Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A z Amazona ostatecznie wyszło 152,68 ale doręczenie planowane dopiero na czwartek. Cóż, coś za coś.

 

Jestem w tej samej sytuacji, ale jest szansa, że doręczenie będzie jutro :-) przynajmniej Blizz dostawi troche serwerów - teraz tylko uważać na spoilery.

 

Jakoś ten 'Mięsny jeż' mnie nie przekonuje... 'plugawe matki', 'wytyczne', 'Pajęczyna Wymiotów" <to akurat z Diablo II, jakiś Unique Monster> - dziwnie to brzmi po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedłem z empiku z kopia gry. Bez wcześniejszego zamawiania zapłaciłem 180 złotych. Pełna kultura. No, ale ja mieszkam najdalej na zachodzie jak się w Polsce da ;) . Jadę do domu instalować. Jak czytałem o tych kolejkach o północy i braku możliwości zalogowania to się pisałem w głowę. Teraz tylko dziecko do dziadków muszę wysłać i do wieczora mnie nie ma.

 

Tapped from other galaxy ;)

Regards

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już przesada ze strony gram.pl, a raczej tego kuriera od nich co się zwie DB Schenker. Moja kopia DIII została nadana wczoraj, dostałem nr listu przewozowego, ale gdy próbuję namierzyć przesyłkę to system jej nie znajduje. Sic, po to zapłaciłem 195zł, żeby nie musieć jechać do Krakowa i stać w kolejkach... i kupa, ostatni raz zamawiam preordera. Czuje, że dzisiaj nie pogram, a jak nie dzisiaj to najbliższa okazja będzie w niedziele.

 

W Empiku było taniej i dostawa na 14.05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed chwilą w Saturnie w Złotych w Wawie - 169zł. EK nie było.

Było trzech ludzi, którzy wykoupowali na masę, pewnie spokojnie ponad setkę egzemplarzy kupili.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Amazona ostatecznie wyszło 152,68 ale doręczenie planowane dopiero na czwartek. Cóż, coś za coś.

 

Mi na thehut wisi za ok. 140, ale nawet jeszcze nie wysłali, ba, kasy z karty nie ściągnęli.

 

A co do Reala - od 16.05 wchodzi nowa gazetka, więc pewnie dlatego dopiero wtedy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić poziom gry podczas gry? Bo nie mogę nic takiego znaleźć, a troche łatwo ;)

 

Dołączam się do pytania ;) Albo inaczej, można było grę rozpocząć na koszmarze i poradzić sobie z 1 lvl tak, żeby pierwszy lepszy stworek nas nie zabił? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy przechodząc singal postacią, mogę ją potem w multi wykorzystywać?

 

U mnie w Zabrzu w MM dzwonilem, mają za 169zł dużo sztuk, EK brak....myślę czy po pracy brać czy nie brać..

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy przechodząc singal postacią, mogę ją potem w multi wykorzystywać?

 

U mnie w Zabrzu w MM 169zł....myślę czy po pracy brać czy nie brać..

 

w DII się tak nie dało wiec myślę, że tutaj też takiej opcji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DII się tak nie dało wiec myślę, że tutaj też takiej opcji nie będzie.

 

Ale w d2 singiel byl na localu...w d3 singiel jest na serwerach BN więc sprawa taka jasna nie jest Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o RMAH jak działa. Przypisanie do Paypal powoduje konieczność weryfikacji przelewów SMSami. Podobno prepaidów nie można używać, ale kilka amerykańskich działa. Jakbym chciał dorobić sobie, to nie jest tak łatwo. Obecnie preferuję pełną anonimowość i brak umowy. Pewnie oleję RMAH, ale jak komuś będzie działać jakiś polski prepaid, to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auchan w Katowicach - zainteresowanie małe, cena 165zł. Nie powinno być problemu z dostępnością. Rzut beretem od saturna a parę zł można zaoszczędzić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie ..

to z tego co dobrze rozumiem nie da rady zagrac nawet "single" bez neta?

trzeba miec konto na BN i zalogowac sie a wtedy mozna pograc samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no paranoja ale nic nie zrobisz :) Abonament w Diablo III :huh:

 

no ok

ale jak mam oryginał i mam klucz. to jak dam dane do logowania do konta koledze to on sobie zagra w momencie gdy ja nie gram? czy jest to przypisane jakos do konkretnego kompa egzemplarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos: Jak dasz komuś dane to on może grać w dowolnym miejscu na świecie, pod warunkiem, że ty wtedy nie grasz. Gra jest przypisana tylko do konta BN i potrzeba stałego połączenia z netem.

 

@shaker_0101: Jak chcesz sprzedać grę to musisz sprzedać ją razem z kontem BN, bo gra jest do niego przypisana.

 

Co do abonamentu, to uważam, że blizzard go nie wprowadzi.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok

ale jak mam oryginał i mam klucz. to jak dam dane do logowania do konta koledze to on sobie zagra w momencie gdy ja nie gram? czy jest to przypisane jakos do konkretnego kompa egzemplarza?

 

 

Tak, zagra sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guest pass? Anybody? :wink:

 

Zaloguj się na konto bnet i aktywuj sobie Diablo 3 starter. Jest za free. Dostępna taka sama część świata jak w becie i też limit 13 lvl, z tym, że jeśli aktywujesz klucz pełnej wersji na tym samym koncie to ci się gra po prostu zupgraduje i postać, którą już wyexpisz na starterze zostaje. Z tym, że można grać dalej ;)

 

Ktoś wie może jak z dostępnością w realu? Bo MM mam na obrzeżach miasta i mi się średnio tam chce jechać :P

 

Ale w d2 singiel byl na localu...w d3 singiel jest na serwerach BN więc sprawa taka jasna nie jest

 

W becie było tak, że po zalogowaniu się, wybierałeś postać i odpalałeś mapę od questa, który cię interesuje (można robić ponownie zrobione questy). Po odpaleniu po prostu się wybierało opcję gry wieloosobowej, wtedy gra się robiła otwarta i inni mogli dołączyć. Tak więc owszem, postać z singla działa również online. A to w zasadzie dlatego, że singiel jako tako nie istnieje (bez internetu nie da się zagrać). Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...