Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak, pierwszy raz jak zobaczyłem moby biegające w mieście to się zdziwiłem:D Nie zazdroszczę na HC bo faktycznie może się zrobić przykro. Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robię ostatniego questa 4 aktu na inferno, mimo że nie przeszedłem nawet aktu pierwszego. WTF :| Tzn robić nie robię, bo pierwszy cios = zgon.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez chetnie przygarne kod. W zamian oferuje kod do path of exile:)

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

 

poszlo pw

 

mam jeszcze jeden kod, pm jak ktos potrzebuje

Edytowane przez fred216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, prosiłbym o GP dla mojej dziewczyny. Chcemy sobie razem pograć ;) W razie czego na PW :)

 

Nie pogracie sobie razem bo jak wyżej ktoś napisał na GP nie będziesz mógł dołączyć do party z osobą posiadającą Full Wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozwalilo mnie jak zobaczylem DH i Butcher w 20 s, ale to jest inna liga

 

http://www.youtube.com/watch?v=qzpRAUgyxaU

 

WTF is going on? :blink: lol ja tu widze jakies latajace krety. exploity dla wszystkich :lol2:

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedny butcher... :blink:

 

btw mam wrazenie, ze blizzard najpierw wpadl na pomysl dodania levelu inferno, a pozniej specjalnie pod barbarzynce wymyslili auction house... :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Diablo na normalu padł, skończyłem na poziomie niemalże 34 (zabrakło mi ostatnich 10%). Banalny był, ale z drugiej strony przy Monku z 4.5k HP i prawie 400 damage to nie mogło być inaczej ;) Najtrudniejszy był chyba Belial, przez cały trzeci i czwarty akt nie zginąłem ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem mielismy wygearowanych barbow, act2 inferno lecial (pozdrawiamy waspy na act2 inferno... trojka heh.

 

Przeszedl czas na sosy po rerollu, 5h pozniej jestesmy na azmodanie act3, nie wydalem wiecej jak 600k na AH :lol:

 

PS. Pozdrowiam wszystkie waspy z act2 inferno oraz te whirlwind moby, juz dawno mnie tak glupota programistow nie doprowadzila do szewskiej pasji.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem mielismy wygearowanych barbow, act2 inferno lecial (pozdrawiamy waspy na act2 inferno... trojka heh.

 

Przeszedl czas na sosy po rerollu, 5h pozniej jestesmy na azmodanie act3, nie wydalem wiecej jak 600k na AH :lol:

 

PS. Pozdrowiam wszystkie waspy z act2 inferno oraz te whirlwind moby, juz dawno mnie tak glupota programistow nie doprowadzila do szewskiej pasji.

 

Nie rozumiem co 2 slowa :), co to są waspy, sosy po rerollu i dlaczego wg Ciebie programisci sa glupi, dzieki za objasnienia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogracie sobie razem bo jak wyżej ktoś napisał na GP nie będziesz mógł dołączyć do party z osobą posiadającą Full Wersje

 

Na chwilę obecną też dymam na GP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasp = osa, na początku a2 masz takie potwory co strzelają serią takich pszczółek, zwykłe białe, nie champion. I jak wchodzisz barbem do a2, to zabija cie jeden taki atak, barbem z dobrymi itemami, który robił w a1 co chciał (mógł farmić każdy elite pack jaki chciał w a1). Lekki szok.

Reroll to chodzi o to, jeżeli ktoś jest niezadowolony z klasy, i zaczyna grać inną od początku, nie widząc sensu kontynuowania gry (w tym przypadku barbem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tutaj jakis wiz ktory bez problemu czysci drugi akt inferno ?

bez kitu skok poziomu trudnosci jest przesadzony

jestem na etapie dozbrajania sie by moc tam farmic ale nie mam pewnosci co do tego ze itemki ktore kupuje stykna

przydala by sie opinia osoby ktora ma ten akt juz rozpracowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz czesciej ilosc tego "ponglishu" przeraza, jakby nie mozna bylo znalezc odpowiednika w jezyku polskim. Nie jestem jakims jezykowym nazista, bo sam unikam polskich znakow (szybciej sie pisze)ale bez przesady. Aurora possal barbem i przerzucil sie na latwa klase pelna naduzyc, co kto lubi.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda narazie tylko na GP ale i tak dodaje swój tag do listy

 

 

 

cezar1125#1716

Bielski#1276

MelampusT3#2777

Qazellot#2274

slavOK#2941

tymmej#2290

mat00ino#2864

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rozwalilo mnie jak zobaczylem DH i Butcher w 20 s, ale to jest inna liga

WTF is going on? :blink: lol ja tu widze jakies latajace krety. exploity dla wszystkich :lol2:

 

Build który polecał stronę wcześniej Skus. IMO takie buildy zabijają grę(wątpię że bliz chciał aby to tak wyglądało) miała być różnorodność w tworzeniu postaci a wychodzi że od pewnego poziomu trudności jest jedna dwie ścieżki sposobu gry bo inaczej padasz jak mucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój battletag:

 

 

costi#1100

cezar1125#1716

Bielski#1276

MelampusT3#2777

Qazellot#2274

slavOK#2941

tymmej#2290

mat00ino#2864

 

 

EDIT: @above - i teraz balansowanie będzie polegało na wyścigu pt. my znajdujemy jakiś fajny build, Blizzard go rozwala dłubaniem w skillach, przy okazji nieświadomie tworząc nowy i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam padłem ofiarą tego jedynego słusznego builda grając DH. Bez niego nie da się ubić żadnego stwora pod koniec hell i na początku inferno ze średnim sprzętem (600 dps, powyżej 900 dps zaczynają się spore kwoty za sprzęt). Najpierw musiałem porzucić vault na rzecz smoke screen - bo jest niezbędny aby uciec przed ostatecznym ciosem moba. Potem musiałem przerzucić się z łuku na kusze i iść w critical damage. Do ubijania hord - elemental arrow, która jest upierdliwa, bo wolna (ostatnia runa). Ostatnio doszedł impale z ostatnią runą, bo pojawiły się screeny z wysokim dmg jednorazowym (mój rekord to 128000 póki co na kuszy 688dps, +259% critical damage i 1172 dexterity). Ale i tak akt II jest praktycznie niegrywalny, bo schodzę na 1-2 uderzenia i muszę farmić kasę w akcie I, aby cokolwiek porządnego kupić (znaleźć przed III aktem się nie da). Ewentualnie ominąć trudniejsze partie i iść na same bossy i do aktu III, a tam już coś wypadnie ze stworów. Trzeba się sporo nabiegać DH, aby cokolwiek ubić, a moby mają często za szybki regen - przydatna byłaby broń ok 1000dps :lol2:

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasp = osa, na początku a2 masz takie potwory co strzelają serią takich pszczółek, zwykłe białe, nie champion. I jak wchodzisz barbem do a2, to zabija cie jeden taki atak, barbem z dobrymi itemami, który robił w a1 co chciał (mógł farmić każdy elite pack jaki chciał w a1). Lekki szok.

 

Problemem jest raczej uciekanie mobow :lol: Glupota kompletna programistow. Bo ja na klate moge wziac spokojnie 2-3 ataki, tylko najpierw trzeba moc zaatakowac, a nie ganiac sie za nimi przez dwie czy trzy minuty.

 

A smiem twierdzic, ze internal testing to jakies bzdury albo nikt nie gral melee, szczegolnie w momencie kiedy moby uciekaja przed melee, a przez chory system aby moc zaatakowac to postac musi stac w miejscu, to jest jak ganianie jak za benny hillem...

 

Takze nie rozumiem zamyslu programistow przy affixach champion packow. Jest praktycznie tylko 1 affix anty range... mortar (no dobra, fast takze czy jailer, ale mozna to counter'orac). Plague/Molten i wszystko razem to jak :mur: dla melee.

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze bledy ktore sa/byly, sa istna kopia tego co kiedys popelniono w WoW'ie. Jak widac, te same bledy popelnia sie wiecej jak 1 raz, co dla mnie jako ze oczekiwania byly spore na temat gier blizzard, jest nie do zaakceptowania. Szczegolnie ze mowimy o razącym niedbalstwie...

- Wizard crit build i perma frost nova... Nie ma to jak zapomniec dodac internal cooldown do skilli czy pasywow.

- Wizard "cheat death" w postaci force armor bez internal cooldowna czy HP pool'a

- Wizard blizzard build for inferno (mozna farmic act4 z completnym crap gearem! Zajmuje tylko troche czasu)

- DH smoke screen

- Monk invurnability z runy bez internal CD itd.

 

Apropo wizarda, mialem 900 dps na 32 levelu po skonczeniu normala, rece opadaja...

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...