Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

O podrozaly ja z dwa tygodnie temu taki sprzedalem za 900k Dołączona grafika

 

Swoja droga to ktos nieco przesadzil piszac, ze set Inny to tania alternatywa dla Natalii ;)

 

Za pelen set Natalii dalem circa 30 milionow (buty z VIT zamiast DEX)

wczoraj patrzylem pasek Inny z DEXem conajmniej 10 baniek

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktu 4 nikt nie farmi Dołączona grafika Patch i tak niczego nie zmieni, casual i tak będzie płakał bo taka już jego natura teraz tylko pytanie na co? Że dalej za ciężko, czy na to że legendarne nie wypadają ze skrzynki zaraz po wejściu do gry?

Inna sprawa że jak już w końcu doczłapie do takiego aktu 3 to ile runów zrobi - 2, 3? Po czym stwierdzi że nie warto i będzie dalej spamować fora o kolejne nerfy mobów / buffy dropów Dołączona grafika

 

I zgadnij co się stanie gdy X takich casuali nadal będzie płakało na forum Battle.net ? TAK, TAK, kolejny nerf inferno, i będzie tak do momentu gdy blizz wejdzie w swoje tabelki i zobaczy ze na akcie 3/4 jest już wystarczająca ilość osób, i nie następuje gwałtowny spadek grających online. Bo ile można walić głowa w mur. Oczywiście dla ludzi którzy zarabiają na famrmieniu Inferno to skandal i rzecz nie do przyjęcia. Ale musicie pamiętać casual>pro zawsze i forever :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czullo nie równaj wszystkich do swojego, jak mniemam miernego poziomu :P

 

Ta gra cierpi na kilka "dolegliwości", które nie pozwalają przy niej zbyt długo wysiedzieć... Bardziej bym stawiał na brak end game'u, śmieszny droop i zrujnowaną przez boty ekonomię Dołączona grafika Nawet jak mamy dobry sprzęt, pozwalający sprawnie farmić a3, to nagle się okazuje, że biegamy bez celu...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czullo nie równaj wszystkich do swojego, jak mniemam miernego poziomu Dołączona grafika

 

Ta gra cierpi na kilka "dolegliwości", które nie pozwalają przy niej zbyt długo wysiedzieć... Bardziej bym stawiał na brak end game'u, śmieszny droop i zrujnowaną przez boty ekonomię Dołączona grafika Nawet jak mamy dobry sprzęt, pozwalający sprawnie farmić a3, to nagle się okazuje, że biegamy bez celu...

 

Lepiej mieć marny poziom i życie niż na odwrót :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz pewnie zauwazyl ze ludzie przestaja grac bo jest za ciezko i podjal dobra decyzje, mi tez juz sie odechcialo, ale po przeczytaniu poprawki mysle ze wroce do gry. A pseudo wyjadacze beda sie wkurzac ze tak dlugo harowali, a wczesniej sie smiali z graczy ktorym inferno sprawialo problem. Heheh teraz my mamy okazje sie z nich posmiac :) Dobrze mowie ?? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz pewnie zauwazyl ze ludzie przestaja grac bo jest za ciezko i podjal dobra decyzje, mi tez juz sie odechcialo, ale po przeczytaniu poprawki mysle ze wroce do gry.

 

Ale Ty i tak będziesz musiał poczekać na kolejne nerfy Dołączona grafika

 

Można mniej czasu od innych spędzać w grze a być lepszym a tak po za tym

zgaduje,że kkNd! nie miał na myśli tylko gry.

 

To casualowa gra, w której jakość postaci zależy głównie od losowego droopu, ale odrobina tzw. skilla może pomóc. Sam doszedłem do rakkanotha o ile dobrze pamietam, jeszcze przed wszystkim nerfami, mając ~50k dps i z 10k hp Dołączona grafika Od 2 aktu byłem na hita zwykłych mobów i jakoś się dało iść do przodu... przebijanie głową muru było cholernie przyjemne Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty i tak będziesz musiał poczekać na kolejne nerfy Dołączona grafika

 

 

To casualowa gra, w której jakość postaci zależy głównie od losowego droopu, ale odrobina tzw. skilla może pomóc. Sam doszedłem do rakkanotha o ile dobrze pamietam, jeszcze przed wszystkim nerfami, mając ~50k dps i z 10k hp Dołączona grafika Od 2 aktu byłem na hita zwykłych mobów i jakoś się dało iść do przodu... przebijanie głową muru było cholernie przyjemne Dołączona grafika

 

Spoko spoko ja lobbuje na forum blizzarda z kilkunastu kont ze gra jest za trudna i nie zamierzam szybko przestać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem na inferno przydałby się quiz ze znajomości postaci, buildow, statystyk. Może było by wtedy mniej płaczu bo oglądanie na 3 akcie inferno DH z DPS 8k (rekordzista jakiego spotkałem) to naprawdę porażka... szkoda tylko że zamiast gracza dostosować do poziomu gry, grę dostosowuje się do gracza Dołączona grafika

 

Dobrze że wstrzymałem się ze zmianą gearu, skoro nie będzie enrage mogę spokojnie klepać elity jako tank z 15k DPS Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć co zmienić żeby móc grac 2 akt inf? Rozwala mnie pierwsza lepsza elita w 2 akcie. Dropu nie mam żadnego wszystkie rzeczy co mam kupiłem (oprócz spodni ale te są jako takie).

http://eu.battle.net...38/hero/1189032

 

Mam 4 bańki do wydania

Edytowane przez nalewator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty życia za trafienie (ok 800 min, najlepiej ponad 1000), all resy wystarczające, hp też. Możesz zmienić na hełm dowodzenia + lepsza tarcza żeby mieć ok 30% szansy na blok. W umiejętnościach pasywnych - stalowe nerwy to podstawa Dołączona grafika Co do przezwyciężania bólu, lepiej sprawdziła by się runa "człowiek z żelaza" no i nie masz okrzyku wojennego z bezkarnością - bez tego nie ma co wchodzić na inferno Dołączona grafika

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie. Gra musi być trudna. Wtedy daje satysfakcję. Przecież żeby poznać fabule wystarczy przejść normal.

A plansza końcowa na inferno po zabiciu diablo różni się tym tylko od wcześniejszych ze nie pisze ze więcej wyzwań czeka cię na wyższym stopniu trudności. Pisze po prostu ze przeszedłeś diablo 3.

 

Sent using Tapatalk

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty życia za trafienie (ok 800 min, najlepiej ponad 1000), all resy wystarczające, hp też. Możesz zmienić na hełm dowodzenia + lepsza tarcza żeby mieć ok 30% szansy na blok. W umiejętnościach pasywnych - stalowe nerwy to podstawa Dołączona grafika Co do przezwyciężania bólu, lepiej sprawdziła by się runa "człowiek z żelaza" no i nie masz okrzyku wojennego z bezkarnością - bez tego nie ma co wchodzić na inferno Dołączona grafika

 

Czyli w pasywach oprócz stalowe nerwy to co jeszcze ustawić? A ten okrzyk też przydatny jak się gra solo? Hełmu raczej nie zmienię na ten dowodzenia bo mi HP pójdzie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie. Gra musi być trudna. Wtedy daje satysfakcję. Przecież żeby poznać fabule wystarczy przejść normal.

A plansza końcowa na inferno po zabiciu diablo różni się tym tylko od wcześniejszych ze nie pisze ze więcej wyzwań czeka cię na wyższym stopniu trudności. Pisze po prostu ze przeszedłeś diablo 3.

 

Sent using Tapatalk

 

Tylko trudność nie polega na skillu tylko na ilości godzin w grze lub $$$. Chciecie miec trudne Inferno grajcie tylko z wlasnych dropow, lub przestancie plakac ze Blizzard ulatiwa gre bo wiekszosc ludzi chce pograc 1-2 godziny dziennie a nie siedziec 7 dni w tygodniu po 12 godzin dziennie. Nolife sa mniejszoscia i musza sie dostosowac do wiekszosci.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w pasywach oprócz stalowe nerwy to co jeszcze ustawić? A ten okrzyk też przydatny jak się gra solo? Hełmu raczej nie zmienię na ten dowodzenia bo mi HP pójdzie w dół.

 

Okrzyk to podstawa, zwiększa zarówno armor jak i all resy. Co do pasywów wszystko zależy od tego czy chcesz grać bardziej defensywnie czy ofensywnie. Dla większej przeżywalności przydają się również zabobony - lasery itp nie będą aż tak upierdliwe. Jeśli natomiast chcesz mieć większy DPS to bezwzględność i mistrz broni + obowiązkowo stalowe nerwy. Po zmianie pasywek oraz dodaniu okrzyku zwiększy się twoja żywotność kosztem DPS, musiałbyś jeszcze zaopatrzyć się w broń z pkt życia za trafienie. A później jak każdy zwiększać szanse na crita (rękawice, amulet, ringi, nadgarstki) Dołączona grafika
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czullo

Hmm. Ja grę kupiłem w drugim rzucie dopiero. Barbem koło 40h gry, DH 130. Mam żonę i dziecko prace i nie siedzę codziennie po 10h przy diablo. A jakoś przeszedłem inferno, więc Twoje argumenty nie mają poparcia.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie potrafi grać to godziny mu nie pomogą.

 

Mi pomoga nerfy Inferno :D z czego sie bardzo ciesze i pewnie jeszcze tych nerfow bedzie kilka przed PVP i kolejnymi dodatkami, mozesz mnie cytowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem swoją przygodę z Diablo 3 i mam pytanie: Gdzie jest damage czarodziejki? I procenty ze skilli liczone są od broni czyli czarodziejka musi mieć broń która ma duży damage? Tak mi to wytłumaczcie na chłopski rozum. Jak grałem 16 lat temu w Diablo 1 to rozumiałem wiele, teraz mniej :).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nazbierałem 2 strony w stashu broni level 63 1h, które wypadły przy 350mf. Wyłącznie 1h, typu rune sword, demolisher, arch axe itd.

Wymagało to sporej ilości runów, jak nie trudno się domyśleć.

Identyfikacja i.. wszystko do vendora :) taka zabawa potrafi skutecznie zniechęcić, odpuszczam na jakiś czas.

Jeszcze do tego, problemy z ah, dziś przez większość dnia nie dało się kupować, wywalało jakiś komunikat o dużym ruchu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągłe modyfikacje.

 

http://zapodaj.net/3c0fe33578a86.jpg.html

 

Nowa szybsza i wydajniejsza broń. Niestety bez LOH ale LOH mam w innych przedmiotach. Wprawdzie 880 ale starcza.

O wiele więcej DPS, obrażeń od krytyków, większa szybkość ataku 1,68 z zaklinaczką.

 

Gra się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...