Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/interview-diablo-creator-david-brevik-discusses-his-feelings-on-diablo-3#more-25262

 

twórca Diablo wypowiada się na temat D3, a Jay Wilson wraz z zespołem komentują to w ten sposób:

 

http://i.imgur.com/mVhWE.png

 

nieźle ...

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żart? ;)

 

Jaka ch****** z capem 300% na MF.

 

Qfa mac, zainwestowalem miesiac temu 30mln golda w 1 item z MF zeby odsprzedac pozniej i nie stracic przez inflacje.

 

No ch****, za 2 lata może będziesz taki miał i itemik stanie się g*** warty Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie grałeś w D2 po wejściu patcha 1.10. Tłuczenie 99 to była katorga.

 

prawda. grałem wcześniej, potem się nie logowałem przez jakiś czas i postacie znikły, między czasie patche itd. i po powrocie nie było już opcji taxi i mi się odechciało :P

ale właśnie tak to zapamiętałem, wbijało się w parę osób na krowy, party, biegałeś za nimi a exp rósł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś info kiedy patch (w tym, czy następnym tygodniu)?

 

For reference, here are the scheduled maintenance times for each region:

 

The Americas: 3:00 a.m. PDT to 1:00 p.m. PDT (8/21)

Europe: 8:00 p.m. PDT (8/21) to 6:00 a.m. PDT (8/22)

Asia: 11:00 a.m. PDT to 11:00 p.m. PDT (8/22)

 

Zrodlo: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6368188147#1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do [gluteus maximus]... mieli nie nerfic skilli, a zmieni sie jeden wazny dla mojego builda szczegol... Overpower z Crushing Advance nie bedzie juz "wywolywal" life on hita :(

W dodatku WW dostaje buffa... i jak tutaj teraz uzywac czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisali ze będzie działał dodatkowy xp z itemow. Zobaczymy. Nie mniej 15% za NV i 20% 2 czapce i będzie szlo jeśli tu zadziała.

 

Sent using Tapatalk

 

Wg. pełnego changeloga NV daje nie 15%, tylko 15% na poziom:

Nephalem Valor now grants +15% Bonus Experience per stack, as well as +15% to Magic Find and Gold Find

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja jestem 'inny', ale paragon level w rzeczywistosci to tylko place holder...

 

Bo jak inaczej wyjasnic fakt iz zmieniajac gear przed killem na 260MF+ jestesmy w tym samym punkcie wyjscia co z 86+ paragon levelem... Masy kupia wszystko. LOL

Ja mysle ze blog na inc gamers pieknie podsumowal Jay'a Wilson'a...

 

Zreszta jakim trzeba byc kretynem zeby wmawiac mi czy nam graczon co jest "FUN", aka najnowszy wywiad z Wilson'em i Chambers'em http://www.diablofans.com/news/1322-patch-104-interview-with-jay-wilson-and-andrew-chambers/

 

Nie mowiac o tym iz nagle chyba dotarlo do nich ze ladder to jest klucz, jednakze oni lepiej wiedza lepiej o graczy dyktujac co jest, a co nie jest 'fun'.

 

FAIL ze strony blizzard south. KOMPLETNY.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ja jestem 'inny', ale paragon level w rzeczywistosci to tylko place holder...

 

Bo jak inaczej wyjasnic fakt iz zmieniajac gear przed killem na 260MF+ jestesmy w tym samym punkcie wyjscia co z 86+ paragon levelem... Masy kupia wszystko. LOL

 

tylko taki drobny szczegol ze teraz nie trzeba sie wyglupiac przy kazdej elicie i zmieniac sprzet na mf. To bylo denerwujace i glupie a jednoczesnie duzo osob czulo ze musi tak robic bo inaczej duzo traci. Ja zupelnie olalem mf z tego powodu. Jak nie dostzregasz tak oczywistej roznicy to faktycznie jestes inny.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę. Niektóre zmiany nie potrzebne. Ale ogólnie wyjdzie na dobre. Może ludzie zaczną znów grać. A i raźniej będzie grać w 3-4 osoby.

No i nawet jak po skończonym runie nie będę miał całego stasha itemow do sprzedaży tu będę wiedział ze wbiłem paragon lvl :)

 

Sent using Tapatalk

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej jest króliczka gonić niż go złapać. Nowy cel w grze to się ludziom podoba. Tylko szkoda, że paragon level przypisany jest do postaci a nie do konta. Jeżeli wbijanie max lvl ma trwać tak długo to trzeba będzie skupić się na jednej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko taki drobny szczegol ze teraz nie trzeba sie wyglupiac przy kazdej elicie i zmieniac sprzet na mf. To bylo denerwujace i glupie a jednoczesnie duzo osob czulo ze musi tak robic bo inaczej duzo traci. Ja zupelnie olalem mf z tego powodu. Jak nie dostzregasz tak oczywistej roznicy to faktycznie jestes inny.

 

Tylko jest jeszcze jedna kwestia, niektórzy już twierdzą, że itemy z MF stracą na znaczeniu tak, jakby już mieli ten 100 poziom mistrzowski. Ja nie mam zamiaru sprzedawać swojego sprzętu z MF (łącznie 239%) tylko ciągle go używać, bo zanim bym wbił te 240 mf z paragonami, to patrząc na tabelkę expa - musiałoby minąć wiele tygodni.

 

Blizz trochę poczarował, bo najważniejszy nie jest współczynnik mf ale to, jaki drop dzięki niemu będzie i dopóki będzie taki jak do tej pory, dopóty będzie się zbierało 99,9% szrotu.

 

Drop legendarnych się nie zmienia, co z tego, że są bardziej potężne, jeśli będą wypadać raz na 100 godzin grania?

 

W mojej opinii gracze przedwcześnie się cieszą z tych paragon levels, które na chwilę obecną nie dają zbyt wiele. Punkty statystyk? Heh, wystarczy zdjąć wszystkie itemy, by zobaczyć, jak niewiele warte są bazowe statystyki, bo absolutna większość inta, dexa, vita czy str idzie z przedmiotów. Więcej MF? Zanim uzbiera się ten 80 czy 100 level, minie sporo czasu, do tego momentu lepiej mieć przedmioty z MF, który i tak niewiele daje, bo drop jest strasznie nudny (cały czas lecą żółte i żółte, niebieskie i niebieski). Za mała jest różnorodność itemów. Ile razy podnosiliście z ziemi złotego ringa czy amu z dreszczykiem emocji, co to będzie? No właśnie. A żółte ringi czy amu to też w większości crap. Inna sprawa, że teraz żółte itemy z niższych leveli też będą mogły być lepsze, ale jak to wyjdzie w praktyce - się zobaczy.

 

Reasumując - Blizz dobrze robi, że coś zmienia, ale mam wrażenie, że znów jak bumerang za kilka tygodni wrócą pytania z cyklu - "gdzie sa te legendy, bo mam przegrane 200 godzin i padł mi tylko jeden z poziomu 45, warty czapkę gruszek..."

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze przeczytalem to teraz co 500 zabita elita ma wypasc gwarantowany legendarny. Ja poki co mam zabitych 2.5k a wypadly mi w sumie 3 lege, wiec troszke lepiej.

 

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko taki drobny szczegol ze teraz nie trzeba sie wyglupiac przy kazdej elicie i zmieniac sprzet na mf. To bylo denerwujace i glupie a jednoczesnie duzo osob czulo ze musi tak robic bo inaczej duzo traci. Ja zupelnie olalem mf z tego powodu. Jak nie dostzregasz tak oczywistej roznicy to faktycznie jestes inny.

 

I tak się będziesz wygłupiał, bo zanim wbijesz na wysoki level paragona to miną miesiące/lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze przeczytalem to teraz co 500 zabita elita ma wypasc gwarantowany legendarny. Ja poki co mam zabitych 2.5k a wypadly mi w sumie 3 lege, wiec troszke lepiej.

 

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

 

Bzdura wierutna, nic takiego nie oglaszal blizzard, wymyslil to jakis dzieciak, proponuje przeczytac Patch notes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...