Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś koło 11 otrzymałem EK z gram, dodałem do konta i ... omfg, ta gra jest zajebista <3

Klimat świetny, ciekawa fabuła i ta muzyka - sama słodycz. Ogólnie wszystko pięknie, gdyby nie ten dc i problem z ponownym zalogowaniem :D

 

Trudno żeby Ci się nie podobało skoro wydałeś około 400zł :lol:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając powyższe bardzo się cieszę, że jednak nie uległem manii i utrzymałem zamówienie w UK, choć dopiero dziś po południu dostałem info o wysłaniu paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam tego dość, na eu serwer mogłem się zalogować przez pierwsze 3h po powrocie z nocnej premiery :blink:

 

...idzie ktoś grać na US? kkNd#1657 jak coś, tam za pierwszym razem wbija o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg strony Server Status - Diablo III US padło, EU działa ... Wolne żarty.

 

Update z 'fejsa':

 

We are in the process of performing an emergency maintenance for Diablo III servers in the Americas to resolve several issues that are currently impacting the game. We anticipate all servers will be available for play at approximately 1:30 p.m. PDT. We will provide further updates in this forum thread as necessary. Thank you for your patience.

 

O nas chyba zapomnieli ...

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam ten pl dubling nie przeszkadza, przynajmniej nie tak bardzo jak te cukierkowe kolory i mgła ;)

 

Mi też nie bedzie przeszkadzał ale gorzej z nazwą skilli i umiejętności ;). a mozna w wersji PL zmienic jezyk na UK albo chociaż sciągnać klienta UK/US ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wierszyk z fraza:

zigihammer

15.05.2012 21:14 Wątków: 26 | Odpowiedzi: 578

...

 

koko koko diablo spoko

serwery wyje balo w ch uj wysoko

nawet jesli sie posramy

dzis napewno nie zagramy !

 

 

Idealnie pasuje do sytuacji.
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomość sprzed pięciu minut na twitterze:

 

BlizzardCS ‏ @BlizzardCS

 

We're testing and implementing multiple fixes for the current #D3 service issues. An update will be provided in approximately 30 minutes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że więzienie w posiadłości Leorica wygląda kapitalnie z darkd3 (sttronger). Mniam, jak ktoś narzekał na klimat to tam naprawdę nie można się do niczego przyczepić, niczym diablo 1 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...