Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuje dostać się na pony lvl mam już prawie wszystko poza schematem Pasterski Kostur (Plans for the Staff of Herding) - drop z Izuala oraz bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone ) - wypada z Chiltara w Pieczarach mrozu. Według opisów na necie Chiltara można trafić po około 5-15 wizycie w pieczarach, tyle że ja już ponad 20x tam byłem i ciągle nie mogę go zastać, takie problemy to norma?

 

Druga sprawa to akt 2 inferno, jakie zalecacie statystyki dla barba żeby szło w miarę sensownie pograć. Teraz mam 40k hp, 8k pancerz, resy po około 500-600, dmg 20k i o ile zwykli przeciwnicy jeszcze są możliwi to elity mnie zjadają :/ nudzi mnie już farmienie aktu 1 a na 2 ciągle jestem za słaby stąd odskocznia w celu zdobycia materiałów na pony lvl

 

Trzecia sprawa - poziom trudności pony lvl - da się tam grać jeśli akt1 mi idzie w miarę gładko (niektóre elity stawiają opór) czy nie ma sensu wydawać tego miliona bo i tak se nie pogram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę solo - mniszka 47 lvl, koszmar, końcówka trzeciego aktu, póki co bez zgonu. Wrażenia szczerze mówiąc mieszane. Jak na tyle lat czekania dostajemy praktycznie Diablo 2.5 - te same poziomy, te same potwory - nowości może jest ze 25%. Ale można to traktować jako plus na upartego. Nie trawię natomiast uproszczonej mechaniki i żałosnego dropa - kilkadziesiąt godzin grania i raptem dwa legendarne itemy, zero setów... Do tego na AH za niewielkie pieniądze kupimy sprzęt dwa razy lepszy niż ten który sami znajdziemy - jak to wpływa na przeżywalność nie muszę mówić. Zerowa frajda ze znajdowania lepszych itemów - na AH i tak jest wystawionych takich sto, oczywiście o niebo lepszych. Kowal i jubiler - fajna sprawa, rozbudowany pomysł z poprzedniej części, ale AH czyni te opcje niepłacalnymi. Kolorową grafikę momentami jak z kreskówki pominę milczeniem, bo to kwestia osobistego gustu. Filmiki jak zwykle mistrzostwo, muzyka za to za cholerę nie wpada w ucho. Polska wersja lepsza niż się spodziewałem. Na plus mini-bossowie i elite packi - dają w kość już na koszmarze.

Nie wiem co szkodziło Blizzardowi zostawić ręczny podział statystyk - ciężko było dać opcję "zaawansowane" tak jak "elective mode" dla skilli? Kto by chciał to by korzystał, bez przymusu jeśli to takie *trudne*. Równie dobrze mogli dać button - "załóż najlepszy sprzęt", bo jedynym ograniczeniem poziom. Po dojściu do 60 lvlu granie staje praktycznie bezcelowe - zbieramy na lepszy sprzęt żeby móc farmić lepszy sprzęt - można było zostawić nabijanie expa i rozwój statystyk. No chyba że ktoś chce zarabiać realne $$$.

 

Jak dla mnie nie więcej niż 7.5/10 - a byłaby prawie dycha gdyby Blizzardowi niewielkim kosztem chciało się zrobić osobny tryb "dla ambitnych" bez AH, z ręcznym rozwojem statsów i dropem motywującym do samodzielnej dalszej gry. I proszę nie pisać mi "nie korzystaj z AH" bo poziom trudności jest ustawiony pod AH - chyba że ktoś lubi mieć pod górkę :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje dostać się na pony lvl mam już prawie wszystko poza schematem Pasterski Kostur (Plans for the Staff of Herding) - drop z Izuala oraz bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone ) - wypada z Chiltara w Pieczarach mrozu. Według opisów na necie Chiltara można trafić po około 5-15 wizycie w pieczarach, tyle że ja już ponad 20x tam byłem i ciągle nie mogę go zastać, takie problemy to norma?

 

Pojawia się losowo więc musisz próbować do skutku. Ja akurat trafiłem Chiltara za drugim podejściem ale za to za rainbow cośtam łaziłem ponad godzinę, przynajmniej z 50 prób.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z klejnotem też tak miałem - ze 25 razy. Pieczary to jedno, drugie to trafić potworka i jest jeszcze trzecie 50% szans na dropa z dziada.

Mogłeś dać znać ze 2 dni wcześniej bo wyrzuciłem schemacik w ramach porządku (chyba, że mi się coś jeszcze przypałętało po wczorajszym). Dam znać po pracy tylko wyślij invite'a.

 

BTW. Wczoraj magiem dobiłem do endu - 60 lvl osiągnięty :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Wczoraj magiem dobiłem do endu - 60 lvl osiągnięty :rolleyes:

 

to możesz zacząć już grać :)

 

Próbuje dostać się na pony lvl mam już prawie wszystko poza schematem Pasterski Kostur (Plans for the Staff of Herding) - drop z Izuala oraz bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone ) - wypada z Chiltara w Pieczarach mrozu. Według opisów na necie Chiltara można trafić po około 5-15 wizycie w pieczarach, tyle że ja już ponad 20x tam byłem i ciągle nie mogę go zastać, takie problemy to norma?

 

Druga sprawa to akt 2 inferno, jakie zalecacie statystyki dla barba żeby szło w miarę sensownie pograć. Teraz mam 40k hp, 8k pancerz, resy po około 500-600, dmg 20k i o ile zwykli przeciwnicy jeszcze są możliwi to elity mnie zjadają :/ nudzi mnie już farmienie aktu 1 a na 2 ciągle jestem za słaby stąd odskocznia w celu zdobycia materiałów na pony lvl

 

Trzecia sprawa - poziom trudności pony lvl - da się tam grać jeśli akt1 mi idzie w miarę gładko (niektóre elity stawiają opór) czy nie ma sensu wydawać tego miliona bo i tak se nie pogram?

 

u mnie najwięcej zajął te bełkotliwy klejnot, ze 30 prób niestety a przecież pieczara pojawia sie na zmianę z lodową jaskinią :/ niestety trzeba przeboleć jeśli chce się pośmigać z troskliwymi misiami i kucykami ;) aczkolwiek pony lvl na poziomie piekło - nieopłacalna inwestycja. dropu tam nie uświadczysz wielkiego.. lepiej farmić 1akt inferno.

 

a propos trudności pony lvl ( na hellu, bo na inferno potrzeba schematu z Izuala - infernalnego ), to wydaje mi się że jest mniej więcej na poziomie końcówki 3 oraz 4 aktu. w słabym secie pod gold find biłem sobie spokojnie cały arreat i asmodana, natomiast na pony lvl miałem już delikatne problemy..

 

a teraz jeszcze jeśli chodzi o 2 akt barbem.. zdecydowanie za mało pancerza masz i podejrzewam, że masz też malutko zmniejszenia obrażeń fizycznych lub wcale, dlatego tak giniesz. też mam 40k hp, resy na okrzyku 750-850, ale mam niestety tylko 12,5k dps, bo żadnej sensownej broni znaleźć nie moge a i wykosztować się na broń z dmg per hit ciężko :( ciągle w każdym razie kompletuje set i brakuje mi już tylko tych najbardziej kluczowych, czyli tarczy burzy, hełmu dowodzenia no i jakiejś sensownej high dps broni.. no i powiem Ci, że w porządku całkiem mi w drugim akcie by szło z lepszym dmg, bo teraz za długo ciupam elite i zdąży mnie pokaleczyć niestety.

 

to moja taka subiektywna ocena, zmniejsz obrażenia fizyczne i podnieś jeszcze troche resy wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje dostać się na pony lvl mam już prawie wszystko poza schematem Pasterski Kostur (Plans for the Staff of Herding) - drop z Izuala oraz bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone ) - wypada z Chiltara w Pieczarach mrozu. Według opisów na necie Chiltara można trafić po około 5-15 wizycie w pieczarach, tyle że ja już ponad 20x tam byłem i ciągle nie mogę go zastać, takie problemy to norma?

 

Ja miałem odwrotnie, grzyba znalazłem chyba za 5 razem, butelkę z tęczą chyba za 30, za to Izual i Chiltara za 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a propos trudności pony lvl ( na hellu, bo na inferno potrzeba schematu z Izuala - infernalnego )"

 

Z Izuala wypada tylko i wyłącznie plan do wykonania laski. Schematy na wyższy poziom (nightmare, hell, inferno) sprzedaje merchant w III akcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a propos trudności pony lvl ( na hellu, bo na inferno potrzeba schematu z Izuala - infernalnego )"

 

Z Izuala wypada tylko i wyłącznie plan do wykonania laski. Schematy na wyższy poziom (nightmare, hell, inferno) sprzedaje merchant w III akcie.

 

faktycznie, masz racje :) ale wiem czemu tak napisałem.. przypomniało mi się po prostu, że aby dostać się na inferno-pony lvl, to trzeba i tak mieć schemat z poziomu inferno, może dlatego tak mi się skojarzyło, sorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje dostać się na pony lvl mam już prawie wszystko poza schematem Pasterski Kostur (Plans for the Staff of Herding) - drop z Izuala oraz bełkotliwy Klejnot (Gibbering Gemstone ) - wypada z Chiltara w Pieczarach mrozu. Według opisów na necie Chiltara można trafić po około 5-15 wizycie w pieczarach, tyle że ja już ponad 20x tam byłem i ciągle nie mogę go zastać, takie problemy to norma?

 

Druga sprawa to akt 2 inferno, jakie zalecacie statystyki dla barba żeby szło w miarę sensownie pograć. Teraz mam 40k hp, 8k pancerz, resy po około 500-600, dmg 20k i o ile zwykli przeciwnicy jeszcze są możliwi to elity mnie zjadają :/ nudzi mnie już farmienie aktu 1 a na 2 ciągle jestem za słaby stąd odskocznia w celu zdobycia materiałów na pony lvl

 

Trzecia sprawa - poziom trudności pony lvl - da się tam grać jeśli akt1 mi idzie w miarę gładko (niektóre elity stawiają opór) czy nie ma sensu wydawać tego miliona bo i tak se nie pogram?

 

3 akt Hella farmilem z 50 razy od mostu na rownine z ta pieczara - do tej pory nie mam tego skladnika :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 akt Hella farmilem z 50 razy od mostu na rownine z ta pieczara - do tej pory nie mam tego skladnika :(

 

może jakiś super drop sie dla ciebie szykuje za wytrwałość, you never know ^^

 

trzeba próbować, nie ma innego wyjścia, bo ani podnieść wyrzuconego przez kogoś, ani kupic się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą... szukam osoby która pomoże mi sprawnie nabić kilka lvl na barbie i dostałem propozycję by dać gostkowi passy a on w godzinę używając 2 kont(bo tak szybciej) wbije mi kilka lvl Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalka ;) na allegro widziałem też gdzieś oferte z itemami na inferno.. "odbiór w grze przez trade w specjalnie utworzonej grze publicznej lub po podaniu hasła zostaną wrzucone do skrzynki kupującego

 

no lol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4-5 euro leciały source dla wizarda z MF, Bleed i Int, do tego jakieś naramienniki + 65 all resist + staty, rękawice z crit chance/armour/dex, bronie też dobrze się sprzedają jednoręczne 700dps+ z dobrymi statami, dwuręczne 900+. Nie są to jakieś kokosy ale jak za sprzęt który zalegał w skrzyni i był przeznaczony na sprzedaż u kowala (bo nikt za sensownego golda nie chciał kupować) nie jest źle.

 

Zastanawiam się nad konkretnym uzbrojeniem najemnika bo potrafi być przydatny:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rLykMdRRkZ8

 

sprzęt z filmiku:

 

http://i.imgur.com/Grd6u.jpg

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche podreperowalem moje DH .. jednak kusza dwureczna lepiej sie spisuje.

a wcale duzo nie wydalem

 

tak to wyglada z wylaczonym SS

post-6306-0-76268200-1340671902_thumb.jpg

 

z właczonym pokazuje 61k

crity wchodza nawet po 80k

 

a tak dla ciekawosci wsadzilem impale z ostatnią runa na critdamage

i tadam!!

post-6306-0-62184500-1340671908_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho popełniasz błąd idąc w duży crit dmg, z szansą na crita 5%... lepiej na początku wal samą zręczność, to ekonomiczny sposób na stały dmg ~45k. Później dozbierasz kasy, wydasz ze 20 mln i pójdziesz w kryty ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Na BN można znaleźć zależności crit chance/crit dmg

Podpowiem opłaca się to trzymać na równym poziomie

10%/100%

20%/150%

30%/200%

40%/250%

Etc

Nie ma sensu ciułanie jednego kosztem drugiego, bo DPS wzrośnie lipnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...