Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad 2 tygodnie od wydania gry i takie jaja... kpina. Koniec mitu blizzarda słynącego z wydawania dopieszczonych gier :x

 

"Done when its done" - dobre sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jak dla mnie Blizz robi sobie niezłą antyreklamę na kolejne swoje produkcje. Żeby takie jaja spotykały człowieka po tak długim okresie produkcji, no cóż kasa wpadła produkt jako taki jest i niech się ludzie cieszą ,że w ogóle mogą pograć. Osobę która wpadła na pomysł zrobienia single po sieci powinno dostać zaproszenie na imprezę w jakimś miłym więzieniu i lubrykant w gratisie.

Sama gra mimo bugów nie jest zła, przyciąga mnie bardziej niż dwójka ale kwestia ile się trzeba namęczyć co by pograć powoduje dość silne odruchy na nie dla kolejnej ich gry.

Aż nie chce mi się wierzyć ,że nie spodziewali się takiego natłoku ludzi na serwach, widocznie WoW nie dał im wystarczającego doświadczenia. Dziwne w tym wszystkim jest to iż serwy US/Asia mają się dobrze, nie licząc Korei ale to zupełnie inna historia. Aż szkoda ,że Torchlight 2 teraz nie wyszedł, mógłby na tym wszystkim niezłą kasę zbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, goście od Torchlighta pewnie ostro plują sobie w brodę - paradoksalnie, wydanie T2 razem z D3 wyszłoby temu pierwszemu całkiem dobrze. No, ale kto mógł przewidzieć, że Blizzard da aż tak [gluteus maximus]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Kwestia na jakiej fazie T2 teraz stoi. Beta była całkiem stabilna i bez większych bugów, miałem takie wrażenie po paru godzinach gry. Z dwojga złego wolę co by poczekali z wydaniem aż dopracują produkt chociaż i tak moim zdaniem za tą cenę gra jest naprawdę warta grzechu.

Wnioskując po becie T2 jak tylko wyjdzie raczej D3 pójdzie w odstawkę przynajmniej u mnie.Taki Diablo w casualu ale potrafi na Veteranie zapewnić odpowiednią dozę rozrywki na którą na muszę czekać.

 

I serwy leżą w oczekiwaniu na patch. Szczerze? Muahahaha. Nie ma co Blizz się popisał. Zamiast dać jasne info co się dzieje lepiej było wkurzyć większą część graczy z Europy. Dobrze ,że już postacie na US mam więc jakoś człek zabije tą nudę ale wizja ubijania po raz kolejny bossa przez to głupie zapisywanie sawe'ów mocno podniesie mi ciśnienie. Co nomem omem ciekawe czemu nie mogli zrobić dostępu do AH bezpośrednio w grze?

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, goście od Torchlighta pewnie ostro plują sobie w brodę - paradoksalnie, wydanie T2 razem z D3 wyszłoby temu pierwszemu całkiem dobrze. No, ale kto mógł przewidzieć, że Blizzard da aż tak [gluteus maximus]?

 

hehe dokładnie to samo napisałem w temacie Torchlight II :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch sie sciagnal, walnelo seria errorow ze pliki sa corrupted, installacja sie zrestartowala i w koncu poszlo. Wchodze do gry sprawdzam czy wczorajszy achievement sie zapisal i co? 0 oraz nic innego jak error "There was an error retrieving achievments data" nie moge tez ogladac achievementow innych znajomych. To tylko u mnie czy u Was tez (na Bnecie jest kilka tematow z wczoraj)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że serwer achievementowy leży.

 

Swoją drogą, ciekawostka o której nie wiedziałem - magic find/gold find pomocnika dodają się do postaci. Ma oczywiście spory dzielnik (chyba 1/6), ale zawsze - do farmowania pierwszego aktu pomocnik mi w ogóle nie potrzebny, to kupiłem mu szmelc który ma +MF i dzięki temu wartość MF postaci wzrosła.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawostka o której nie wiedziałem - magic find/gold find pomocnika dodają się do postaci. Ma oczywiście spory dzielnik (chyba 1/6), ale zawsze - do farmowania pierwszego aktu pomocnik mi w ogóle nie potrzebny, to kupiłem mu szmelc który ma +MF i dzięki temu wartość MF postaci wzrosła.

 

Było tak i w D2 jest i na szczęście tutaj, ale w D3 nie jest już różowo. Merc daje jedynie 20% ze swojego MF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawostka o której nie wiedziałem - magic find/gold find pomocnika dodają się do postaci. Ma oczywiście spory dzielnik (chyba 1/6), ale zawsze - do farmowania pierwszego aktu pomocnik mi w ogóle nie potrzebny, to kupiłem mu szmelc który ma +MF i dzięki temu wartość MF postaci wzrosła.

 

Obecnie z przedmiotów dodających naszemu towarzyszowi MF, GF i XP nasza postać dostaje 20% tej wartości. Nie ma dramatu, w sumie w późniejszych aktach tylko do tego się nadaje :)

 

Question:Bonus Experience on Follower's Items - Forums - Diablo III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

Kwestia na jakiej fazie T2 teraz stoi. Beta była całkiem stabilna i bez większych bugów, miałem takie wrażenie po paru godzinach gry. Z dwojga złego wolę co by poczekali z wydaniem aż dopracują produkt chociaż i tak moim zdaniem za tą cenę gra jest naprawdę warta grzechu.

Wnioskując po becie T2 jak tylko wyjdzie raczej D3 pójdzie w odstawkę przynajmniej u mnie.Taki Diablo w casualu ale potrafi na Veteranie zapewnić odpowiednią dozę rozrywki na którą na muszę czekać.

 

A zrobili coś w dwójce by gra nie zabijała nudą i była przyswajalna w sesjach dłuższych niż 20-30 minut ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie temat o T2: Torchlight II - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Dołączona grafika

 

Zeby nie bylo offtopa. :lol:

 

@Aerial

Mozesz zmniejszyc ten obrazek? Troche zdeformowal forum w rozdzialce 1680x1050 i nizszych..

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej co był w ofercie, nie pamiętam czy 179 czy 159, jutro będę wiedział .....

 

lol żebyś się nie zdziwił jak będzie za 199zł ;p ja za tyle kupiłem w realu w dniu premiery

 

KUR** i zaś nie da się zalogować, zacina na pobieraniu listy postaci

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...