Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry, poranna wycieczka po realach udała się w 100%. ile chciałem, tyle zakupiłem.. i tylko tyle było :) także zniszczyłem marzenia conajmniej sporej grupie ludzi.

 

dziś rozpoczynam rozgrywke ;) w końcu.. troche nerwów się dziś najadłem, bo w pierwszym realu w którym byłem, to gościu uskutecznił kolesiostwo - z zaplecza dał swojemu znajomemu 5 sztuk z karteczką rezerwacja - WTF ?! na regale była tylko jedna sztuka więc zanim tam dotarłem, straciłem nadzieję ;) no ale pojechałem do drugiego reala gdzie było 9 kopii na kartonowym małym stoisku z czego trzy już znikły. Zgarnąłem całą resztę :)

 

jakby co mam 2 dostępne sztuki, bo kilka juz poszłoooo. więcej info PW.

 

Ty zaś kolego uskuteczniasz cwaniactwo.

Napisz chociaż w jakim mieście te reale, żeby ktoś inny nie tracił czasu...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zaś kolego uskuteczniasz cwaniactwo.

Napisz chociaż w jakim mieście te reale, żeby ktoś inny nie tracił czasu...

 

pisałem wcześniej gdzie szukałem, Szczecin.

 

i nie uskuteczniam cwaniactwa, mam prawo kupić tyle ile mi się podoba jeśli jest dostępne bez ograniczeń typu 1os. - 1szt. uszanowałbym takie ograniczenie, bo jest fair. no ale jak mi przed oczami dosłownie gość zabiera dwie sztuki ostatnie i na zwykłą prośbę nie chce się podzielić - nie mam sentymentów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem wcześniej gdzie szukałem, Szczecin.

 

i nie uskuteczniam cwaniactwa, mam prawo kupić tyle ile mi się podoba jeśli jest dostępne bez ograniczeń typu 1os. - 1szt. uszanowałbym takie ograniczenie, bo jest fair. no ale jak mi przed oczami dosłownie gość zabiera dwie sztuki ostatnie i na zwykłą prośbę nie chce się podzielić - nie mam sentymentów.

 

Słuchaj, ja sam szukałem 2 sztuk, dla siebie i kumpla....jakby mnie ktoś jeszcze poprosił wziąłbym i 3 sztuki...rozumiem, może ten koleś miał tak samo

Ale jak kupiłeś 6 sztuk...a 2 masz na odsprzedaż bo ci leżą...to oznacza że kupiłeś ile się dało, a nie ile potrzebowałeś. W tym problem.

Kupiłbyś 6 dla siebie i 5 kumpli ok.

 

jak dobrze pojdzie to jutro bede mial do udostepnienia kilka sztuk pełnej gry, oczywiscie z jakas tam marżą za walkę o zakup ;)

 

i wszystko jasne.... kupileś by zarobić marne pare zlotych.

Pozostawię to bez komentarza

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie wyzyles sie na nim tylko na kolejnych po tobie osobach, ktore chcialbyby kupic tam gre :damage_wall: i jeszcze ten samozachwyt bijacy z posta

 

jasne, że jestem zadowolony z zakupu, bo w ten sposób uszczęśliwiłem trzy osoby które nie mogły w tym momencie jechac i tego kupić więc nie widzę różnicy czy kupilibyśmy to we czwórke czy mialoby to wygladać tak jak ja to zrobiłem. phi.

 

i wszystko jasne.... kupileś by zarobić marne pare zlotych.

Pozostawię to bez komentarza

 

nie rozumiem tego hejtu :) zrobiłem to po to by wyjśc na zero ze swoją kopią gry, nic więcej.. nie mam zamiaru zarobić na tym. z resztą o czym rozmowa, szukajcie a znajdziecie, miałem okazje to kupiłem - wszystko w temacie.

Edytowane przez dbq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem wcześniej gdzie szukałem, Szczecin.

 

i nie uskuteczniam cwaniactwa, mam prawo kupić tyle ile mi się podoba jeśli jest dostępne bez ograniczeń typu 1os. - 1szt. uszanowałbym takie ograniczenie, bo jest fair. no ale jak mi przed oczami dosłownie gość zabiera dwie sztuki ostatnie i na zwykłą prośbę nie chce się podzielić - nie mam sentymentów.

 

Przecież nie kupiłeś tego dla siebie... sam napisałeś, że na sprzedaż.

Dochodowy od tego płacisz...?

Edytowane przez Dziobak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie kupiłeś tego dla siebie... sam napisałeś, że na sprzedaż.

Dochodowy od tego płacisz..?

 

nieważne, już nieaktualne. brat ma 2 znajomych, którzy zostaną obdarowani po normalnej sklepowej cenie. dziekuje za hejtowanie, zawistny narodzie :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Strongmen kupił 3 kolekcjonerki to się go nie czepialiście :P, a wyobraźcie sobie, że ktoś te kolekcjonerki chciał zakupić dla siebie. Hipokryzja panowie. Dla mnie w obu przypadkach to było chamskie i tyle.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem żeby wcześniej sie komuś oberwało za to, że kupił coś więcej niż potrzebował. gdzies tam kolega kupił 3 edycje kolekcjonerskie i również oznajmił, że 2 mu niepotrzebne.. jakoś nie byliście takimi oszołomami w tamtym momencie :)

 

Jak Strongmen kupił 3 kolekcjonerki to się go nie czepialiście , a wyobraźcie sobie, że ktoś te kolekcjonerki chciał zakupić dla siebie. Hipokryzja panowie. Dla mnie w obu przypadkach to było chamskie i tyle.

dokladnie o tym przypadku mowie. nie wiem, zapytam dziecinnie - zazdrość? :F

 

dajcie spokoj bo smiac sie chce.

Edytowane przez dbq
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja sam szukałem 2 sztuk, dla siebie i kumpla....jakby mnie ktoś jeszcze poprosił wziąłbym i 3 sztuki...rozumiem, może ten koleś miał tak samo

Ale jak kupiłeś 6 sztuk...a 2 masz na odsprzedaż bo ci leżą...to oznacza że kupiłeś ile się dało, a nie ile potrzebowałeś. W tym problem.

Kupiłbyś 6 dla siebie i 5 kumpli ok.

 

 

i wszystko jasne.... kupileś by zarobić marne pare zlotych.

Pozostawię to bez komentarza

 

Mój brat był w Realu w Bytomiu dzisiaj rano i powiedziano mu, że nie mają już ani jednej kopii ... bo w gazetce był błąd i wszystkie kopie mieli na dzień premiery. Udało mu się kupić w Empiku w Tarnowskich Górach. Podobno mają jeszcze bardzo dużo kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat był w Realu w Bytomiu dzisiaj rano i powiedziano mu, że nie mają już ani jednej kopii ... bo w gazetce był błąd i wszystkie kopie mieli na dzień premiery. Udało mu się kupić w Empiku w Tarnowskich Górach. Podobno mają jeszcze bardzo dużo kopii.

 

Na Zagórskiej?

Właśnie tam kumpla wysyłam, niestety nie idzie się do nich dodzwonić:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej swoim barbem, ciężko się robi na hell solo.

Generalnie solo jest znacznie trudniej niż w co-op, pomimo znacznie zwiększonych statsów potwórów w tym drugim trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla podniesienia morale tego całego motłochu.. na jutro do wszystkich marketów REAL zaplanowana jest ponowna dostawa D3.. pewnie w podobnych ilościach - niewiele, ale zawsze.

 

polecam CH Ster w Szczecinie, to CH jest raczej dla Niemców, którzy przez Lubieszyn pchają sie na zakupy, więc raczej nie powinno byc problemu z dostępnością rano.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem to koleś w Realu mi mówił, że od dziś jak im coś zostanie to będą już boxy tańsze bo w w dniu premiery były po 199zł

 

hmm, ja wszedzie uzyskiwalem informacje, ze w realu premiera jest dopiero 17.05.. wraz z wejsciem w życie nowej gazetki obowiazujacej wlasnie od 17.05

 

co ciekawe, w gazetce napisane jest - PREMIERA 15.05 ;) ale nikt w dniu 15.05 nie odpowiedział mi że "już wszystko sprzedane" tylko że "bedą dopiero od 17.05"

 

tyle

 

buractwo i hipokryzja dziewczyny :D

Edytowane przez dbq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupi jakiś jestem ale czegoś nie rozumiem....w d1 było rozdzielanie pkt po statsach, tu jest auto?Wg jakiego schematu?

Bo gram se czarodziejką, ona na początku statsy 10/10/10/10 chyba a tera ma 17 siły, 12 dexa, nie pamietam ile pozostałe ale siła jest najwyzsza! wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja wszedzie uzyskiwalem informacje, ze w realu premiera jest dopiero 17.05.. wraz z wejsciem w życie nowej gazetki obowiazujacej wlasnie od 17.05

 

co ciekawe, w gazetce napisane jest - PREMIERA 15.05 ;) ale nikt w dniu 15.05 nie odpowiedział mi że "już wszystko sprzedane" tylko że "bedą dopiero od 17.05"

 

tyle

 

buractwo i hipokryzja dziewczyny :D

 

NO może dlatego w dniu premiery to koleś mi grę sprzedawał tajniacko na informacji ;p na stojaku mieli w takim ochronnym przeźroczystym opakowaniu tylko wydrukowaną kartkę z diablo ^^ a jak ktoś chciał kupić to go typ wołał :wink: specyficzny ten nasz naród

 

PS. widzieliście jak szaleją z cenami na keye.pl? to dopiero chamstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w bete mimo że od znajomego mogłem mieć dostęp. Dziś się cieszę bo przynajmniej nie mam odruchu wymiotnego na widok pierwszego aktu i pierwszych dwóch godzin gry :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...