Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

błąd 37 :lol:

panowie co sobie podkręcić by troszkę wydajność w grze podnieść :> procesor czy grafikę ? ic2d t8100, gf8600gs m

 

Próbuj procka, u Blizza zawsze cpu był ważniejszy od grafy z tego, co kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Udalo sie zalogowac. Ale od razu po wejsciu postac zniknela i jest puste pole z informacja "Level 0". Ktos wie o co chodzi? Restartowalem gre, przelogowalem sie, kompa tez restartowalem. I nic.. ciagle mam to samo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jak przełączę serwerek na USA, a później wrócę na EU - będę mógł bez problemu zassać swoją postać i normalnie grać?

 

Nie, każdy realm ma osobne postaci.

 

 

Ok. Udalo sie zalogowac. Ale od razu po wejsciu postac zniknela i jest puste pole z informacja "Level 0". Ktos wie o co chodzi? Restartowalem gre, przelogowalem sie, kompa tez restartowalem. I nic.. ciagle mam to samo :|

 

Też tak miałem, kliknąłem "resume game" i normalnie poszło.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jak przełączę serwerek na USA, a później wrócę na EU - będę mógł bez problemu zassać swoją postać i normalnie grać?

 

Nie, nie można skakać pomiędzy EU a US tą samą postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, kliknąłem "resume game" i normalnie poszło.

 

Tak to prawda dziala. Mozna nawet zmienic postac. Ale to troche niespecjalnie dobrze wyglada i zastanawiam sie czy to problem klienta czy serwera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram, próbujcie do upadłego mnie w końcu zalogowało i gre udało się zresumować. Z darkd3 z profilem stronger wygląda przepięknie diabeł :) zwłaszcza w dalszych lokacjach za skeleton king-iem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac krotko, wstyd. 12 lat, miesiace testow, weekend ostrych stress testow, kiedy te problemy byly norma i placac za gre nie jestem w stanie nawet sie zalogowac, zeby w "singla" pograc. Zabawny jest rowniez ten tekst o mozliwych oplatach i abonamencie w przyszlosci, ktory widnieje na pudelku.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu te europejskie serwery są chyba napędzane przez chomiki biegające w klatkach, przełączyłem na amerykańskie w 10 sekund byłem w grze a tutaj jeszcze ani razu nie wlazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o skakanie postacią pomiędzy USA <-> EU tylko czy sama postać i postęp w grze się zeruje? Bo zauważyłem, że jak wszedłem na USA to poprosiła mnie gra stworzenie nowego bohatera.

Edytowane przez BlackMagic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac krotko, wstyd. 12 lat, miesiace testow, weekend ostrych stress testow, kiedy te problemy byly norma i placac za gre nie jestem w stanie nawet sie zalogowac, zeby w "singla" pograc. Zabawny jest rowniez ten tekst o mozliwych oplatach i abonamencie w przyszlosci, ktory widnieje na pudelku.

 

 

Spokojnie, parę dni i wszystko się unormuje. Akurat moje pudełko przyjdzie :-P Z WoWem było przecież tak samo na początku.

 

Abonament - nie sądzę, chociaż to już ACTIVISION Blizzard, więc kto wie...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Guest Passem? Czy koniecznie trzeba go mieć, by móc grać do 13lvla? Na zagranicznych forach spotkałem się z wypowiedziami, że nie jest konieczny i wystarczy miec konto na BN (w tym wątku bodajże jeden użytkownik też wspominał, że gra bez passa). Inni powiadali, że darmowy trial będzie dostępny dopiero miesiąc po premierze. Najchętniej to bym sam sprawdził, ale ściągniecie clienta na moim necie to małe wyzwanie, także byłoby świetnie gdybym mógł się wcześniej upewnić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi się wydawało to bym nie pytał.

 

To jak z kartoteką u lekarza. U ogólnego (serwer EU) masz inne wpisy niż u okulisty (serwer US).

 

Prościej się chyba nie da ...

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu z roboty z kasą w garści objeździłem trochę sklepów. Nikt nie chcial wymienić jej na odpowiednie pudełko. W Realu w informacji tylko wzruszyli ramionami. W Empiku miłe dziewczę z uśmiechem poinformowało, że poszły jak ciepłe bułeczki, dostawa w przyszłości pewnie będzie .... Do MM jutro po robocie się najwyżej wybiorę, ale podejrzewam, że będą pustki.

 

Cóż, jak ktoś może oddać guest pass, to z chęcią przyjmę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guest Pass obecnie można sobie spuścić w kiblu, bo i tak są problemy z logowaniem.

 

Jakby mi się wydawało to bym nie pytał.

 

Nie, postacie nie znikają bez twojej wiedzy.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, parę dni i wszystko się unormuje. Akurat moje pudełko przyjdzie :-P Z WoWem było przecież tak samo na początku.

 

Abonament - nie sądzę, chociaż to już ACTIVISION Blizzard, więc kto wie...

 

Niby spokojnie, ale moj problem polega na tym, ze czas mam tylko wieczorem a wiec kiedy obciazenie serwerow jest najwieksze, a jednak ten czas, ktory poswiecili na strzworzenie gry, miesiace testow oraz doswiadczenie zebrane przy WoWie powinny do czegos zobowiazywac. W kwestii abonamentu rowniez watpie, ale juz sam fakt, ze taki dopisek znalazl sie na pudle cos znaczy.

 

Jak to jest w koncu z tym DarkD3, bo tu juz nawet pracownicy Blizzarda nie sa w stanie sprecyzowac jak dokladnie z tym jest?

 

Jay Wilson ‏ @Angryrobotics

@Dedisdead1 TOS against mods is so we can ban cheaters. I agree DarkD3 is not a cheat...yet. As long as it is not a cheat, no ban is likely.

 

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 11 otrzymałem EK z gram, dodałem do konta i ... omfg, ta gra jest zajebista <3

Klimat świetny, ciekawa fabuła i ta muzyka - sama słodycz. Ogólnie wszystko pięknie, gdyby nie ten dc i problem z ponownym zalogowaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z darkd3 jak już mówiłem (profil stronger). Nie wyobrażam sobie grać bez tego profilu. Jak dostanę bana to nie omieszkam zadzwonić do supportu i ich zjebać od góry do dołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też się zdecyduję na stronger, ale dopiero po przejściu. Chcę dać szansę oryginalnej palecie. Wyostrzanie oczywiście mam. Wkurzają mnie mgły w co drugiej lokacji. Nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...