Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

I tak się będziesz wygłupiał, bo zanim wbijesz na wysoki level paragona to miną miesiące/lata.

 

nigdy tego nie robilem i nigdy nie zamierzam ( zmiana na mf gear przed dobiciem champa).

 

Ciesze sie ze z czasem bede mial wiecej mf/gf bez kompromisowych rozwiazan. Jak od czasu do czasu wpadnie nastepny poziom to tez ok, bo widac ze cos sie rusza a nie tkwimy w martwym punkcie (nawet jesli tak bedzie). Grajac bez mf znalazlem juz kilkadziesiac legendarnych wiec nie jest tak zle jak niektorzy pisza. Te dodatkowe poziomy to mily dodatek, ale sa duzo wazniejsze zmiany w tym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop jest słaby, jutro patch, nie zdziwiłbym się jakby trzeba grać z tydzień, zanim poleci pierwszy legendary.. (przy 300mf ofc, 40min pełen a3 run).

Ludziom to się nie spodoba, teraz unikaty są beznadziejne, to aż tak nie boli brak dropa, ale po ulepszeniu to zacznie boleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii gracze przedwcześnie się cieszą z tych paragon levels, które na chwilę obecną nie dają zbyt wiele. Punkty statystyk? Heh, wystarczy zdjąć wszystkie itemy, by zobaczyć, jak niewiele warte są bazowe statystyki, bo absolutna większość inta, dexa, vita czy str idzie z przedmiotów. Więcej MF? Zanim uzbiera się ten 80 czy 100 level, minie sporo czasu, do tego momentu lepiej mieć przedmioty z MF, który i tak niewiele daje, bo drop jest strasznie nudny (cały czas lecą żółte i żółte, niebieskie i niebieski). Za mała jest różnorodność itemów. Ile razy podnosiliście z ziemi złotego ringa czy amu z dreszczykiem emocji, co to będzie? No właśnie. A żółte ringi czy amu to też w większości crap. Inna sprawa, że teraz żółte itemy z niższych leveli też będą mogły być lepsze, ale jak to wyjdzie w praktyce - się zobaczy.

 

Reasumując - Blizz dobrze robi, że coś zmienia, ale mam wrażenie, że znów jak bumerang za kilka tygodni wrócą pytania z cyklu - "gdzie sa te legendy, bo mam przegrane 200 godzin i padł mi tylko jeden z poziomu 45, warty czapkę gruszek..."

 

Jeśli ktoś gra typowo pod grind...PL nic mu nie dadzą.

Jeśli ktoś gra 4fun, i np tak jak ja robił kilka runów z kumplami na TS dziennie, bez większych sukcesów, nie jednokrotnie kończąc pod kreską (naprawy) z racji Glass cannon:D , to będzie w niebo wzięty... skoro ballruny w d2 przyciągały na długie tygodnie...to i tu będzie fun niesamowity..Jest to jakiś tam ENDGAME , do tego dojdzie PVP i gra gitara...

Reasumując jak ktoś bawi się w azjatyckiego farmera, patch 1.0.4 jest nie trafiony.

Jak ktoś jednak z tej gry czerpie fun, ten patch gwarantuje jeszcze większy fun

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop jest słaby, jutro patch, nie zdziwiłbym się jakby trzeba grać z tydzień, zanim poleci pierwszy legendary.. (przy 300mf ofc, 40min pełen a3 run).

Ludziom to się nie spodoba, teraz unikaty są beznadziejne, to aż tak nie boli brak dropa, ale po ulepszeniu to zacznie boleć.

 

Póki nie ma PvP i laddera to to IMHO nie jest aż taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii gracze przedwcześnie się cieszą z tych paragon levels, które na chwilę obecną nie dają zbyt wiele. Punkty statystyk? Heh, wystarczy zdjąć wszystkie itemy, by zobaczyć, jak niewiele warte są bazowe statystyki, bo absolutna większość inta, dexa, vita czy str idzie z przedmiotów.

 

Z większością się zgadzam, ale punkty statystyk przy dużej szansie na kryta i dużych obrażeniach od kryta mi np trochę podniosą dps Dołączona grafika podstawowy atak o 13k, kryta o 21k. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowiac juz o tym ze paragon levels to jest woda na mlyn dla botow z GF... Beda levelowac i tak szybciej na hellu niz gracze na inferno. Ludziska zapomnieli ze bot leci 24/7/365.

 

Po pierwsze nie wiadomo czy będzie zliczać exp.

Po drugie napisane jest że zwiększą o około 60% exp za moby z lvl 61-63 czyli pewnie po to żeby cokolwiek szło.

 

Jeszcze patch nie wyszedł a ty już wiesz wszystko co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jakby nie zliczalo na hellu. Jak ktos jest za cienki na inferno to farmi hell i czemu przy okazji nie mialoby muu nabijac paragonow? A te 60% wiecej expa od mobow 61-63 dobre rozwiazanie

 

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys pisalem po kupnie nowego kompa ( i7, 4gb ramu, radek hd 7850 2gb )

Diablo 3 zacielo mi sie scinac, doslownie podczas biegania sa zawiechy jakby komp nie wydalal a w Bf3 na ultyra smiga..

Widzialem, ze zbliza sie patch, w ktorym jest duzo usprawnien.

Nie orientuje sie ktos czy naprawili te scinki w grze ?

Bo nie wiem czy wracac do gry :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pacz pomoże, ale powinno pomóc zainstalowanie gry na ssd.

 

Jak na złość dzisiaj mi dropła zbroja setowa tal rashy :/ Ciekawe jak jutro będzie wyglądał ten secik...

 

update: http://imgur.com/85QbL - tak będzie wyglądał ^^

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem liste zmian. Sporo mieszaja w %dmg zdolnosci. Wyglada na to, ze na nowo bedzie trzeba szukac optymalnego builda. Moze bedzie wieksza roznorodnosc. Fajnie.

Deszcz Zemsty DH dmg 20x w gore .... ciekawe ...

 

To bede mial problem, kim grac. Moj dh i monk na porownywalnym poziomie. Akt nizej barb i wiz ...

10 dni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.0.4 działa pięknie. Z największych różnic to w a1 leci bardzo dużo 60lvl niebieskich. Widać w końcu zasięg działania zamrażających wrogich wybuchających "kul śniegowych" oraz wyraźniej widać kiedy potwór będzie wybuchać. AH też działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szybki run ostatniego questu w akcie 3, wbiłem ponad 5mln expa (ok 75% do 1 lvl). Niebieskich itemów znacznie więcej ale żółte jak na złość same 5x ilvl :/ Poziom trudności znacznie mniejszy, teraz już chyba nikt nie będzie na to narzekać :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem szybki run ostatniego questu w akcie 3, wbiłem ponad 5mln expa (ok 75% do 1 lvl). Niebieskich itemów znacznie więcej ale żółte jak na złość same 5x ilvl :/ Poziom trudności znacznie mniejszy, teraz już chyba nikt nie będzie na to narzekać :D

No to taki ból właśnie jest. Jak się grało a1 to się chciało na a2 bo będzie lepszy drop. Fakt ze leci więcej ilvl 63 ale nadal lecą też ilvl 52. Wbiłem niedawno po przejściu na WW i sprint na a3 i co? nadal to samo.

Ale zauważyłem ze przedmioty mają prawie zawsze max socketow. Spodnie 2, zbroje 3. Może to zbieg okoliczności ale mi tak się trafia.

Nie mniej cudów nie ma.

Wieczorem zobaczę jak to się teraz mieli ten a3.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...