Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę sie zalogować, błąd 3003, też tak macie? Cierpliwości mi już brakuje do tego DiabloDołączona grafika

 

EDIT:

Padło całkowicie, bo nawet strony battle.net'u nie działają.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie zalogować, błąd 3003, też tak macie? Cierpliwości mi już brakuje do tego DiabloDołączona grafika

 

EDIT:

Padło całkowicie, bo nawet strony battle.net'u nie działają.

 

 

raczej bym szukal problemu gdzie indizej bo ja jestem od kilku godzin zalogowany i wszystko smiga jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że ok

Właśnie "wyszedłem" bo kolacja ....

Początek aktu II, poziom 21 i gotówki brak.

Jest sens rozwijać kowala ?? Chyba za dużo kasy w nim utopiłem ....

 

Nie ładuj w kowala bo to się totalnie nie opłaca. Za tą kasę co u niego wydasz kupisz na AH o wiele lepszy gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha, ok

A czy jest sens magiczne rzeczy "rozkładać" u niego, czy sprzedawać u kupców czy jakoś inaczej ??

 

Pierwsza moja gra która wychodzi poza obudowę peceta jakimś kablem za zewnątrz ....

Nawet jeszcze nie wiem jak wejść do AH ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

jeszcze 1 rzecz

w jaki sposób orientować się w cenie kupna / sprzedaży ?? Chodzi mi o szacowanie wartości przedmiotów do sprzedaży i o ocenę, że żądana cena kupna nie jest zbyt wysoka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby crafting miał być użyteczny xD

 

No właśnie, nie poczytałem, nie zapytałem się tylko zacząłem ładować w kowala.

Mam od niego fajny w miarę hełm i tarczę i tyle, reszta to .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też utopiłem u kowala troszkę kasy ,ale jak zrobiłem sobie nożyk dla szamana i pózniej zobaczyłem lepszy na AH za mniejszą kase stwierdziłem ,że ten Crafting to o kant tyłka można rozbić. Kto wie może na ostatnim lvl koszt zrobienia Itemu będzie mniejszy niż na AH to tak. Ale na dzień dzisiejszy lepiej szukać na AH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jego gwarancę satysfakcji, jak za parę tygodni Warden wyparuje kilka tysięcy kont na których wykryto botting. Co z tego, że bot się z netem nie łączy (bo i po co by miał), jak łączy się gra, a działanie bota rozpoznać Warden potrafi, a jak nie to się nauczy.

To nie Diablo II, gdzie po kilku latach gdy Blizz już miał je gdzieś sobie można było bezkarnie używać takiego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a. Za dużo kasy na tym mają zamiar zarobić.

Ja już czekam z niecierpliwością na tematy "BLIZZARD BANNED MY ACC AND I DIDNT DO NOTHING!!!", będąjeszcze bardziej zabawne od tych, w których był płacz o hax z autentykatorem.

 

Nie zgadzam się z tobą bo zanim zablokują tego bota to zarobi on na 10 nowych kopii diablo.

A gwarancji wiadomo nigdy nie ma, ale jak to mówią nie ryzykujesz - klepiesz biede.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jego gwarancę satysfakcji, jak za parę tygodni Warden wyparuje kilka tysięcy kont na których wykryto botting. Co z tego, że bot się z netem nie łączy (bo i po co by miał), jak łączy się gra, a działanie bota rozpoznać Warden potrafi, a jak nie to się nauczy.

To nie Diablo II, gdzie po kilku latach gdy Blizz już miał je gdzieś sobie można było bezkarnie używać takiego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a. Za dużo kasy na tym mają zamiar zarobić.

Ja już czekam z niecierpliwością na tematy "BLIZZARD BANNED MY ACC AND I DIDNT DO NOTHING!!!", będąjeszcze bardziej zabawne od tych, w których był płacz o hax z autentykatorem.

 

Warden jest też m.in. w D2 i WoW, gdzie ludzie używają botów w najlepsze, więc nie spodziewałbym się nagłego wzrostu skuteczności wyłapywania haxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kowala rozwinąłem na kilka poziomów, żeby ładnie wyglądał ten jego stragan :P użytku z niego raczej nie ma no chyba, że zrobiłem sobie armor dla moich nowych postaci ;p przedmiotów też już nawet nie rozkładam, mam kilka stack'ów w skrzynce i nic z nimi nie robię, lepiej sprzedawać wszystko u handlarzy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na inferno już jest użytek, chyba da się zarobić bo właśnie sprzedałem materiały kolesiowi co skupuje hurtem. Może cena nie najlepsza bo 1k za niebieska, 1,5k za zolta, ale troche korzystniej niz wywalic itemek do vendora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa z handlu, nie trzeba tak dużo siedzieć przy tym. Z tym że teraz coraz trudniej.

Damage to jeszcze nic, z battle rage jest 70k, a z berserk insanity to crity po 350k. A jakby mieć bardzo dobre itemy, z wszystkimi modami które się chce (nie koniecznie idealnie perf) to te wszystkie statystyki mogą być wyższe z 2-3x spokojnie. Wszystko zależy od przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakikolwiek bot zarabiający mamone w dIII to totalna porażka, większość dobrych itemów można kupić na ah ale przynajmniej trzeba pokombinować, natrudzić się by golda zdobyć a tak ? zapuszczę bo ta na dwa dni i kupuję cokolwiek co mi się jawnie podoba, jaki to ma sens, zwłaszcza jak wejdzie PvP ? to co się będzie liczyło refleks ? totalna kicha, ogólnie kupowanie czegoś za kasę na allegro, czy to golda czy botów, to lekka kicha jak dla mnie, gdzie tu frajda ?

 

Nie chcę siać zamętu ale to samo pomyślałem o AH. Esencją tej gry miał być łup, a sprowadza się do tego, że trzeba wyfarmić jak najwięcej złota i kupić sprzęt na AH bo realnie wypadnie 1 dobry przedmiot na 2 akty albo i rzadziej (mnie dopiero wypadł pierwszy na piekle, a do przejścia koszmaru bez AH ani rusz :( )...gdzie tu frajda ?

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień wisiało info w grze, że serwer będzie wyłączony bo wejdzie 1.02b.

 

Mea culpa ja jedynie wydziałem to info jak się logowałem na US serwa. Moim zdaniem i tak mogli już dać go wcześniej niżeli tyle osób miało narzekać na to co się działo wcześniej.

A zrobili coś w dwójce by gra nie zabijała nudą i była przyswajalna w sesjach dłuższych niż 20-30 minut ?

 

Nie odpowiem do końca bo nie miałem okazji zagrać w co-op'a a sama gra jak dla mnie była na tyle zabawna iż spokojnie przyciągała mnie na dłużej.

 

Wracając do Diablosa, normal zaliczony z pomocą paru losowych osób. Szczerze mówiąc Diablo to jak dla mnie jeden z najprostszych bossów. Chwila moment i po sprawie.

A swoją drogą czasem RMAH nie ma być tylko dla ludzi z tokemami? Coś takiego mi gdzieś na battlenecie śmignęło.

Patrząc po ilości kont jakie zostały oskubane to RMAH będzie zawalone złotem,mirą i kadzidłem.

Ja odpukać mam takie szczęście iż w miarę sukcesywnie lecą mi iteamy które mogę spokojnie wystarczają na już. Jak wbije 60 to się człowiek zacznie zbroić.

AH to inna kwestia, na razie mam wrażenie iż to beta. Brakuje trochę większej ilości opcji chociażby jak dostęp do niego bezpośrednio w grze, a tak trzeba czekać na koniec questa co by nie cofnęło tych parunastu minut do tyłu.

Samo szukanie czegoś tam do przynajmniej dla mnie katorga ale to pewno ja coś się w nim połapać nie mogę.

Bot nie bot, można się było go spodziewać wcześniej czy nie później kwestia ,że zawsze to ma koszmarny wpływ na ekonomię co przy RMAH może być katastroficzne. Sam się zastanawiałem czy może nie uda się jakiś paru dolców dorobić do pensji ale przy gold farmerach czy boterach raczej będzie można o tym pomarzyć...

 

Na forum Diablo można znaleźć ciekawy filmik

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=8iQoOMJ9n8k&feature=related

Na battlenecie ludzie rzucają się do gardeł. Każdy ma zawsze rację aż fajnie się czyta na kiblu :D Rzesza okradzionych kontra rzesza tych z drugiej strony barykady.

Jak by się okazało iż wiele kont padło łupem błędu a nie phishingu to była by wtopa roku ale jakoś mam dziwne przekonanie iż ciężko by było Blizzowi walnąć takiego babola ale z drugiej strony nie takie numery świat już widział.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek aktu II, poziom 21 i gotówki brak.

 

Hmm... też jestem na początku II aktu i mam ledwie 17 poziom.

W I akcie użyłem może ze 3 razy health potion, jednym zdaniem było bardzo, bardzo łatwo.

Teraz zaczęło się robić o wiele trudniej.

Czy to dlatego, że mam za niski poziom?

Może powinienem był więcej pobiegać po I akcie i zdobywać exp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z najwyższym poziomem trudności?? To prawda, że jak się zginie to postać znika razem z wszystkim co się uzbierało??

 

Tylko jak wybierzesz Hardcore, wtedy tak. Przy normalnym bohaterze możesz zginąć ile razy chcesz, na inferno pewno dość często :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... też jestem na początku II aktu i mam ledwie 17 poziom.

W I akcie użyłem może ze 3 razy health potion, jednym zdaniem było bardzo, bardzo łatwo.

Teraz zaczęło się robić o wiele trudniej.

Czy to dlatego, że mam za niski poziom?

Może powinienem był więcej pobiegać po I akcie i zdobywać exp?

 

Wiesz, ja mam krótkie sesje grania, po kilkanaście/kilkadziesiąt minut, więc często przechodzę dany fragment po 2 razy.

Dodatkowo lubię zwiedzać, włazić wszędzie, rozwalać przedmioty. Skoro ktoś się natrudził, żeby to wszystko zrobić to trzeba pooglądać.

Wszedłem do akweduktu, poziom 23 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aerial

 

pytanko co do przedmiotów pokroju kusza, miecz z atakiem 1400. Czy tylko i wylącznie jest możliwość znalezienia takiej broni w akcie 4. Czy też wszystkie akty na inerno mają taki sam drop dps na tym poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no belial na koszu padł, barb na 45 poziomie, 34h gry za mną, to by było na tyle ze statystyk :-P

 

btw. dmg tego kogoś ze scenera powyżej :blink:

karwa ja mam 900dmg :lol:

 

Grałem barbem normal - 32 lvl.

 

Zacząłem grać nowa nowa DH, rezultat?

 

Azmodan padł na koszmarze, 49lvl, gra się o wiele bardziej przyjemniej, za mną 32h gry, 3 akt na koszmarze w 4h i 20 minut zwiedzając wszystko co się dało.

 

EDIT: 32h gry a nie 42h :P

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...