Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A miałem się pytać, czy ktoś ma jakieś przecieki co do dostępności :)

 

Tylko teraz zagwozdka - jechać, nie jechać? Byłem wczoraj w tesco to mi powiedziano, że jak mieli ostatnio rzut ok. 10 sztuk to w zasadzie ich nie wystawiali bo jakaś kobita wszystko wzięła od ręki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, browar też od razu kupie będąc w realu. W sumie to już mi emocje opadły, więc jak będzie to wezmę, nie będzie - olać, kiedyś się pojawi na półkach. Browarkiem będę leczył smutki lub zapijał radość z czekania na zalogowanie na przeciążanym i ułomnym serwerze .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia Retrieving hero list i kupa. Teraz to juz codziennie są problemy z logowaniem. Chyba mniej niż przez pierwsze kilka dni.

 

 

Super, jak juz udało mi sie zalogować to po 5min gry wywaliło mi błąd, "there was an error creating your own party error 1" cos w tym stylu ... no i logout. Oczywiście grałem solo. :mur:

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni nic nie robią z tymi serwerami, nie naprawiają żadnych błedów itp... po prostu przeczekują, aż ludziom się znudzi wklepywanie hasła :lol2:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje. Wiem co facet poczuł, straciłem kiedyś Sorc na 92 lvl w D2. To tylko gra, ale miło nie jest a do tego on miał przegrane 160 godzin tą postacią. Na szczęście jest już D3, które NIE DZIAŁA, ale w którym nie gram już HC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No padł Diablo na koszmarze, w końcu zasmakuję piekła :D

 

PS. Wie ktoś jak odblokować te opcje do rozmowy z Zaklinaczką - Zaginiony przyjaciel i Shenem - Mroczny dzień? Obydwie maja miejsce niby w akcie 4, ale przeszedłem go całego z zaklinaczką w party i nie miałem opcji żeby z nią o tym pogadać :/

 

 

ok już sobie poradziłem :)

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez "troszke" dzisiaj pogralem, ktos sie tam na czacie chwalil ze ubil beliala na inferno :P

Btw. Kknd to chyba nie odchodzi od kompa, co wlaże to go widze hehhe, jeszcze tak przy okazji spytam, nie zalegaja moze komus karty zlotnicze ?

 

@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Diabełek padł po raz trzeci (co ciekawe, najłatwiej i najszybciej mi poszło). I co tu dalej robić? Inferno? Nie chce mi się farmić kasy.

 

Akt 1 inferno nie jest taki trudny, jak diabełek poszedł łatwo to powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiliśmy speedrun'a przez wszystkie akty żeby zdobyć osiągnięcie dla ukończenia aktu w czasie 1h. Monk (36) Wizzard (46) i WitchDoctor (43). Każdy akt (normal) to ok. 40 minut :-) Ubaw po pachy gdy widziało się bossa który padał po 2-3 sek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem sobie dość wcześnie to stwierdziłem, że się przejadę do tego reala (przy Alei Pokoju), a nóż widelec mi się uda...

No i udało mi się...

Zapisać na listę chętnych...

Bo gry jako takiej nie mają i dopiero będą zamawiać, tyle dobrego, że po 159 pln, normalnie PRL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

właśnie się miam ubierać i iść do reala

nic to i tak pójdę, bo małżonka z radosną miną wypichciła mi taką listę, że biorę samochód .... :mur:

a ja tak nie znoszę hipermarketów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu z pudełkiem z grą. Cena 159 zł. Ale potwierdzam - zostawiałem nr telefonu, a grę dostałem "spod lady" zupełnie jak za PRL u ....

Zaraz rozpoczynam instalację .....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...