Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm

teoria spiskowa dziejów dotycząca RMAH:

In my opinion RMAH is just an other way of Blizzard to make some money, exactly like they sell vanity pets and mounts in WoW.

Make imposible to obtain any decent item by killing mobs, make Blacksmithing a totaly useless activity and implement RMAH where they will put their own created items.

Really, why to get only 15% fee from an item sold by customer when they can get 100% from items they put in RMAH.

Also if for example a player put there some great weapon for 5 $, what cost Blizzard to put a even better weapon for only 4$...

That was nothing to do with OP, but still feel frustrated that game is made in such way to force people use AH as the only way of improving gear

 

Się okaże topowy stuff wrzuca i generuje sam blizz;D

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia dlaczego w dalszym ciągu nie można normalnie w sklepie kupić D3 (tylko nie piszcie ze mozna przez strone Blizz, bo ~260 zł za wersje elektroniczną to nieporozumienie) moze blizz przeciąga sprawę z dostawą własnie ze względu na RMAH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

teoria spiskowa dziejów dotycząca RMAH:

In my opinion RMAH is just an other way of Blizzard to make some money, exactly like they sell vanity pets and mounts in WoW.

Make imposible to obtain any decent item by killing mobs, make Blacksmithing a totaly useless activity and implement RMAH where they will put their own created items.

Really, why to get only 15% fee from an item sold by customer when they can get 100% from items they put in RMAH.

Also if for example a player put there some great weapon for 5 $, what cost Blizzard to put a even better weapon for only 4$...

That was nothing to do with OP, but still feel frustrated that game is made in such way to force people use AH as the only way of improving gear

 

Się okaże topowy stuff wrzuca i generuje sam blizz;D

 

Fajna teoria , ale po co Blizzard miałby to robić jeśli może zgarnąć prawie 30% wartości itemku nie ruszając palcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie polski garażowy biznes by ryzykować dla kilku euro zysku więcej.

 

Kilku €..? Tu będzie szło o grube miliony. Może nawet o kasę porównywalną do tej ze sprzedaży gry.

Tak, wiem... nie mamy dowodów, żeby sądzić, że blizz będzie wrzucał na AH swoje itemy.

Ale nie ma też powodów, żeby takiej myśli do głowy nie dopuszczać. A ja bym w uczciwość takich wielkich korporacji nie wierzył.

AH nie jest w żaden sposób przejrzysty, głównie z tego powodu, że nie wiemy od kogo kupujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś wiedział od kogo kupujesz, w sensie że widzisz nick sprzedającego, to skąd miałbyś pewność, że to nie Blizzard?

Owszem, można snuć takie teorie. Można tez o to samo podejrzewać np. Allegro czy eBaya;)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co może allegro wygenerować? Poza miejscem reklamowym :lol2:

Bliz daje nam grę, do mechanizmu nie ma dostępu żaden śmiertelnik...więc jako "Mistrz gry" to blizz decyduje co tam się znajdzie lub też nie.

Oni to mogą z poziomu oprogramowania nawet robić... ot dodatkowy blizz bot, który dorzuca coś na AH, nie koniecznie topowego...bo zaraz byłby płacz i zgrzytanie zębów że nikt nie ma takiego dropa :lol2:

Ale tańszy stuff który wciąż będzie bardzo dobry...

Do dziś rana takiej mysli nawet nie dopuszczałem, analiza BN (EN) jednak zasiała we mnie ziarnko podejrzliwości ...a w tym momencie to prawie jak mikropłatności.

Zobaczymy jak to będzie, jaki będzie popyt i podaż na rynku EU, ile ludzie będą płacić i o jakiej skali tutaj mówimy:)

Ja tylko proponowałbym jeszcze dorzucenie opłaty za wystawienie aukcji, która jest zwracana po zakończeniu aukcji...lub inne rozwiązanie, które spowoduje że ludzie nie będą śmieci na AH wrzucać...ciężko czasem to wszystko wy-filtrować (3 filtry tylko, i brak filtrow dla legendarnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle ktoś z tego forum trafił na jakiś bardzo dobry item? Taki za który wziąłby kupę kasy? Bo z tego co widzę to chyba wszystko trzeba kupować na AH. A co będzie jak wejdzie PvP? To bez itemów za kilkaset euro nie ma co startować? Na to wygląda że albo kasa albo nastawiać bota bo inaczej się nie pogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli mówiąc bardzo dobry item..

Mój najdroższy który znalazłem wart był 2 mln, poszedł za 1,5mln...dla mnie to już kupa kasy :wink:

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli mówiąc bardzo dobry item..

Mój najdroższy który znalazłem wart był 2 mln, poszedł za 1,5mln...dla mnie to już kupa kasy :wink:

 

No bardziej mi chodzi o prawdziwą walutę. Licząc ze 100k złota na allegro to ~ 3zł a to ~ 1dolar to Twój sprzęt poszedł za 15 dolarów. Z tym że myślę że wirtualne złoto straci na wartości bo jakieś 2-3 tygodnie temu 100k kosztowało na allegro ~ 10zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle ktoś z tego forum trafił na jakiś bardzo dobry item? Taki za który wziąłby kupę kasy? Bo z tego co widzę to chyba wszystko trzeba kupować na AH. A co będzie jak wejdzie PvP? To bez itemów za kilkaset euro nie ma co startować? Na to wygląda że albo kasa albo nastawiać bota bo inaczej się nie pogra.

 

 

2 itemki po 2 miliony circa plus kilka z kategorii 200-50 do tego 5500k w czystym goldzie.

 

Gram postacia z 235% gf i 15% mf +5x NV :)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie tak z innej beczki

ktos ma jakies informacje kiedy gra pojawi sie znow na polkach sklepowych?

 

sam szukam i wszędzie gdzie dzwonie podają przełom czerwca/lipca... wiec lipa trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rmah może rozwiązać częściowo problem botów, przynajmniej tych farmiących golda. Jeżeli gold straci na wartości, a przedmioty będą w obrocie za prawdziwą kasę, to boty nie będą miały na to wpływu, do czasu aż zrobią boty, które farmią inferno dla przedmiotów (a nie tracącego na wartości złota).

Biorąc pod uwagę stan gry, jaki jest balans, jest możliwe ubranie postaci która nie zginie i niszczy wszystko w kilka sekund, którą steruje prosty bot. Jedyny problem to zrobienie tego na masową skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dziś na forum Diablo 3 i dostaje komunikat od kaspersky:

Diablo-3-t269232.html%26st%3D4590 Zagrożenie: HEUR:Trojan.Script.Iframer 2012-06-13 15:58:33

 

Nawet stronka purepc.pl daje takie komunikaty.

 

Sorry za offtop ale: http://forum.purepc.pl/findpost-t223491-p3728286.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie normalnie grać? Niby ping mam normalny, ale na bestii oblężniczej zginąłem 10 raz, gdy wcześniej pokonywałem ją bez problemu za 1 razem. Mam wrażenie, że ping wynosi conajmniej 10s momentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pingi się wydłuzyły, ledwo co daje radę.

 

Jaki zestaw atakowy dla DH sprawdza się (lewa/prawa mysz)?? Chodzę ze strzałą rozpryskową + piorun kulisty i nie dość, że mi się znudziło to zaczęło być ciężko. Czekramy w ogóle mi nie leżą ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to chyba tylko u Was. U mnie bez problemu można farmić golda ;-) 20 minut, II akt hell, 85% base gold find, NV lvl. 5 i w 20 minut 100k

 

Na inferno za słaby gear :(

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...