Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pozazdrościć, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja o śmiganiu po Akcie III mogę na razie zapomnieć.

 

Ale ja smigam po 3 akcie Hella ;)

 

Nie wiem czemu psioczycie na AH..

W d2 traciłem masę czasu chodząc od jednego TRADE/SHOP do drugiego i przeglądając, wkurzając się nieraz gdy ktoś był AFK

Potem trzeba było spamiętać co ile warte, czy opłaca się czy taki torch ujdzie itd itd..

 

A w d3, ułatwili to graczom... i tyle.

Sam AH mnie nie przeszkadza, przeszkadza mi że kowalstwo i jubilerstwo przez to szlag trafił;/

 

Obnizenie kosztu craftingu jest już zapowiedzianei prawdopodobnie będzie w następnym patchu.

 

BTW: ma ktoś może na sprzedaż receptury na gemy do jubilera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam AH mnie nie przeszkadza, przeszkadza mi że kowalstwo i jubilerstwo przez to szlag trafił;/

 

Dokładnie, Blizzard tak się jarał craftingiem w zapowiedziach, a wyszła z tego lekka kiszka, bo wszystko zdominował AH. To jest moim zdaniem najbardziej palący problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze w tym tygodniu bedzie patch 1.0.3 a tu rozczarowanie, nic nie znaczacy hotfix ;/

 

 

 

The latest client patch notes can be found here.

Visit our Bug Report forum for a list of known issues.

Hotfixes made in addition to changes in patch 1.0.2b can be found here.

 

General

When logging into Diablo III, the "Cancel" button which appears in the login checkbox will now be grayed out for 30 seconds after a Battle.net account name and password are entered. This is to reduce server load during the login process.

 

 

Auction House

Damaged items can now be sold on the auction house

Once sold, damaged items will be repaired automatically when moved from the purchasing player's Completed tab to their stash

Please note that unsold damage items will not be automatically repaired when returned to the seller's stash

 

Description messages for several auction house-related errors have been added

 

 

Mac

Several Mac performance improvements have been made

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyceniacie rzeczy wrzucane do AH -> jakąś cenę trzeba podać

Oraz co wrzucacie - wszystkie unikatowe czy tylko max wypas ??

Mam parę żółtych, słabizna bo dopiero początek gry, ale dla zabawy i zobaczenia co i jak wrzuciłbym to do AH.

Opłatę w złocie pobierają przy sprzedaży a nie za wystawienie aukcji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyceniacie rzeczy wrzucane do AH -> jakąś cenę trzeba podać

Oraz co wrzucacie - wszystkie unikatowe czy tylko max wypas ??

 

Wyszukaj podobnego itema na AH i wystaw trochę taniej ;)

Mi np. wcześniej schodziło byle co, teraz trzeba wystawiać albo wypas albo bardzo tanio.

 

Opłatę w złocie pobierają przy sprzedaży a nie za wystawienie aukcji ??

 

Pobierają po sprzedaży, dostaniesz 85% golda z kwoty za którą sprzedałeś. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyceniacie rzeczy wrzucane do AH -> jakąś cenę trzeba podać

Oraz co wrzucacie - wszystkie unikatowe czy tylko max wypas ??

Mam parę żółtych, słabizna bo dopiero początek gry, ale dla zabawy i zobaczenia co i jak wrzuciłbym to do AH.

Opłatę w złocie pobierają przy sprzedaży a nie za wystawienie aukcji ??

 

Sam mam z tym problem. W każdym razie ja robię tak, że jak wypadnie mi jakiś ciekawy itemek to pytam na globalu ile może być wart :) Innym sposobem jest po prostu wyszukiwanie na AH podobnych przedmiotów i sugerowanie się ich ceną, jest to troszeczkę czasochłonne i można się pogubić, ale daje całkiem dobre efekty. Co do wystawiania to wystawiam wszystko, jednak z naciskiem na te najlepsze :) Gdy nie mam co wystawiać to wystawiam największy syf za który często chcę po 2-4k, który może być jako tako komuś przydatny. Zawsze lepsze to niż sprzedać go po 30-400 golda w vendorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! ale mnie zmasakrowali w 2 akcie na hellu, zginąłem chyba milion razy, a na każdym kroku elity i unikatowe moby... :blink: całe szczęście udało mi się trafić broń za 20k na AH co mi podniosła DPS o ponad 2k ^^ jutro się zemszczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! ale mnie zmasakrowali w 2 akcie na hellu, zginąłem chyba milion razy, a na każdym kroku elity i unikatowe moby... :blink: całe szczęście udało mi się trafić broń za 20k na AH co mi podniosła DPS o ponad 2k ^^ jutro się zemszczę :D

 

Jaki masz DPS ? ;d

 

Ja również jestem wizardem na IIa na hellu, 57lvl, 4890DPS i 46k life i czasami też mnie tłuką jak jabłko... najgorsze są te elitepacki co rzucają "granatami", albo potrafią cię przyciągać, reszta to banał, pod warunkiem, że zabije się ich przy[gluteus maximus]sów (nie klony tylko zwykłe moby), bo wydaje mi się, że one najbardziej łoją gdy dasz się otoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belial na inferno padł, DH kusza 942dps, 1740 dex, 1,73 uderzenia na minutę, klasyczny build pod Beliala z YT. Dzięki za pomoc z linkami. Męczyłem go chyba z 20 razy, zanim padł, taki już los bycia na 1 uderzenie. Mimo wszystko gra nie sprawia już takiej radochy jak w akcie I. Bez resów jest kiepsko...

Zacząłem barba na normalu - 540 dps, 20 level w 1/3 aktu II. Za dużo sprzętu i gemów mam pochowane w moich postaciach - mułach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa

wszedłem na AH, powystawiałem doperela i zacząłem przeglądać co tam jest

gra prawie traci sens, jaka radocha w tym, że latam kilkadziesiąt minut, tłuczę potworki z nadzieją przeżycia i że coś fajnego wypadnie jak to wszystko jest na AH

kupno czegokolwiek u kupców w grze nie ma sensu, kowal nie ma sensu - wszystko jest kilka razy tańsze na AH w opcji kup teraz

 

nie wchodzę tam, nie chcę tracić radości z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz DPS ? ;d

 

Ja również jestem wizardem na IIa na hellu, 57lvl, 4890DPS i 46k life i czasami też mnie tłuką jak jabłko... najgorsze są te elitepacki co rzucają "granatami", albo potrafią cię przyciągać, reszta to banał, pod warunkiem, że zabije się ich przy[gluteus maximus]sów (nie klony tylko zwykłe moby), bo wydaje mi się, że one najbardziej łoją gdy dasz się otoczyć.

 

 

teraz DPS bez żadnych dopalaczy 5k ok 30k HP gram Monkiem, muszę teraz jakiś dobry armor pochytać :rolleyes:

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie utłukłem czarodziejem Beliala, 57lv, 7700 dps 30k życia. O mały włos by na 1x padł, ale zagapiłem się i padłem, 50k życia mu zostało, musiałem się z nim męczyć 4x jeszcze.

 

A pisałem wcześniej, że AH popsuło grę. Mało kto szuka przedmiotów na polu...gold->AH i koniec gry.

Brakuje normalnego single player bez ah i z uczciwą szansą na drop.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa

wszedłem na AH, powystawiałem doperela i zacząłem przeglądać co tam jest

gra prawie traci sens, jaka radocha w tym, że latam kilkadziesiąt minut, tłuczę potworki z nadzieją przeżycia i że coś fajnego wypadnie jak to wszystko jest na AH

kupno czegokolwiek u kupców w grze nie ma sensu, kowal nie ma sensu - wszystko jest kilka razy tańsze na AH w opcji kup teraz

 

nie wchodzę tam, nie chcę tracić radości z gry

 

A ja się cieszę, że jest AH. Nigdy nie miałem szczęścia do dropa i tak mam na to rozwiązanie. Dwa, zawsze lepiej sprzedać na AH niż u kupca. Co do kupców i kowala, to przecież praktycznie nigdy nie miało to sensu. Tylko drop się liczył. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kupców i kowala, to przecież praktycznie nigdy nie miało to sensu. Tylko drop się liczył. Nic się w tej kwestii nie zmieniło.

 

Że co?:| Do trzynastej bety można było robić itemy znacznie lepsze niż te które wypadały i były u kupców, dopiero później to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co?:| Do trzynastej bety można było robić itemy znacznie lepsze niż te które wypadały i były u kupców, dopiero później to zmienili.

 

Tylko ,że teraz w dobie nadchodzącego RMAH nie sadze ,że by coś się w tej kwestii zmieniło na stare. Teraz będzie im bardziej zależało na dużym obrocie na nim co przywrócenie kowalstwa do łask mogłoby im te plany pokrzyżować. Jak dla mnie AH jest pewnym przekleństwem, po co liczyć na łut szczęścia, ten moment radochy gdy wypadnie coś fajnego jak drop marny a zakupy na AH załatwiają wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Grając Monkiem mam base szanse na unik 41%. Używając mantry uniku która daje +15% szansy na unik na logike by się wydawało ze bede miał 56% a mam 49.6... Co może być tego przyczyną ?

 

To samo przy Smiałym uderzeniu z oślepiającą szybkością (+20% do szansy uniku). Przy base 41 powinno być 61% a jest pięćdziesiąt pare... wtf ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Grając Monkiem mam base szanse na unik 41%. Używając mantry uniku która daje +15% szansy na unik na logike by się wydawało ze bede miał 56% a mam 49.6... Co może być tego przyczyną ?

 

To samo przy Smiałym uderzeniu z oślepiającą szybkością (+20% do szansy uniku). Przy base 41 powinno być 61% a jest pięćdziesiąt pare... wtf ?

 

Click to Loot - Diablo III Powergaming: Diablo III Combat Mechanics Compendium
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Grając Monkiem mam base szanse na unik 41%. Używając mantry uniku która daje +15% szansy na unik na logike by się wydawało ze bede miał 56% a mam 49.6... Co może być tego przyczyną ?

 

To samo przy Smiałym uderzeniu z oślepiającą szybkością (+20% do szansy uniku). Przy base 41 powinno być 61% a jest pięćdziesiąt pare... wtf ?

 

To jest różnica między "piętnaście procent" a "piętnaście punktów procentowych". Niby wydaje się to samo, a jednak...

 

 

 

Niestety będziesz tam musiał nieraz wejść bo inaczej zamiast radości będzie "maximum frustration" taka jest mechanika dropów do aktualnego lvl-a.

No i właście na potwierdzenie tych słów miałem wczorajszą sytuację. Akt I inferno monkiem, dps 7k - niskie ale jakoś doszedłem do Rzeźnika (czasem z pomocą "tymej-a") z NV na 5. Wszedłem do niego, tłukę nawet jakoś udaje mi się przeżyć - zostaje mu skrawek życia i podłoga cała płonie i [gluteus maximus] - zgon. Za drugim razem to samo. Wyszedłem z gry, kupiłem za 150k bron, dps skoczyło na 10k i poszło jak po maśle. Latając w nieskończoność po I akcie inferno nie miałbym szans znaleźć takiej broni...

 

Wypadają Wam jakieś setowe przedmioty? Albo schematy? Tyle godzin grania i nic.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego nie wypada.

Mam za sobą cały normal i koszmar. Na koszmarze po pokonaniu bossów - Beliala, Azmodana i Diablo nie wypadł mi ani jeden żółty przedmiot.

Będąc na 51 poziomie używałem przedmiotów z 38-44 poziomu, bo nic ciekawego mi się nie trafiło, a na AH nie chciałem kupować.

Teraz rozpoczynając piekło wszedłem na AH i kupiłem tylko jakiś topór z mojego poziomu za 1400 golda i obrażenia z miejsca wzrosły o 40%. Tak niestety ta gra jest skonstruowana. Nie zachęca do biegania i ubijania potworków, by znaleźć lepszy sprzęt, skoro na AH po kilku minutach za grosze ma się nieporównywalnie lepszy sprzęt.

Nie wiem, może na 2 ostatnich poziomach trudności coś się zmieni.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś stat, który podnosi crit. chance? choćbym nie wiem ile ładował w dex to zawsze mój monk ma 5% :?

 

Oczywiście, stat nazywa się "increased critical chance" czy jakoś tak - dexterity monkowi nie podnosi szansy na krytyka (aczkolwiek działa na dodge), to nie WoW :)

 

Co do % dodge (czy innych) - jest jak w każdej grze Blizzarda - procenty się mnoży, nie dodaje (aczkolwiek nie jest to 100% reguła) - więc +15% oznacza base * 1,15, następne piętnaście procent to base * 1,15 * 1,15, a nie base * 1.30.

 

Z tego co wiem jest jakaś część buffów dodawanych addytywnie, ale nie mam pojęcia na jakim etapie wpływają na końcowy wynik - czy dodają się do calości na koniec, czy jeszcze przed procentami.

Jest 8:43 i niespecjalnie chce mi się szukać :)

 

Nie wie, może na 2 ostatnich poziomach trudności coś się zmieni.

 

Haha, tak zmieni się - będziesz biegał i szukał itemów, żeby sprzedać je na AH i kupić nowe dla siebie. Edytowane przez Pan_Borowik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, stat nazywa się "increased critical chance" czy jakoś tak - dexterity monkowi nie podnosi szansy na krytyka (aczkolwiek działa na dodge), to nie WoW :)

 

To jakie itemy mają zwiększoną szansę na crit? wczoraj szukałem w broniach jednoręcznych i znalazłem w filtrach AH tylko zwiększenie obrażeń od ctiticalów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścionki, amulety i parę innych. W wyszukiwarce AH zmieniaj typ przedmiotu i sprawdzaj czy można wyszukać po Crtitical Chance, jeśli tak to znaczy, że taki przedmiot może mieć taki stat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woohoo wypadl mi moj pierwszy legendarny item - costam Butchera lvl 60 i 300 dps.

 

Na szczescie znalazl sie jakis frajer kolekcjoner co to kupil za 50k na AH :)

 

Ale pozniej humor mi sie poprawil bo radosnie biegajac i tlukac potworki na moscie w 3 akcie wypadl niepozorny zolty pierscien, ktory poszedl na AH za 2 banki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem w Inferno Akt 3, przegrane jakeś 70 godzin i nigdy mi legendarny czy setowy nie wypadł. Generalnie nie noszę ani jednej rzeczy którą bym sam znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...