Wziąłem, poszedłem do kasy - byłem podobno 5 osobą w tej kasie z D3. Także jak teraz piszę, może już nie być D3 wystawionego. Mała szansa, że mają jeszcze coś w magazynie, ale nikogo nie pytałem. Cena - 164,99zł. Pytanie do Strongmena lub kogoś innego, kto był w Saturnie Kraków - jaka była cena zwykłego D3? Auchan zapewniał mnie, że chcą cenę przebić.

 

zwykla 169 jak pamietam

EK 399 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma wolnego guest passa, to nie pogardzę. Niestety mendy z gamecodes.pl wciąż nie dostarczyły mi klucza :x

 

EDIT: Klucz doszedł, ale i tak nie mogę grać - error 12 :|

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym mięsnym jeżem to serio w PL wersji :P ? Bo jak tak to wielki + za pompę dla tłumaczy :D

 

Screen autentyczny :-P Jak to rano zobaczyłem parskłem śmiechem. Dobre rozpoczęcie poranka. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale poziom trudności wydaje mi się nieco większy niż zaprezentowali na open beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już przesada ze strony gram.pl, a raczej tego kuriera od nich co się zwie DB Schenker. Moja kopia DIII została nadana wczoraj, dostałem nr listu przewozowego, ale gdy próbuję namierzyć przesyłkę to system jej nie znajduje. Sic, po to zapłaciłem 195zł, żeby nie musieć jechać do Krakowa i stać w kolejkach... i kupa, ostatni raz zamawiam preordera. Czuje, że dzisiaj nie pogram, a jak nie dzisiaj to najbliższa okazja będzie w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...