Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

@aerial

 

Dokładnie, jak zobaczylem, co znajomy wyrabia monkiem (z relatywnie słabym sprzętem), porzuciłem rozwijanie barba w połowie nightmare. Póki co skupiam się na WD, potem monk.

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś, czy katalog z grą jest przenośny, tzn. mogę go skopiować na innego kompa i normalnie odpalić grę, czy trzeba normalnie ściągać od zera?

 

na 99,9% jest przenosny, z WoWem nigdy nie bylo jazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offence Aurora, ale chyba kiepsko się prowadzisz :razz: barb to maszynka do mięsa dla której piekło jest placem zabaw :]

 

btw ogarnijcie to tłumaczenie:

 

http://i.imgur.com/XvMlu.jpg

 

http://i.imgur.com/MVXQv.jpg

 

+406 pkt. życia za każdego zabitego, czy za każdy cios... co za różnica :lol2:

 

 

No to niezłe kwiatki , dobrze wiedzieć ,że tłumacze się popisali. To pewnie ja mam podobnie (uzywam też pl) więc teraz będę na to zwracał uwage hehehe. Dla mnie to jest duża różnica ,ale widać dla tłumaczy to wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich błędów jest dużo więcej ;) zobacz sobie np opis do umiejętności tornado. W standardowym runa przywraca 1 punkt życia za każdego trafionego wroga, a rozszerzony pokazuje furię...

 

oooo nasz stary znajomy powrócił ERROR 37 :mur:

 

A wiadomości na czacie się pokazywały po minucie :D chyba niedziela zrobila blizzowi stress test ;] Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał sytuację pt. cutscenka przerwana instant death przez championów? Czy jak to się nazywa w oryginale...

Rozwalam bramkę w 3 akcie, oglądam film i zdycham - przy hardcorowym podejściu należałoby chyba olewać wszystko na rzecz przeżycia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wraca z pracy a tu zonk na BN.

Oczywiście nie dało się tego przewidzieć...

 

ja mam "Błąd 33"

 

Gralem dzisiaj troszku logowalem sie chyba z 5 razy i nie bylo problemow, dziwna sprawa.

 

Btw. Czy w tym diablo mozna sobie zdupic postac przez zle wybory w umiejetnosciach ? Bo z tego co widze to nie i wszysto rozwija sie liniowo ?!?

 

@kałdroid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytacie ze zrozumieniem ?? Coś im siadło (pewnie przeciążone serwery) i pracują nad tym dlatego mają Maintance !!! Też się lekko zdziwiłem ,ale wole poczekać jakiś czas i zobaczyć efekt jeśli będzie GIT nie będę mieć żalu natomiast jeśli odpalą i dalej będzie kicha wtedy można psioczyć ,że w niedziele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Czy w tym diablo mozna sobie zdupic postac przez zle wybory w umiejetnosciach ? Bo z tego co widze to nie i wszysto rozwija sie liniowo ?!?

 

Umiejętności zmieniasz w dowolnym momencie jak chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Do czasu drugiej dostawy gram sobie na Guest Pass'ie. Możecie mi powiedzieć jaka postać będzie dobrym wyborem? Odrazu powiem, że barbarzyńca odpada, ponieważ preferuję postacie dystansowe ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem ze D3 to nie wow i moje top 50 world kille nic nie znacza.

Szkoda, że Method nie wiedział że się nie da barbem kiedy szli z jednym w drużynie i wymietli inferno bo pewnie dali by sobie siana, ale gdzie tam im małym robaczkom do takiego pr0 wymiatacza jak nasz Aurora... :lol:
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od sprzętu i builda, gadanie że jedną postacią na hell/inferno jest trudno, a drugą dużo łatwiej to takie biadolenie frustrata w stylu "WIZERD OP L2P NORMAL CLASS OMG!1" :D

Nie spinać się, to tylko gra - nawet jeżeli coś jest popsute, Blizzard to naprawi z czasem. Zobaczcie np. na SC2 - tam balansują do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmieniają czasy budowli czy jednostek nawet o kilka sekund.

Bez pośpiechu jestem dopiero w czwartym akcie na normalu doktorkiem. Gra się całkiem przyjemnie chociaż czaszka trochę rozczarowuje tylko 85% a miał być moim std atakiem. Może runy potem coś pomogą ale na bossów to się kompletnie nie nadaje i ma buga z belialem w 2 akcie bo boss wisi w przestrzeni i czaszki przez niego przelatują, deszcz kwasowy podobnie. Ciekawe jestem jak pieski będą sobie radzić na wyższych poziomach trudności bo sieją ładne spustoszenie wybuchu i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi się chociaż jeden nie odrodził.

 

Wysłane z mojego XT910

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał sytuację pt. cutscenka przerwana instant death przez championów? Czy jak to się nazywa w oryginale...

Rozwalam bramkę w 3 akcie, oglądam film i zdycham - przy hardcorowym podejściu należałoby chyba olewać wszystko na rzecz przeżycia :/

 

Podczas lagów różne kwiatki się zdarzają... ja dzisiaj zrobiłem town portal do miasta i kiedy stałem przy kowalu nagle życie mi spadło z 36k do 3k =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zmieniają czasy budowli czy jednostek nawet o kilka sekund.

Bez pośpiechu jestem dopiero w czwartym akcie na normalu doktorkiem. Gra się całkiem przyjemnie chociaż czaszka trochę rozczarowuje tylko 85% a miał być moim std atakiem. Może runy potem coś pomogą ale na bossów to się kompletnie nie nadaje i ma buga z belialem w 2 akcie bo boss wisi w przestrzeni i czaszki przez niego przelatują, deszcz kwasowy podobnie. Ciekawe jestem jak pieski będą sobie radzić na wyższych poziomach trudności bo sieją ładne spustoszenie wybuchu i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi się chociaż jeden nie odrodził.

 

Wysłane z mojego XT910

 

Czaszka dobra jest, cały czas używam z drugą runą (tą która powoduje, że czaszka skacze w na innych przeciwników) - przy dobrej broni i bonusie z int sieje ładne spustoszenie. Pieski jak dla mnie są całkowicie nieprzydatne w późniejszej rozgrywce bo szybko padają i słabo biją.

Dzisiaj właśnie pokonałem Beliala na Nightmare używając właśnie m.in. czaszki więc opisywanego buga nie zauważyłem.

Jak ruszą serwery to wrzucę swojego builda jakiego mam na chwilę obecną.

Edytowane przez bender83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Method nie wiedział że się nie da barbem kiedy szli z jednym w drużynie i wymietli inferno bo pewnie dali by sobie siana, ale gdzie tam im małym robaczkom do takiego pr0 wymiatacza jak nasz Aurora... :lol:

 

To ty widac jakie masz pojecie, bo problemem na inferno nie sa bossy, a raczej dostanie sie do nich... :lol:

 

Bossy sa skryptowane, jak ginie to tylko z wlasnej glupoty, bo wiekszosc damage nie powinienes w ogole dostac, co innego champion packi czy rare'y. Tutaj dostajesz w ryj bo nie da sie uciec przed dostaniem prawie 1 shotow.

 

Method przez wiekszosc aktow probowal sie przebic byle dalej kitujac trash... Tak wiec plusikujcie i czekamy az dobijecie do inferno :lol: :lol: :lol:

 

A barb na champion packach jest praktycznie bezuzyteczny jesli chodzi o damage. Przestancie tylko dalej siedziesz na normalu, nightmare czy pierwsze akty z hell'a :lol:

 

PS. Jak ktos gra wizem z hydra to wie o co kaman :lol:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...