Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zostałem zmuszony barbem do zmiany build-a na koszmarze. Zrobiłem sobie build-a "knockback" i niebo a ziemia, nie mam najmniejszych problemów (zwłaszcza z vit i śmiercią) i wszystko kosze po drodze, także trzeba kombinować.

 

BTW Zaufany znajomy, chce sprzedać konto z D3, próbowałem go przekonać do D3, kupił, przeszedł ze mną 1 run i powiedział, że to nie dla niego. Jest to wersja kupiona w sklepie (box) w dzień premiery. Jakby ktoś chciał to proszę o PW.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "ogarniętym" party :) Ludzie mają demon hunterów w czysty damage (przebija to bonus 430% dla przeciwników), to idzie szybciej, zawsze masz te skumulowane efekty crowd control, solo masz tylko ileś tam stuna, czy freeza, a w party każdy gracz może te skille używać, w efekcie robi się łatwiej.

Już nie wspominając o możliwości wskrzeszania.

 

Sam gram takim max damage ale wcale łatwo nie jest :razz: troche sie trzeba naklikać, a są kombinacje czempionów do których lepiej nie podchodzić ^^ teleport, mortary, podpalanie czy łańcuchy z szybkością sprawiają, że barb nie ma żadnej asysty i staje się łatwym celem, a bez tanka dh też nie istnieje... na otwartych przestrzeniach można jeszcze coś ugrać, ale na zamkniętych to często walka z wiatrakami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przedmiot, który wystawiłem dalej mam w skrytce. Teraz czekam, aż kupiony przedmiot do mnie dojdzie. Czekam i czekam. Już godzinę ponad. A wcześniej mi ściągnęło przy próbie kupna 100 000 i później dostałem zwrot kasy zamiast kupionego przedmiotu.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo, teraz już nie wiem czy w końcu coś kupiłem czy nie, bo kasę mi zjadło, a itemów nie ma... :(

 

 

kurde muszę szybko dobić do piekła, bo tak jak skrzywdziłem beliala na koszmarze, to aż mi się go szkoda zrobiło ;p 1 faza zajęła mi może z 10s druga ok 45s :P a drop jak zwykle nie warty zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wcięło, ale trochę sobie poczekasz. Ja czekałem na zakupiony przedmiot 12h. Teraz z kolei nie mogę wrzucić do stasha golda ze sprzedanych przedmiotów :x

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jeszcze jeden problem. Mocno grzeje laptopy - gram chwilowo na zastępczym sprzęcie i jest nieciekawie. Zaliczyłem 10 resetów grafiki w godzinę. Po odkurzeniu laptopa temperatury spadły na procesorze i grafice, ale nadal sterownik lubi się wyłączać. Podobno jest to normalne przy D3 (inne gry tak nie grzeją). AH też działa tak, jakby nie chciał. Kiepsko widzę start RMAH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jeszcze jeden problem. Mocno grzeje laptopy - gram chwilowo na zastępczym sprzęcie i jest nieciekawie. Zaliczyłem 10 resetów grafiki w godzinę. Po odkurzeniu laptopa temperatury spadły na procesorze i grafice, ale nadal sterownik lubi się wyłączać. Podobno jest to normalne przy D3 (inne gry tak nie grzeją). AH też działa tak, jakby nie chciał. Kiepsko widzę start RMAH.

 

Dziwne rzeczy opowiadasz, gram na lapku i zadnych frezow nie mam.

 

Kurde ubijalem sobie diablo na normalu i co i wylaczylo mi sie wifi..... w routerze mam ustawione wifioff na 1.45 kurde zapomnialem o tym, no nic diablo zostanie na jutro hehe

 

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Akt 4 ukończony. Barb lvl 31 - bezproblemowo.

 

UWAGA! Poniżej mogą być spoilery!!!

 

 

 

 

Co do samej gry - mieszane odczucia. Na początku - bez rewelacji, potem (Akt 2) całkiem przyjemnie, Akt 3 i 4 taki sobie. Generalnie fabuła trochę naciągana.

Trochę mnie rozczarowuje design bossów - czego ten Diablo taki chudy?!?! Nie jadł czy co? ;-) I jakieś przenosiny w czasoprzestrzeni .... Z lekka Blizz przedobrzył. Z bossów chyba najfajniejszy był Butcher, reszta mało demoniczna i przerażająca, a bardziej groteskowa (Azmodan przypomina mi trochę panny Grycanki haha). Graficznie i dźwiękowo - super, ale reszta to przerost formy nad treścią. Blizz chciał wsadzić do "trójki" wszystkich znanych i lubianych z poprzednich części, ale wyszedł z tego taki średni miks. Jako dodatek do Real Money Auction House gra ujdzie ;-)

 

Wracam do WoW-a ;-)

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to zdecydopwanie problem gry.

 

Nie dziw się, że tak napisał. Wysoka temperatura nie dotyczy jedynie laptopów, ale każdego komputera. D3 strasznie grzeje komputery. LINK do tematu.

 

Cytat z battle.net forum:

I have a GTX 450. I play battlefield 3 at 70 FPS and my card has NEVER gone one degree over 60.

 

Diablo III, 80+ in four minutes and thirty-three seconds.

 

NOPE NOT BLIZZARD AT ALL

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No t ja nie wiem , mój prawie się nie nagrzewa (2500k@4,5 i 6870)

Gdzie przy innych tytułach srogo zaczynał wyć:), dziś z ciekawości sprawdzę tempy

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9% of characters have unlocked Inferno difficulty

Bardzo mi się to podoba. 1,9% tylko odblokowało, co nie oznacza że pobili choćby pierwszy akt. Bardzo brakowało mi czystej zręcznościówki z odpowiednio wysokim poziomem trudności, mimo że sam wlokę się powoli przez koszmar dzieląc czas na d3 i wowa. Bardzo szybko ucichły też gorzkie żale, że gra jest taka prosta, że ktoś gdzieś skończył ją w pińć minut, za to szerzą się komentarze typu: "zomg! nie mogę przejść ________, Blizzard skopał grę!!!!!one".

 

54% of Hardcore players chose a female character

:lol2: B-)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno grzeje laptopy - gram chwilowo na zastępczym sprzęcie i jest nieciekawie.

 

Ogranicz fps max ingame (jest od tego suwak w opcjach). Poza tym tak jak ZlyDzien już napisał - to nie problem gry tylko laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crux

 

to pewnie zbieg okolicznosci ze 90% osob w tym temacie ma karty nvidii i nie ma wlaczonego VSync. Ja tu nie widze problemu dlatego ze gram na starej HD 4870 ktora zeby poprawnie funkcjonowac musi miec obnizone zegary bo inaczej po 5min od pulpitu mam BSOD a w diablo 0 problemow. Wlaczyc vsync i ustawic bardziej wydajny profil wentylatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crux

 

to pewnie zbieg okolicznosci ze 90% osob w tym temacie ma karty nvidii i nie ma wlaczonego VSync. Ja tu nie widze problemu dlatego ze gram na starej HD 4870 ktora zeby poprawnie funkcjonowac musi miec obnizone zegary bo inaczej po 5min od pulpitu mam BSOD a w diablo 0 problemow. Wlaczyc vsync i ustawic bardziej wydajny profil wentylatora.

 

Ja mam vsync wlaczone a mimo to karta wyje po chwili. Obnizenie ilosci fps ponizej 60 powoduje widoczna strate w plynnosci wiec pewnie musze obnizyc zegary karty aby mniej sie grzala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowuje design bossów - czego ten Diablo taki chudy?!?! Nie jadł czy co? ;-)

 

Zwroc uwage z czego "wyewoluowal" tym razem. Mi osobiscie przypominal obcego ;P

 

Co do karty, to sam gram bez vsynca na 5870, max fps zostawilem domyslnie na bodajze 125 i gra ogolnie jest pasywna dla karty, zuzycie CPU i GPU stosunkowo niskie, karta stosunkowo chlodna jak na aktualna pogode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, diablo na normalu padł, barb skończył na 32 poziomie czyli widzę, że tak w normie... na luzaku przejście tego normala zajęło mi 21h z tym, że wiele zadań robiłem kilka razy np. w grupie itd.

 

btw. zostało mi z normala w skrytce trochę rzadkich żółtków jakieś toporki, mieczyki z obrażeniami około 37-40 z gniazdem, spodnie rzadkie z 2ma gniazdami, napierśnik też żółtek z gniazdem itp. ogólnie takie przedmioty co wypadają w 3, 4 akcie na normalu, za ile to można wystawić na ah by się szybko pozbyć ? jest w ogóle sens czy lepiej pchnąć u kowala ?

 

Jedna uwaga, ciulato że nie da się farmić bosów po raz kolejny... jak idzie się 2gi czy 3ci raz na bosa to lecą max niebieskie itemiki.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vsync wlaczone a mimo to karta wyje po chwili. Obnizenie ilosci fps ponizej 60 powoduje widoczna strate w plynnosci wiec pewnie musze obnizyc zegary karty aby mniej sie grzala.

 

pokazuje ci ze temperatura nie jest problemem nawet na karcie o watpliwej stabilnosci jak moja wiec oszczedz sobie sarkazmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga, ciulato że nie da się farmić bosów po raz kolejny... jak idzie się 2gi czy 3ci raz na bosa to lecą max niebieskie itemiki.

 

Przypadek, ze raz ci lecą zółte a raz niebieskie, pewnie masz znikomy Magic Find. Oczywiście, że na bossach da się farmić, tylko zaczyna się to jak masz 60lvl i bonusowy Nephelem Valor na 5 poziomie dający Ci +75% MF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zabicie bossa gwarantuje żółte przedmioty. Potem już wg magic find. Z reguły nic specjalnego - Diablo na Hell miał u mnie same niebieskie.

 

nie ma zadnej gwarancji. Jest tylko gwarancja klasowego rzadkiego przedmiotu przy zabiciu Leorica na NORMALU, to jedyny wyjatek. Jesli dobrze pamietam to NV +5 daje 2 extra rare z bossa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...