Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

no ja gram na kodzie od znajomego...i jakoś nie porywa mnie ta gra, sry. Dobrze że się nie napalałem. Już d2 mnie nie porywał, więc może coś sie u mnie mocno pozmieniało, d1 zawsze będę wspominał z nostalgią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serwerami już jest spokój ;) wczoraj wieczór, dzisiaj z rana nie było problemu już.

 

Potwierdzam, od wczoraj nie ma problemu z logowaniem.

 

Wydaje mi się że dodali kolejkowanie, bo wczoraj wyświetliło mi się info ... "You are in queue ..." coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że CDProjekt specjalnie ogranicza ilość egzemplarzy D3 aby podbić jego cenę.

Na Allegro cena dobija do 200 PLN, najlepsze jest to że pomimo tego że zapłacisz to i tak musisz czekać na drugą dostawę.

W przypadku BOX-a ma to jeszcze jakieś uzasadnienie, ale w przypadku KEY-a to jest przecież żenada.

Przecież kluczy można wydać właściwie nieograniczoną ilość...

 

Aż się nasuwa na usta: Co nagle, to po Diable.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki: jak to jest z odsprzedażą Diablo 3? Tzn. jak już przejdę to czy mogę jakoś odkleić go od konta battle.net i sprzedać komuś? Grać online nie zamierzam a jak już przejdę tak ze 2 razy to mi się znudzi i co wtedy? Nie mam specialnego doświadczenia z oryginalnymi grami ;) więc pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że CDProjekt specjalnie ogranicza ilość egzemplarzy D3 aby podbić jego cenę.

Na Allegro cena dobija do 200 PLN, najlepsze jest to że pomimo tego że zapłacisz to i tak musisz czekać na drugą dostawę.

W przypadku BOX-a ma to jeszcze jakieś uzasadnienie, ale w przypadku KEY-a to jest przecież żenada.

Przecież kluczy można wydać właściwie nieograniczoną ilość...

 

Aż się nasuwa na usta: Co nagle, to po Diable.

:)

 

Ilość egzemplarzy nie zależy od CDP, zależy od Blizzarda. Było oświadczenie, że "Zamieć" nie spodziewała się takiej popularności Diablo III i dlatego nakład był taki a nie inny, co w efekcie doprowadziło do wyczerpania zapasów. Zresztą co miałby z tego CDP? To nie CDP narzuca taką marżę, że na allegro ceny są powyżej 150% pierwotnej kwoty, tylko własnie sprzedawcy, którzy wyczuli interes w ludziskach, którzy są wstanie zapłacić za grę odpowiednio więcej by móc zagrać już a nie np po drugim rzucie egzemplarzy, który odbędzie się 20-któregoś maja.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest w ogóle rodzajów(kolorów) przedmiotów?? Są normalne, niebieskie, żółte i jeszcze jakieś?? I czy żółte opłaca się u kowala niszczyć czy lepiej wystawiać w AH?? Bo ja zbytnio tego nie ogarniam i nie wiem, co robić z żółtymi przedmiotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość egzemplarzy nie zależy od CDP, zależy od Blizzarda. Było oświadczenie, że "Zamieć" nie spodziewała się takiej popularności Diablo III i dlatego nakład był taki a nie inny, co w efekcie doprowadziło do wyczerpania zapasów. Zresztą co miałby z tego CDP? To nie CDP narzuca taką marżę, że na allegro ceny są powyżej 150% pierwotnej kwoty, tylko własnie sprzedawcy, którzy wyczuli interes w ludziskach, którzy są wstanie zapłacić za grę odpowiednio więcej by móc zagrać już a nie np po drugim rzucie egzemplarzy, który odbędzie się 20-któregoś maja.

 

CDProjekt ma z tego to, że ma towar który sprzedaje się znakomicie z dużą marżą.

Im mniej go wyda, tym większa marża będzie na jednej sztuce.

Teraz pewnie ktoś powie że lepiej sprzedać 100 sztuk i na każdej zarobić 1 zł, niż sprzedać jedną sztukę na której zarobi się 50zł.

Otóż nie, dlaczego? Bo teraz sprzedaż jedną sztukę i zarobisz 50, a za kilka dni sprzedaż 10 na których zarobisz po 40 zł.

 

Poza tym tak jak mówiłem, są również wersje elektroniczne. Jak wyjaśnisz brak CD-KEYów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, od wczoraj nie ma problemu z logowaniem.

 

Wydaje mi się że dodali kolejkowanie, bo wczoraj wyświetliło mi się info ... "You are in queue ..." coś w tym stylu.

 

Zobaczymy w weekend ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal zaliczony bez problemów z serverami czy bugami. Bardzo przyjemnie sie gra według mnie.

 

Mam do oddania Guest Passa, pisać na PW

EDIT: ODDANY KLUCZ

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, CDP to monopolista na rynku.

A jak masz monopol to masz władzę.

A każdy kto kupuje w CDP jest ich klientem.

Specjalnie nie wypuszczają dużej ilości kopii żeby cena produktu nie spadała.

Jeżeli nie pracowałeś nigdy w handlu to tego nie zrozumiesz.

 

Edit: nie zdziwiłbym się gdyby podnieśli nieznacznie cenę przy drugim rzucie. Przynajmniej ja będąc na ich miejscu tak bym zrobił :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest w ogóle rodzajów(kolorów) przedmiotów?? Są normalne, niebieskie, żółte i jeszcze jakieś?? I czy żółte opłaca się u kowala niszczyć czy lepiej wystawiać w AH?? Bo ja zbytnio tego nie ogarniam i nie wiem, co robić z żółtymi przedmiotami.

 

W domu aukcyjnym możesz sobie zobaczyć ile jest stopni "jakości" przedmiotów.

Spekulowałem na przedmiotach. I jak się skończyło? W pierwszy dzień poszło dosyć dobrze, ale teraz cisza. Nie ma komu kupować. Jeżeli przyda się dla innej klasy, którą mam zamiar grać w przewidywalnej przyszłości, to sobie zostawiam. Jak nie, to przekuwam. Ale nie wiem po co. Mam 4 stacki esencji niewiadomo po co. Za koszt wycraftowania można kupić o wiele lepszy przedmiot na AH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tymej: No właśnie nie mogę, bo na razie nie mam do niego dostępu, bo mam wersję Starter, fulla kupie dopiero w czerwcu, tylko pytałem tak na przyszłość.

 

@Kamil2662: Jak już to guestpass'a.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj nie mam, teraz jak grałem to mi się tam jakieś lekkie lagi przytrafiły, ale w tym samym czasie bratowa oglądała You Can Dance z TVN Playera, więc jak dla mnie jest ok. A z graniem w chmurze, D3 ma mało wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...