Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

JA JEBE PARANOJA !:P Wróciłem z wyprawy, w Gliwicach nic nie zostało zadzwoniłem do MM w Zabrzu mówią że jest sporo, pojechałem i [gluteus maximus] nic nie ma, odwiedziłem 2 Empiki też nie, poleciałem do Reala i dopiero kupiłem bo koleś tajniacko na informacji sprzedaje Diablo za 199zł wyciąga z pudła tym co chcą kupić, nigdzie na półkach nie ma...

 

To juz bym z [gluteus maximus] strzelil...

Objezdzilismy z Lancem MM w Chorzowie i Media Expert... brak...a jak dzwonilem to niby byly.

Fuck it...

Skoro normalnej pudełkowej nie ma, to nie wiem jak czullo EK załatwiłeś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20min temu kupiliśmy z kumplem po sztuce w Media Markt w Markach. Sprzedawca wydaje po jednej kopii na osobę, więc nie powinno być problemów z dostępnością. Jak ktoś chce guest passa proszę na PW.

 

Edit: literówka.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra znowu działa, ale osiągnęła limit użytkowników, logowanie za 5 razem, około minuty plus 30 sekund na pobranie charakterów (których nie było widać) a następnie załadowanie gry w kolejną minutę. Mam nadzieję, że mapa nie będzie mi się urywać w połowie jak to miało miejsce w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki - powiedzą w jakimkolwiek serwisie informacyjnym o premierze D3? Bo tak czytając o tym, co się działo w nocy i przez dzień to ten szał przypomniał mi premierę ostatniego tomu Harry'ego Pottera :D

 

Przy okazji - jeśli by komuś zbywał Guest Pass to z chęcią przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam caly czas error 75?

 

Poza tym jakby ktos chcial to w Katowicach w Komputroniku w SCC i w Euro RTV AGD na Dabrowce mam zamowione po jednej kopii ktore moge komus przekazac - jak ktos chce to pisac na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ludzie wrócili z pracy/szkoły i serwery znowu umarły.

Wyszedłem z gry do lobby, żeby wystawić coś na AH i teraz próbuję "resume game" od 15 minut uskutecznić - bez powodzenia. A tak mało do 30lvl brakuje.

Edit: LOL - gorzkie żale pomogły, jedziemy dalej.

Edytowane przez Pan_Borowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wawie polecam MM w Markach. Na stoisku juz nie ma gry, ale wyjmują spod lady (jak byłem godzinę temu to jeszcze mi się udało kupić). W Saturnach dostawa dopiero za tydzień i to też po 200sztuk. Empik w Złotych tarasach ma dostać sporą ilość egz ale w nieokreślonym terminie.

W Media Markt btw. diabeł po 169PLN i można kupić tylko jedną sztukę na osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien, dwa blizz rzuci na polske kolejną serie, to celowa zagrywka... z tą ograniczoną dostępnoscią, wracajac do gry, granie na lcd w nie natywnej rozdzielczosci wkaaarwia, chyba musze kipic pezprzewodowa klawe i podlaczyl lapa po hdmi do plazmy.

 

@kałdroid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj pojeździć za grą, ale auto nadal stoi w warsztacie, więc juto dopiero coś podziałam, ale może i lepiej czytając o problemach z przeciążonymi serwerami, przynajmniej jest sprawiedliwie, ja nie gram i inni też :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja mam takie pytanie. Co to jest ten Guest Pass?

 

Sekretny kod dający możliwość pogrania do czasu osiągnięcia 13 lvl bądź zabicia Skeleton Kinga, czyli to samo co było w becie, bez limitu czasowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujcie się na serwer US, wprawdzie postać nie będzie dostępna później na EU, ale można wykorzystać czas żeby wypróbować klasy którymi nie będzie się później grać na EU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ze u Was w MM jest cena 169, a w Gorzowie 189zl bo przed chwila dzwonilem i rzekomo jeszcze są na stanie. W Empikach nie ma, w MediaExpet kilkadziesiat sztuk rozeszlo się między 9 a 9:05 :P. Tesco nie wiem. Zaraz wyruszam na podboj miasta i zobaczymy chociaz kiepsko to widze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...