Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny sztylecik mi dzisiaj dropnął, chodzę ubrany praktycznie tylko w dropy :) Chciałem podobny kupić a tu taka niespodzianka:

post-112033-0-73474900-1345404463_thumb.png

Szkoday że tylko LoH > 900 i dps ~900, ale generalnie z affix-ów takich i tak trzeba się cieszyć niezmiernie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerial tak, pod offhand jest super, chociaż ten LoH mógłby być > 900, str też >100, ale generalnie nie ma co narzekać, tyle szrotu co wypada to takie affixy z drop-a jak wygranie w totka.

 

@costi ale fajnie za to tankujesz Dołączona grafika muszę następnym razem WD z Toba pochodzić Dołączona grafika

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem w stanie w miarę sprawnie iść przez a3. Jednak muszę uważać na mocniejsze elity bo jak sie wkrece miedzy nie to czasem nie wyjdę cało :(

 

Nie mniej z tym samym sprzętem walcząc tradycyjnie nie miałem z nimi szans. Jak to napisał wcześniej HaNz ja tez juz nie wrócę do tarczy i siekania w tradycyjny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim sprzęcie robię ostatni quest aktu 3 w ok 30min. Teraz się zastanawiam czy czasem po patchu który wzmocni WW, znerfi inferno nie zainwestować trochę w mf gear. Może dobicie do 150% być bardziej opłacalne niż np 50k dps tym bardziej że i tak będzie łatwiej Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znow wrocilem do swojego barba probuja grac ww buildem.

Moze mi ktos doradzic co musze zmienic w pirwszej kolejnosci?http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jaff-2301/hero/5715538

Czy potrzebuje duzo resistow?W tej chwili mam 600 przed bufem.Po bufie 800 a fizyczne 1000.

Mam bardzo maly budzet.W 2 akcie idzie mi jako tako zdarzy mi sie zginac 3 razy na 1 elicie szczegolnie jak ma niesmiertelne minony albo bardzo szybkie moby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma jednej z ważniejszych rzeczy, porowniania dwoch itemow, tego ktorego obecnie mamy na sobie z tym ktorego chcemy kupic Dołączona grafika

 

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5691269/Przedstawiamy_system_poziom%C3%B3w_mistrzowskich_-20_08_2012

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon system - czy przypadkiem Kripparrian nie mówił dokładnie o tym samym? Dodatkowe poziomy postaci zwiększające statystyki, gdzieś już to słyszałem. Zapowiada się ciekawie, chyba trzeba będzie wrócić do grania Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zal0st dokładnie Kripp o tym mówił Dołączona grafika ale to takie oczywiste, tzn 'common sense' że wiele osób o tym myślało tylko nikt z nas na youtube swoich pomysłów i frustracji nie wylewa bo ma wiele innych zajęć w real life jak rodzina czy praca... btw ciekawe czy Kripp-owi chociaż blizz podziękował za ten monolog z frustracji, braku end-game, za dużego wpływu gear-ów a za małego statystyk, no i za pomysł jak wyleczyć end-game, czyli mniej więcej także i te paragon lvls. BTW chyba to jest najlepsza rzecz jaką ogłoszono od momentu zapowiedzi Diablo 3 :P Niedługo jeszcze wrócą do manualnego dostosowywania punktów statystyk :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pytanie czy XP za potworki bedzie odpowiednio wiekszy na a3 niz np na a1.. bo ostatnio juz moge farmic a3 w miare solidnie jednak zwykle biale mobki traktuje tylko jako paliwo dla furii zeby szybko biec sprintem i kosic elity.. teraz bedzie trzeba sie na nich zatrzymac ..

no coz .. zobaczymy jak szybko 100 PLVL wbija najlepsi

 

Potrzeba 10,454,400,000 exp zeby przejsc z poziomu 1 na poziom 100 paragon Dołączona grafika

To jest ~8,167,500 Inferno Dust Imps.

To jest ~6,534,000 Inferno Hulking Phase Beasts

 

skad masz te informacje

 

Jedną czy trzema klasami ? Dołączona grafika

 

na 60lvl mam tylko Barba i DH aczkolwiek DH poszedl w odstawke odkad barb okazal sie latwiejsza do ogarniecia i uzbrojenia klasa Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkowite XP potrzebne na Lvl 60: 23,522,400

Calkowite XP potrzebne na Lvl 100 Paragon: 10,454,400,000

 

Jeśli przyjmiemy ze ktoś wbił 60 lvl w 3 dni to wbicie 100 lvl paragon zajmie mu około 3.5 roku :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz ile jest doświadczenia za moby w inferno?

 

Brady Game Guide - wszystko tam jest

 

jak to 3.5 rokum napisali ze od 60 do 100 zajmie tyle ile w d2 do 99, a na krowach to długo sie nie robiło

 

chyba zartujesz ze nabijales exp na hellu na krowach ktore maja mlvl 81...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkowite XP potrzebne na Lvl 60: 23,522,400

Calkowite XP potrzebne na Lvl 100 Paragon: 10,454,400,000

 

Jeśli przyjmiemy ze ktoś wbił 60 lvl w 3 dni to wbicie 100 lvl paragon zajmie mu około 3.5 roku Dołączona grafika

 

a mi sie wydaje ze na 60lvl jes 2,25kk expa
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...