Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mój barb już daje radę w a2.

Co bardzo pomaga to legendarny pasek z 20% DR melee. Normalnie taki roll jest drogi, można kupić coś 18-19.

Do tego blok, tarcza 27%, legendarny hełm z 8% (random roll z all resist), i ring legendarny z 11% bloku. W efekcie mamy około 50% bloku (wartość średnia 3000~ z wysokim tierem tarczy). Jak doda się to do standardowego builda, tzn. dużo obrony, życia i resistów (800-900 z okrzykiem dającym 50% bonus), to można brać na klatę praktycznie wszystkie elite packi. Pasyw relentless (50% dr poniżej 20% hp), i baardzo ciężko nas zabić, do tego można co ciekawe spamować revenge bez limitu, co nie jest takie oczywiste, bo relentless ignoruje koszt fury wszystkich skilli, ale revenge nie kosztuje fury, tylko wymaga bycia trafionym, mimo to można to używać bez ograniczeń na hp <20%.

 

Ogólnie fajny poziom trudności, trzeba konkretnie przypakować itemy, żeby dało się grać dalej, przez to gra tak szybko się nie nudzi. Gdyby jeszcze wszystkie klasy miały mniej więcej równy balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci aerial ze string of ears, az tak dobrze dla mnie wyglada i zastanawiam sie czy nie zmienic... A mam prawie perfa 19%, 20% all res tylko praktycznie bez statow ale za to z MF ;)

Tylko ze moge tak mowic, dopoki nie zobacze jakiegos theorycrafta na temat tego belta, bo nie wiem ale mam wrazenie ze damage reduction jest liczony na samym koncu (Po armorze/resist) wiec efekt wyglada slabo.

 

PS. Do listy bledow mozemy dodac zwalony hitbox mobow, nie ma to jak dostawac mortarem w melee range jako barb od 3 mobow ktore sie tankuje...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci aerial ze string of ears, az tak dobrze dla mnie wyglada i zastanawiam sie czy nie zmienic... A mam prawie perfa 19%, 20% all res tylko praktycznie bez statow ale za to z MF ;)

Tylko ze moge tak mowic, dopoki nie zobacze jakiegos theorycrafta na temat tego belta, bo nie wiem ale mam wrazenie ze damage reduction jest liczony na samym koncu (Po armorze/resist) wiec efekt wyglada slabo.

 

PS. Do listy bledow mozemy dodac zwalony hitbox mobow, nie ma to jak dostawac mortarem w melee range jako barb od 3 mobow ktore sie tankuje...

 

zmieniłem z paska 55 all resist, 130 str, 140 vit, i string of ears robi zauważalna różnicę na swoją korzyść

 

co do kasy? kupujcie i sprzedajcie, dużo szybsza kasa niż granie w diablo.. ;d

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na hackerów w D3. Plaga i masowe kradzieże przetoczyły się przez tą grę.

 

A jak można uważać?

Hasło bezpieczne wymyślone, androidowy authenticator zainstalowany...

Można coś więcej zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać albo solo albo z zaufanymi ludźmi w grach prywatnych. Hasło ani autentykator nie pomogą w obecnej sytuacii. kilka stron temu było to poruszone, ja napisałem to tak dla przypomnienia gdyż sprawa nadal nie jest rozwiązana.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się dzisiaj gra, macie jakieś lagi? u mnie są jakieś dziwne przestoje jak np. robię teleport do miasta to zanim mi je wczyta to może minąć nawet z 15 sekund i latency skacze do 1,4k o.O

 

Zrobiłem sobie build mojego monka na uniki i normalnie czyszczę 2 akt na koszmarze like a boss :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny dzien z D3

wbijam do gry zachecony postepami w A2 inferno wczoraj, widze champa, podbijam do niego

 

MOLTEN + ARCANE + FROZEN + DESECRATOR

 

w tym momencie moj Barb zesral sie w gacie i potulnie wrocilem do farmienia A1...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normal a3, to co w a2 pozwalało barbowi spokojnie przepychać się przez hordy potworów w a3 można sobie włożyć w d...e karwa i znów muszę szukać czegoś w a2 bo ah nie ogarniam po za tym nie mam pojęcia skąd brać kasę na zakupy...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Diabełek padł na 34 lvl , ale miałem zonka. Wg mnie na Normalu Bellial był najgorszy , z Diabełkiem za 1 razem mi nie poszło bo nie wiem co ale gdy już miał mało HP postanowiłem sobie nabić Odznaczenie - Uderz go Pięścią. I w ferworze walki pogubiłem się,a Diabełek mnie skończył :) hehe. Za drugim razem już podszedłem do niego bez broni i jeb pierwszy cios pięścią i zaliczone pózniej skille ale walczyłem z nim chyba z 10 min jak nie więcej ,ale wkońcu padł po czym stwierdziłem ,że biłem go z bronią w plecaku hahah normalnie nie mogę sam z siebie jaki lol jestem :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w AH wpisuje zawsze maksymalna cenę itema jaka mogę zapłacić, nie trzeba wtedy przedzierać się przez milion ofert, a mozna znaleźć spoko sprzęt

 

Albo wpisujemy atrybuty które nas interesują i szukamy po nich ;-) Ja tak robię i nawet udaje się trafić niezłe itemy. Nie ma co kupować legendarnych bo nie raz 'rare' dają dużo lepsze statystyki.

 

Na razie przerzuciłem się z barbie na WD. Skończyłem normal bez ani jednego zgonu. Większość bossów (w tym Diablo) padało bez problemów, a packi elitów nawet nie zdąrzą się zbliżyć. Teraz rozpoczynam 2 poziom trudności z ponad 1,5k dmg @ 3k hp (mało ale brakło kasy na itemy które dają vit) i trzymam wszystkich na odległość ;-) Raz zrobiło mi się ciepło ale wystarczył confuse + horrify i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś jaja dzieją się na AH od kilkunastu godzin, właśnie kupiłem sobie item, kasa została pobrana a przedmiotu nie ma ani w stashu ani w ukończonych aukcjach. Miałem komunikat "request timed out" po czym zobaczyłem brak kasy i przedmiotu.

 

Tu więcej takich przypadków: Auction House Stole My Gold - Forums - Diablo III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The "hacking" ("compromising" is probably a better word, since no real "hacking" is going on) being seen in D3 is no different than what World of Warcraft players have been seeing for five years or so. (...) I've personally examined the MSInfo files of nearly all of the handful of WoW players who have actually been compromised through an authenticator, and the sheer number of backdoor programs and other malware on their systems has been mind boggling. (...) None of the D3 compromises that we've checked have actually had authenticators, despite their claims.

 

I got hacked 2 days ago. How'd that happen, bliz?

I just checked your account, and it has never had either the physical or mobile authenticator attached to it.

 

źródło: http://www.diablofans.com/

 

IMO okazuje się że jak zwykle: najbardziej płaczą ci z brudem za pazurami, zresztą swego czasu sporo ludzi zostało zhackowanych przez wirusa czytającego wpisywany właśnie kod z authenticatora i logującego się natychmiast na konto bnet z tym kodem. Całkiem możliwe, że gdzieś w sieci krążą "doprawione" wersje darkd3, także ostrożnie z instalowaniem tych wszystkich polepszaczy, maphacków, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie nic na AH nie kupuję, opieram się na dropie i craftingu. Pod koniec 3. aktu na Normalu miałem monkiem 4.5k HP :) Zaraz pewnie ktoś mi powie, że taniej by było coś kupić, niż craftować, ale IMHO to zabija przyjemność, szczególnie, że normal i tak trudny nie jest. Teraz jadę I akt nightmare i jest trudniej, aczkolwiek poza champion/elite packami zwykłe mobki mogą mi skoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to ogarnales aerial, very impressive. Bylem wielbicielem cleave i revenge, ale to bylo fajne na hellu z latwymi mobami a revenge w polaczeniu z Frenzy niestety ssie bo sie zacina kiedy mam wcisniete 2 klawisze na raz (frenzy trzeba trzymac zwykle). Ile czasu udaje ci sie utrzymac w berserkerze? Slabo widac przez ten gaszcz liczb w filmiku, starcza na cala walke ze specialami?

 

Malo brakuje zebym farmil A2, wiec zostane przy mixie ktory mam, ale chetnie sprobuje WW na A3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja mam pytanie dotyczące w opisie przedmiotów ich dodatkowych obrażeń.

Gram czarodziejką (lvl 40) więc do tej pory przekonany byłem że siła jej ataku oparta jest na inteligencji, co za tym idzie szukam oraz kupuje na aukcjach przedmioty jakie dodają najwięcej do tego współczynnika i teraz tak, natrafiłem na dziwną dla mnie sytuacje ,otóż mam źródło (source - w tym wypadku rzadka złota kula)

jaka daje mi +47 do inteligencji oraz 8-12 do obrażeń i druga kula jaka daje +64 do inteligencji oraz 4-5 do obrażeń (obydwa artefakty mają inne ciach!łki jak szansa na znalezienie magicznych przedmiotów itp)

I teraz sedno sprawy , kiedy daje mojej postaci kule jaka ma +47 do int to postać zadaje większe obrażenia niż w sytuacji kiedy ma kule z +64 do int wygląda to tak 631.81 dmg vs 565.31 dmg.

Do tej pory myślałem ze kwestia tych dodatkowych obrażeń jak tutaj 4-5 oraz 8-12 to CAŁKOWITA liczba jaką dodają ,jednak jak to z tym jest, czy to są procenty?I jest to źle opisane czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta "calkowita liczba" jest rowniez modyfikowana przez twoja inteligencje, stad taka roznica. Jaki sens mialoby cos dodajace np 100 obrazen kiedy twoj dps bedzie na poziomie kilkudziesieciu tysiecy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mogło by być to jaśniej opisane np na zasadzie "Obrażenia zwiększone od 8 do 12 procent"

Co za tym idzie tak czy inaczej w takim wypadku opłaca się bardziej używać przedmiotu jaki zwiększa te obrażenia zamiast przedmotu jaki dodaje więcej do inteligencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zdaje sie wzor na dmg ktory jest wyswietlany w tooltipie

(1 + passive skill boosts)(Average Weapon Damage (including damage bonuses)(1 + (main stat / 100)(1 + ( crit% * crit damage)(Attack Speed)

 

w przypadku czarki main stat to oczywiscie inteligencja

tlumaczyc chyba nie trzeba bo wszystko widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mogło by być to jaśniej opisane np na zasadzie "Obrażenia zwiększone od 8 do 12 procent"

Co za tym idzie tak czy inaczej w takim wypadku opłaca się bardziej używać przedmiotu jaki zwiększa te obrażenia zamiast przedmotu jaki dodaje więcej do inteligencji.

 

Ale to nie jest 8 do 12 procent, tylko te obrażenia są dodawane do podstawy, która następnie jest modyfikowana przez współczynniki i efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...