Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z salda battle.net nie można wypłacać, ani kupować nic poza cyfrowymi wersjami gier blizza i itemami na RMAH, z tego co wiem to nawet abonamentu do WoW nie da się kupić.

 

A wypłacić da się w pośredni sposób - kupić coś na RMAH i sprzedać z opcją wypłaty na paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabelka

 

 

Ehehehe rozwalił mnie ten punkt, że Diablo 2 jest actually difficult :)

 

Nie wiem może jak ktoś ma jedną rękę bez połowy palców to w D2 było trudno, ale genralnie to tam się tylko przez akty leciało bez zatrzymywania.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wypłacić kasę z balance, wystarczy dogadać się ze znajomym, wystawia jakiś losowy przedmiot za x €, kupujemy go, potem ta osoba wystawia losowy przedmiot za tyle samo i my go odkupujemy ale tym razem chcąc przelew na paypal. Cała operacja kosztuje 2 euro na każde 250€ transferowane w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie też zlinkowałem paypala

nie chciał bez karty przy saldzie 50zł .....

 

Średnio to wygląda:

cena sprzedaży - 1E manipulacyjno-podatkowych i 15% (od ceny sprzedaży!!) za transfer.

 

Sprzedajesz coś za 2E, na konto trafia 2 - 1 - 0,3 = 0,7 E

Nie wiem jak PayPal potraktuje euro, rozliczeniowo mam złotówki i dolce.

P.S.

Spoko, dodałem ojro

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z battlenet balance mozna przelac na paypal czy kasa zamrozona?

 

Bo paypal dodany do konta a wystawic nie moge na paypala...

 

Też mi nie chciał wystawić

Wyszedłem z gry i wszedłem z powrotem i już nie było problemu - mogłem zmienić płatność docelową battle.net / paypal

Przy pierwszym wystawieniu trzeba było wpisać kod sms-owy, potem już nie chciał.

 

P.S.

"wymagany token Battle.net Authenticator" ?????????

nie mam i poszło .....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już coś wystawił za kase? Akurat jestem w pracy i nie śledzę cen. Są jakieś w miarę dobre przedmioty za kilka euro?

 

Rano widziałem różne pierścienie za 49 Euro. A mówicie o cenach 200 Euro? Kto to kupi? Rozumiem można dać 10-20 zł za przedmiot ele nie 200 czy wiecej złtych bo to całkowicie bez sensu.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie udało się sprzedać na AH 1 rzecz, broń 1h 840 dps z ~150 LoH i 100 dex za 13,7 euro. Myślę że jak ktoś jest w 3/4 akcie inferno i ma trochę szczęścia to może sporo zarobić :)

 

Przez pierwszych kilka dni wątpię żeby opłacało się coś kupować, ale ceny z czasem na pewno będą bardziej rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie caly czas wypie**** komunikat czy chce przejsc do strony i ustawic paypala... Nawet jak klikne ok to nic nie otwiera. Tak ustawilem wczesniej na bnet'ie PP.

 

Czy na swoim koncie battle.net masz ustawioną płatność paypal oraz włączone powiadomienia sms-owe ??

U mnie to wystarczyło - podać nr telefonu do alertów sms-owych i powiązać z kontem paypal.

Jak wystawia się aukcje za kasę to na dole, pod okienkami z kasą jest dodatkowe okienko wyboru płatności batle.net/paypal

Za pierwszym razem nie poszło, wyszedlem z gry, chwilę poczekałem, wszedłem do gry i poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę osób co sprzedali wiele przedmiotów za 250€.

Jakiś streamer w usa, chyba nawet przekroczył tygodniowy limit 2000$ na tydzień..

Ludzie potrafią kupić nawet beznadziejny item za dużą kasę, wynika to z niewiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę osób co sprzedali wiele przedmiotów za 250€.

Jakiś streamer w usa, chyba nawet przekroczył tygodniowy limit 2000$ na tydzień..

Ludzie potrafią kupić nawet beznadziejny item za dużą kasę, wynika to z niewiedzy.

 

No to gadaj ile już zarobiłeś na RMAH, bo twój sprzęt z tego co widziałem to jest wart całkiem sporo. Ciekawe ile jest warta teraz moja prawie perf zbroja Tal Rashy + 2 sockety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zarobiłem, bo nie interesuje mnie zarabianie na grze. Gram dla przyjemności.

Wystawiłem jakieś śmieszne ringi których nie mogłem sprzedać za 100k golda, i zalegały w stashu, i sprzedały się każdy za 5 euro.. (w sumie 7).

Z grubszych rzeczy nic nie wystawiałem, bo nic nie mam, wszystko posprzedawane na bieżąco za game gold. A swoich itemów które używam nie mam zamiaru sprzedawać, nawet dla potencjalnych kilkuset euro.

Ewentualnie opcja przejścia na rmah i sprzedawania/kupowania tam, z użyciem bn balance, ale musi się to trochę ustabilizować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...