Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

wymaga darmowej usługi Alerty komórkowe Battle.net,

wymagany token Battle.net Authenticator,

 

Faktycznie trzeba mieć token jak i phona z androidem?

 

 

nie, amplikacja na Androida jest alternatywa dla tokenu. Telefon jest potrzebny do kodow sms w AH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

@Aurora001 - Eee... czego oczekujesz, gry którą będziesz grał w nieskończoność?

 

Chyba jestem tutaj jedynym, który chce przejść normala wszystkimi postaciami. Pograć tymi, którymi się spodobają na koszmarze i helu i pewnie na tym skończyć grę :)

 

Ludzie, na co liczycie na grę w którą będziecie grać 50 lat?

 

Widzisz może nawet nie chodzi o grę w którą możesz grać 50 lat ale taką do której za 50 lat wrócisz i nadal będziesz się nią cieszył. DIABLO III nie jest taką grą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos zapodac zdjecia swojego ekwipunku dla DH albo podpowiedziec mi czym sie kierowac przy zakupie zbroi amuletow i reszty sprzetu.W tej chwili jest na hell.i przy obecnym sprzecie nie moglem wyjsc z wioski poczatkowej przy quescie na Weeping Hollow.Te psy mnie loily,musialem sie chowac w barze.W tej chwili mam Armor na poziomie 1000 i physicla resisty na poziomie 20 a elementy 29.Bron jaka posiadam to 2H bow z kolczanem.Na sharpshooterze mam 11k dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos zapodac zdjecia swojego ekwipunku dla DH albo podpowiedziec mi czym sie kierowac przy zakupie zbroi amuletow i reszty sprzetu.W tej chwili jest na hell.i przy obecnym sprzecie nie moglem wyjsc z wioski poczatkowej przy quescie na Weeping Hollow.Te psy mnie loily,musialem sie chowac w barze.W tej chwili mam Armor na poziomie 1000 i physicla resisty na poziomie 20 a elementy 29.Bron jaka posiadam to 2H bow z kolczanem.Na sharpshooterze mam 11k dmg.

 

z pewnością musisz podbić resy, jak na hell to zdecydowanie za mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz może nawet nie chodzi o grę w którą możesz grać 50 lat ale taką do której za 50 lat wrócisz i nadal będziesz się nią cieszył. DIABLO III nie jest taką grą!!!

 

Nie wiem i się raczej nie przekonam, bo nie wracam do starych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos zapodac zdjecia swojego ekwipunku dla DH albo podpowiedziec mi czym sie kierowac przy zakupie zbroi amuletow i reszty sprzetu.W tej chwili jest na hell.

 

Dołączona grafika

początek aktu III i idzie jakotako

też zastanawiam się nad zmianami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało widziałeś. Sam latałem trochę z tarczą, bo:

a) miałem jednoręczną kuszę

b) dołożenie drugiej powodowało wzrost dpsu o 50

c) dołożenie tarczy wzrost hp o 7k

 

Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało widziałeś. Sam latałem trochę z tarczą, bo:

a) miałem jednoręczną kuszę

b) dołożenie drugiej powodowało wzrost dpsu o 50

c) dołożenie tarczy wzrost hp o 7k

 

Proste.

 

czyli po prostu nie zadbales o wystarczajaco dobry sprzet

bieganie z tarcza jako DH to jest wyjatkowo kiepski pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu nie zadbales o wystarczajaco dobry sprzet

bieganie z tarcza jako DH to jest wyjatkowo kiepski pomysl

 

Było to piekło i jakoś dawalem radę z tym. Potem to zmieniłem. Coś złego zrobiłem? Czy jakiś obowiązek, aby oneshotowac wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bieganie z tarczą wcale nie jest złe szczególnie jak się nie ma nic lepszego na off-hand, nieraz tarcza okazuje się lepszym rozwiązaniem niż słaby kołczan, vita, dex, int, socket, u name it ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a z dobrą kuszą jednoręczną i dobrą tarczą można spokojnie chwilę pomęczyć nawet elita zanim przejdzie się do defensywy.

A teraz mam już inny zestaw bo znalazłem przyzwoity kołczan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@conti - twoj problem to tragiczny dps, a wynika on z uzywania jednorecznej kuszy.

 

Kup kusze/luk dwureczny koniecznie z socketem w ktory zapakujesz zielonego gema, do drugiej reki kolczan z max discipline i crit chance i jestes gotowy.

 

Na pozostalych przedmiotach wszedzie gdzie sie da attack speed/crit chance/crit damage + resist all + dexterity + vitality wszedzie gdzie sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...