Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No to zazdroszczę. Ja z frenzy, BR mam ledwo 45k.

No ale sporo ci daje CC i CD.

Ja mam 30% cc i 190% cd.

Dopiero inwestuje w Barba. Jednak znaleźć przez AH dobre rękawice dzięki wyszukiwarce to cud. Str, vit, allres, cc, cd i jeszcze ias ewentualnie by się przydał.

I weź tu wyszukaj tego przy pomocy 3 pol które są :(

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AH nic mi nie schodzi :) (wystawiam: brak kup teraz, cena min. z "vendor' "a) tylko schematy, przed patch'em wszystko biorą powyżej 100k.

Zgadzam się z kolegą że za booty powinny polecieć takie bany jak chu... , nic nie da się kupić(okazyjnie, sam dostałem propozycję zakupu "specjalnego - 6Euro" programu do AH, ale to mnie nie bawi )....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee to akurat proste z tymi 6 atrybutami to patrzysz wszyskie powyzej 20 milionow ;)

Wiem

Jestem w stanie tyle wydać. Ale lubię mieć świadomość ze mogę znaleźć to czego chce a nie po ciemku.

Mogą gdzieś być nieźle rękawice nie dużo gorsze niż takie za 20mln ale Ty dzięki systemowi jaki jest na AH nie będziesz ich w stanie znaleźć.

To mnie denerwuje.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgamesn....n-cancellations - oby sie potwierdzilo Dołączona grafika

Oprocz tego nie moge zdierzyc, ze ktos nie wpadl na to, zeby miedzy filtrami mozna bylo przechodzic za pomoca taba... niby mamy 21 wiek, a tutaj kompletnie na bakier z ergonomia UI. Jak sie podaje cene przy sprzedazy to jakos sie dalo, a czesto lapie sie na tym, ze wybiore z listy najpierw filtry, a potem chce wpisac wartosci przechodzac tabem i niestety za kazdym razem mi sie to nie udaje. Ech...

Gdybym mial pojsc dalej to sam wybor filtra tez bym poprawil, bo jechanie za kazdym razem gdzies pod koniec listy za kazdym razem, zeby znalezc podstawowe staty (str/vit...) troche mnie irytuje (a jak juz zrobia te 6 filtrow to dopiero bedzie jazda...). Zrobiliby taki auto-complete jak przy wpisywaniu legendary/set i byloby git.. ja jestem klawiaturowiec, w dodatku programista.. wiec nie moge przetrawic takich brakow Dołączona grafika

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te zmiany się zapowiadają naprawdę fajnie. Wiele rzeczy jeszcze brakuje, jak chociażby wspominane przez @ZlyDzien progresywne naliczanie MF na cały run aktu... Ale już nie mogę się doczekać gry po patch-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że to najlepszy moment żeby pozbyć się wszystkich legendarnych / setowych itemów które aktualnie mamy na sobie Dołączona grafika

 

Stary gear poszedł na AH Dołączona grafika Zrobiłem sobie niskobudżetowego WW barba (za wszystko dałem 6-7kk) i gdyby ktoś mógł ocenić co jeszcze tanim kosztem (nie mam zamiary kupować nic drogiego przed patchem) można ulepszyć byłbym wdzięczny. Pograłem w 2 akcie zarówno solo jak i w party i całkiem fajnie, niestety dość często padam ale to pewno wina nieogarnięcia nowego buildu Dołączona grafika

 

http://eu.battle.net...4/hero/14335019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6306-0-60831700-1345046554_thumb.jpg

 

co sie nameczylem..

 

nie dalem rady sam .. wpadly ZłyDzien a i tak padlismy kilka razy ...

dopiero po zmianie buildu udalo sie ich utłuc..

 

jakby ktos nie dojrzał to to sa te szklielety z wielkimi toporami ;]

 

 

dzieki Zły za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. Jak sam powiedziałeś. Na taka kombinacje nie ma builda. Trzeba mieć uber sprzęt. Nie od parady stwierdzili ze w 1.0.4 tym siekierkowym szkieletom nerfia dmg.

 

Oni nawet jako nie elita potrafią ładnie dołożyć w grupie. A tu kolo z Horde. I z nim 7 czy 8 minionow. Masakra. O arcane, molten i jailer nie wspominam

 

Sent using Tapatalk

post-6306-0-60831700-1345046554_thumb.jpg

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu zarobilem circa 10kk na sprzecie dla boterow (wszelkiej masci itemki nawet niebieskie z GF na maksa lub prawie maksa)

 

Dołączona grafika

Budzet itemkowy circa 45-50kk poszlo z czego polowa na znak Natalii :

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/michaelius-1595/hero/5127051

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...