Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Masz wspólną skrzynię dla każdej postaci. Niezależnie kim się zalogujesz w skrzyni będzie to samo. Taka sama zasada, jeśli dobrze pamiętam, obowiązuje z kowalem. Jego poziom doświadczenia jest wspólny dla każdej postaci.

 

To akurat dobre pomysły, choć skrzynka na początku niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena na metacritic obecnie to 3,5. Wynika ona w dużej mierze z hejtu Amerykanów, że nie da się uruchomić gry na singlu bez sieci. Wiele osób po prostu nie wie jaką ewolucję przeszło Diablo i nie oglądali np. filmów Force'a. Ci którym gra działa bez problemu dają w okolicy 5-6/10. Moją obawą jest to, że poziom zróżnicowania postaci jest za mały i każdy sprawia wrażenie, że biega z tym samym. Design też mi nie leży za bardzo, ale już o tym wspominałem. Generacja poziomów również jest uproszczona - w Watch Tower w środku aktu I (rejon najbardziej w stylu WoW póki co, z tęczą ze screenu z 2008, brak tylko kucyków :lol2: ) środek identyczny jak w Cathedral. Nie postarali się i ułożyli wszystkie podziemia ze znanych już wcześniej klocków. Owszem, gra się przyjemnie, ale to nie Diablo, tylko miły H&S bez możliwości dużego wpływu na rozwój postaci.

 

Argument o tym, że Wizard może zwykłą bronią atakować był ważny do jednego z patchy w becie. Obecnie chyba nie ma on takiej możliwości, ale nie sprawdzałem. To oraz usunięcie run było jednym z głównych powodów dla których sporo starych wyjadaczy D1 i D2, tworzących nietypowe buildy typu meleemancer skierowało swoją drogę do Path of Exile. Nawet na metacritic zaczynają pisać, że PoE lepiej uchwycił ducha starych Diablo niż D3 (ale tylko od strony mechaniki gry i designu poziomów, lore niestety szczątkowe i brak dobrej historii póki co).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wbić do gry po zmianie regionu na Amerykę, o dziwo później zmieniłem na Europę i postać mam widoczną i grałem nią później na Europę. Zresztą dziwnie to jest trochę rozwiązane bo można to zmienić w każdej chwili w lobby, więc załóżmy że mam na ekranie logowania postać, zmieniam na amerykę i postaci nie ma? Tak po prostu? W D2 było to inaczej rozwiązane z tego co pamiętam - przy logowaniu był serwer i tyle, a tutaj w opcjach gry.

 

Bo tu ludzie głupoty wypisują z oburzeniem twierdząc, że to fakty. Grać można, tylko handel na realne pieniądze jest przypisany do pierwszego regionu na jakim się zagra. Czyli po prostu w Europie i Azji nie pohandlujesz i tyle (chociaż wiadomo, że jeszcze wszystko się może zmienić) Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tu ludzie głupoty wypisują z oburzeniem twierdząc, że to fakty. Grać można, tylko handel na realne pieniądze jest przypisany do pierwszego regionu na jakim się zagra. Czyli po prostu w Europie i Azji nie pohandlujesz i tyle (chociaż wiadomo, że jeszcze wszystko się może zmienić)

 

No właśnie tak by wynikało z tego, co się wczoraj działo. I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze spokojnie i bezproblemowo, coś poprawili bo wczoraj po 23 też nie było poroblemu.

 

Szczerze, to nie sądzę - ja byłem wczoraj zalogowany cały dzień, ale od 16stej znowu były problemy - zwyczajnie, jak ludzie wrócili z pracy/szkoły. To nie jest kwestia jakichś błędów w grze a zwykły przypadek nadwyrężanej infrastruktury serwerów. Wieczorem znowu ustało, bo się spać pokładli.

Obawiam się, że w weekend może być dramat z serwerami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie nie występują te problemy, i z tego co widzę, to występują one mniej więcej u połowy graczy.

 

mógłbyś zrobić zrzut ekranu mniej więcej w tym samym momencie filmiku i podzelić się nim? chętnie zobaczyłbym jak to u ciebie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie sądzę - ja byłem wczoraj zalogowany cały dzień, ale od 16stej znowu były problemy - zwyczajnie, jak ludzie wrócili z pracy/szkoły. To nie jest kwestia jakichś błędów w grze a zwykły przypadek nadwyrężanej infrastruktury serwerów. Wieczorem znowu ustało, bo się spać pokładli.

Obawiam się, że w weekend może być dramat z serwerami :)

 

Pożyjemy, zobaczymy. Pytanie - czy zaliczył Wam się acievement po ubiciu Leorica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie nie występują te problemy, i z tego co widzę, to występują one mniej więcej u połowy graczy.

 

U mnie również nie ma żadnych problemów. Filmiki wyglądają bardzo ładnie i nic nie rwie i nie szarpie. Spadku FPS również nie zauważyłem więc to jakieś pojedyncze problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie ma żadnych problemów. Filmiki wyglądają bardzo ładnie i nic nie rwie i nie szarpie. Spadku FPS również nie zauważyłem więc to jakieś pojedyncze problemy.

 

Diablo 3 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 113

 

Trudno to nazwać "ładnym wyglądaniem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem klienta EN (co by potem nie bawic sie na serwerach EN i zastanawiać co miał autor na myśli, a jak zinterpretowali to nasi tłumacze)

Kumpel wlasnie kupil mi boxa PL.

Czy podczas instalki z plyty są jezyki do wyboru?

Czy jezyki mozna zmieniac w czasie gry?

 

Czy kumpel normalnie moze z tej mojej kopi zainstalowac gre (PL) wykorzystać guest passa, a ja wykorzystam z tej gry tylko cd-key do mojego klienta EN?

Nie będzie tu zgrzytu?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezyk do wyboru jest w opcjach gry, tak kumpel moze instalowac z plyty bo to tylko klient, logujesz sie danymi z konta battlenet.

 

Panowie tych kamieni jest aż tyle ?

http://gramynamaxa.pl/image_files/obrazki/zdenio/04-2011/gem_levels.png

 

:blink:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do intro, to u mnie widac kompresje jak diabli w paru miejscach (szczegolnie lot aniolow, makrobloki jak na najnizszej jakosci YT). Wyglada, jakby ktos przy kompresowaniu nie zalaczyl adaptive bitrate i adaptive GOP.

Klient EN sciagany z netu.

 

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keye

 

tu kolejni idioci nieczytający aukcji w pełni, nabierają się na guest passa za 160zł.. co za naród -_-

 

ale ogólnie jest tragedia..

 

ceny za BOX osiagaja juz 300zł O_O

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej aukcji na allegro...

Zauważcie że tam teks jest obrazkiem ( http://raymanzone.2ap.pl/diablo_wrapper.png )

I podczas trwania aukcji pisało tam całkiem coś innego.

Po zakończeniu podmienili obrazek na inny z innym tekstem.

 

Ma ktoś może screena jak to wyglądało przed zmianą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra będzie chodziła bez wkładania płyty do napędu? Czy za każdym razem, jak będę chciał ją uruchomić to trzeba będzie włożyć nośnik? Jeśli tak, to czy można zrobić np. obraz płyty i odpalać jakimś emulatorem typu alcohol ? Czy raczej jest to niewskazane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...