Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i dodanie do listy życzeń gry Diablo III.

 

Informujemy, że towar będzie ponownie dostępny w sprzedaży od 31 maja 2012, ale niestety w niewielkiej ilości.

Kolejnej dostawy spodziewamy się pod koniec czerwca 2012.

 

 

 

 

Pozdrawiamy,

Sklep gram.pl

 

Normalna cena czyli to co podają aktualnie - 199zł ? Czy niższa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto jeszcze zalogować się nie może to niech skorzysta i założy Tokena jeśli jeszcze go nie ma :P

 

Podobno od patcha 1.0.3 wyższe gemy mamy tworzyć z 2 a nie - jak do tej pory było - 3 gemów niższego poziomu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem dziś we Wrocku w Renomie jeśli to kogo interesuje. O! Widzę, że serwery leżą :lol2:

 

Anyway 2 Guest Passy do rozdania. W razie czego PW

 

został jeden Gp

 

poszły!

Edytowane przez sledziq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem z wizytą w stołecznej siedzibie CD Projekt i usłyszałem, że podczas Giermaszu CD Projekt w dniu 2.06 zostanie rzucone Diablo III, więc osoby z Warszawy mogą nań tam zapolować w dobrej cenie.

 

Swoją drogą, to czytanie oficjalnego forum Diablo III potrafi rozbawić (uwaga - niecenzuralne teksty na obrazku) :>

1.jpg

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem dziś we Wrocku w Renomie jeśli to kogo interesuje. O! Widzę, że serwery leżą :lol2:

 

Anyway 2 Guest Passy do rozdania. W razie czego PW

 

został jeden Gp

 

poszły!

 

Dzięki za guest passa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali jakies prace, mialy sie o 11 wczoraj zakonczyc, jak widac przeciagnely sie.

Dla mnie to nie awaria.

Wprowadzili patcha, cos musieli poprawic, robota im sie przedluzyla

I tak fajnie to planowali w godzinach nocnych od 3 w nocy do 11, niestety wyszła qpa i 400stron płaczu na BN:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak, problemy zaczely sie dopiero wczoraj po poludniu kiedy jest najwiekszy scisk na serwerach i wszyscy masowo zaczeli sciagac patch i logowac sie. Ci co byli zalogowani mogli dalej grac, tylko z tymi opoznieniami, wiec nie bylo zadnego wylaczania serwerow.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie tak, problemy zaczely sie dopiero wczoraj po poludniu kiedy jest najwiekszy scisk na serwerach i wszyscy masowo zaczeli sciagac patch i logowac sie. Ci co byli zalogowani mogli dalej grac, tylko z tymi opoznieniami, wiec nie bylo zadnego wylaczania serwerow.

 

Co nie zmienia faktu ze jest to wynik działan jakie zapowiadali.

Nie bronie ich, i sam sie wkurzylem, ale z takimi problemami jeszcze jakis czas na pewno bedziemy sie borykac, szczegolnie po poprawkach itd

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze jest to wynik działan jakie zapowiadali.

Nie bronie ich, i sam sie wkurzylem, ale z takimi problemami jeszcze jakis czas na pewno bedziemy sie borykac, szczegolnie po poprawkach itd

 

Gdyby zdarzaly sie raz na jakis czas, ewentualnie byly zapowiadane - ok. Problem w tym, ze staja sie powoli niezapowiadana regula. W zeszla srode o tej porze problemy byly podobne. Patch z kolei dostepny byl od samego rana i z rana (okolo 9) mozna sie bylo bez problemu zalogowac i przynajmniej przejrzec AH. Zabawne jest to, ze firma, ktora radzi sobie z utrzymaniem jednego z najwiekszych pod wzgledem ilosci klientow MMO nie daje rady Diablo, gdzie jednak liczba sprzedanych kopii jest wciaz mniejsza. Smiech ogarnia. Co ciekawe, tym, ktorym udalo sie wczoraj po 20, po kilkunastu probach wpisania hasla jakos zalogowac przywital ping rzedu 50-60 zamiast zwyczajowych 200. Gralo sie nawet przyjemnie dopoki nie okazalo sie, ze po skonczeniu koszmaru nie jestem w stanie utworzyc nowej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj ma być rzut na gram.pl z kolejnymi kopiami Diabolo 3, odświeżam od rana i nie dalej nie ma. W każdym razie chciałem się zapytać, czy znacie jakieś inne miejsca na których mógłbym - w razie gdyby mi się na gram.pl nie udało - zamówić kopię. A jakby ktoś znał namiary na sklep który sprzedaje już na miejscu w Krakowie to byłbym wdzięczny :)

 

Zależy mi na tym, bo to prezent dla szwagra mojej dziewczyny, czyli tak jakby dla mojego szwagra, a co się nie robi dla szwagrów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi by się nie chciało zasuwać od sklepu do sklepu "bo podobno jest", gdybym był w takiej sytuacji zwyczajnie bym przepłacił te kilkadziesiąt złotych za cyfrową dystrybucję prosto z battle.netu i spokój.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...