Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj DH wcale gorszy nie jest, spokojnie onehitujesz trashmoby:) akt 3/4.

 

 

Trashmoby to mnie nie bolą ale jak w podziemiach trafiłem na szkielety ze speedem jailorem moździerzem >8mln hp i odbiciem to dałem sobie siana Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyka jest taka ze po rozegraniu niemal 100 godzin mam nazbierane 2mln golda i przy prawie 2000 zdjetych elit zaden z przedmiotow nie sprzedal sie za wiecej niz 20k brutto. Mam taka nedze ze powoli zaluje zakupu tej gry i zmarnowanego na nia czasu. Zastanawiam sie czy tych 2mln nie zainwestowac w jakis sprzet na GF i wrocic np do aktu 3 hella i zbierac gold. Niebardzo wiem gdzie zaczac zmiany. Sprobuje zmienic pancerz pryzmatyczny i moze pasywy..

 

Po pierwsze pasywy. Po drugie uciekać z 1 aktu i farmić na 2 akcie kryptę skrytobójcy gdzie jest 7+ elit, starożytną ścieżkę, droga do alkarnus i kopalnie nad czarnym kanionem. Przy dobrym runie można trafić ze 4 gobliny i z 20 elit. Od drugiego aktu zaczynają wypadać schematy na nieskazitelne gwiaździste klejnoty za które dostajemy od 1kk w górę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pasywy. Po drugie uciekać z 1 aktu i farmić na 2 akcie kryptę skrytobójcy gdzie jest 7+ elit, starożytną ścieżkę, droga do alkarnus i kopalnie nad czarnym kanionem. Przy dobrym runie można trafić ze 4 gobliny i z 20 elit. Od drugiego aktu zaczynają wypadać schematy na nieskazitelne gwiaździste klejnoty za które dostajemy od 1kk w górę.

 

Podpisuję się. Choc ja lecę oaza--> krypta. Zajmuje to ok 20-25 minut i mam ze 13-15 elit bez zbędnego łażenia

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez on nie zabije zadnej elity w a2 majac 15k dps i bedac na 1hko. W kazdym razie o efektywnym farmieniu A2 nie ma mowy.

 

Wydaj ta kase na itemy z ias/crit/int/@res i farm gobliny z Archonem w alcarnus i na sciezce na pustynie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zeby nie bylo smutno ..

moj DH

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Chaos-2480/hero/2492797

farmi akt 1 z palcem w zadzie a 2gi mocno defensywnie ale tez da rade.. w połaczeniu z jakims tankiem (barb, monk) jest niezla maszyna do zabijania....

3 akt przeszlismy caly bijac elity w teamie DH, Barb i Wiz

 

czaje sie teraz na akt 4 ale solo nie mam raczej szans ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się. Choc ja lecę oaza--> krypta. Zajmuje to ok 20-25 minut i mam ze 13-15 elit bez zbędnego łażenia

 

Wczoraj probowalem sam zrobic runa ale padalem jak mucha od tych wezy.

Jednak z Toba mi sie lepiej biegalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj probowalem sam zrobic runa ale padalem jak mucha od tych wezy.

Jednak z Toba mi sie lepiej biegalo.

 

Tu się przydaje kolczasta pułapka: rzucasz 3 naraz i stajesz między nimi - węże pojawiają się przy tobie i włażą na minę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net...95/hero/7803596

 

Moj WD tez z 2 aktu Dołączona grafika

 

Musze zdobyc zbroje z sensownym vitality i life% i mysle, ze 2 akt spokojnie lykne.

 

 

Swoja droga jakby ktos nie mogl przejsc Ghoma to patent na tank DH:

 

http://eu.battle.net...kgeV!XVU!cbcYcb

 

do tego jednoreczna kusza z wysokim LoH, wszystkie kamienie na vitality i tarcza (vit+res all + poison resist)

 

 

Swoja droga to ja wlasnie zbieram kase na te spodnie i pasek z zestawu Inny - najfajniejsze, ze mozna go nosic oprocz setu Natalii a nie zamiast ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykre ....

 

Swoją drogą dziś po raz pierwszy wszedłem do menu, popatrzyłem się i wyszedłem nie mając ochoty na granie. Może zrobię przebieg od oazy po kulla, ale jakoś tak bez pozytywnego napędu.

 

 

P.S.

Nad czym w pierwszej kolejności muszę popracować - co wymienić aby odczuć różnicę ??

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Free1ancer-2173/hero/9983049

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się robiąc achivmenty i postanowiłem uderzyć Diablo pięścią. To musi być określony poziom trudności? Próbowałem na normalu :D i nic. Nie wiem, czy mam go bić, czy zabić tą pięścią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Nad czym w pierwszej kolejności muszę popracować - co wymienić aby odczuć różnicę ??

http://eu.battle.net...73/hero/9983049

 

Shouldersy z tego zestawu naslabsze

 

Potem zainwestowalbym w plaszcz i helm Natalii (bedziesz kilka % crit chance do przodu), potem buty Natalii.

 

Pierscien jest horendalnie drogi, ale full set bonus jest gigantyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, sytuacja z odzyskaniem konta wygląda tak:

 

Dziś, około 1 w nocy na maila przyszło mi około 80 wiadomości od Blizza, że wykryto podejrzane zachowanie na moim koncie. Po jakiejś godzince doszedł mail, że zmieniłem (niby) adres e-mailowy na inny.

Kiedy o 13 wszedłem na skrzynkę i zobaczyłem te maile, podskoczyło (oczywiście) mi nieco ciśnienie. Szybki telefon na infolinię, krótka rozmowa z konsultantem, wyjaśnienie sytuacji, jej odkręcenie. Doradzono mi, żeby użyć Spybota i przeskanować - oczywiście, czysto.

Przetransferowano mi konto na inny e-mail, już wskazany przeze mnie, ja się na konto zalogowałem i oszacowałem staty - na sobie miałem gear typowo gold find, wszystkie moje stare przedmioty zostały albo sprzedane albo w inny sposób zniknęły z mojego konta. Skrzynkę także splądrowano, choć nic wartościowego w niej nie było. Zostały tylko farbki, skrzydła i black mushroom (jako że są przypisane do konta).

Odpowiedziałem na mój ticket z zapytaniem, czy będzie można mi przywrócić przedmioty, w ramach pokuty musiałem przekleić (:lol:) formułkę, że przeskanowałem mój komputer na obecność wirusów i keyloggerów i żadnych nie wykryto. Po jakichś dwóch godzinach sprawdziłem stronkę: http://eu.battle.net/d3/en/profile/MPJ-2113/hero/18399075 - jest mój stary gear.

 

Gdzie zawalił Blizz:

  • mógł od razu zablokować moje konto tak, żebym to tylko ja miał możliwość jego odblokowania (na przykład dzwoniąc na infolinię)
  • mógł powiadomić mnie SMSem (a dostałem tylko potwierdzenie, że zmieniono mi hasło i przypisanego maila(!) bez jakiegokolwiek potwierdzenia z mojej strony. Na moją skrzynkę nie logował się nikt, sprawdzałem
Gdzie ja zawaliłem:
  • mogłem zakupić token i za pomocą niego potwierdzać wszystkie operacje (choć nie ukrywam, że dobrym gestem ze strony Blizza byłoby dołączenie go do EK za friko) - nie mam ani iPhone'a, ani telefonu z W7, RIM, etc, a jedynie poczciwego Symbiana, którego nikt już nie wspiera
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... nie każdy ma tokena, zgadzam się ale KAŻDY ma JAKIKOLWIEK telefon

Wystarczy ustawić ALERTY KOMÓRKOWE, wtedy zareagowałbyś błyskawicznie

Maile, jak sam widzisz bywają nieskuteczne.

 

Edita.

Teraz doczytałem że jakiegoś sms dostałeś...hmm dziwne, znajomy przy alertach, dostal od razu info o probie zalogowania (bledne haslo 3x)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...