Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

a ile masz MF?

Bo ja przedtem jak łaziłemz qmplami, oni mieli 0%...coś tam dostali o demnie i ja nieraz miałem gorszy drop niż oni (każdy równe szanse), teraz mam wrażenie że z moim skromnym ~100mf (bez NV oczywiście) mam zauważalnie lepszy drop niż 2 qmpli z którymi wczoraj grałem (Mf 0)

 

Tyle samo co przed patchem, czyli jedynie śladowe ilości. Ja nie narzekam na ilość żółtych bo tych jest znacznie więcej, chodzi mi raczej o jakość itemów Dołączona grafika No nic zobaczymy jak dziś będzie, ale wczoraj sporo grałem (tyle co przed patchem w 3 dni) Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem jak narazie zadowolony ze zmian.. co do dropa to golym okiem leci lepszy. Wiadomo, ze prawie wszystko to crap, ale jest jakby wiecej rodzynkow. Jeden mi sie trafil zolty co poszedl za 8M w 5 minut...

Znerfili "mojego" skilla, ale dzieki temu testuje inne, ktore dostaly buffa i moze cos fajnego sie znajdzie na jego miejsce. Zmiany na AH pozytywne, chociaz o przeskakiwaniu tabem miedzy polami zapomnieli... ale w koncu mozna zobaczyc w Completed co sie sprzedalo! O filtrach nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem ze jest na tyle prościej ze mimo ze zmieniłem gem w hełmie z tego na 15% life na ten z 25% exp i życie mi spadło o jakieś 6k to i tak spokojnie sobie radzę na a3. W pewnym momencie miałem nawet 60k Hp i padałem na a3 przy 950resach. Teraz mam 45k hp, resy koło 800 i miele :) wszystko! Owszem padam czasem. Ale dużo rzadziej niż koledzy grający barbami w bardziej klasyczny sposób. I tylko przy jakiś ciężkich sytuacjach. Ciekawi mnie czy tego aby nie znerfia później. Albo osłabią.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1.04 buildy z WW dostaly jeszcze buffa (dmg w samym WW 110% -> 145%).. nie wiem po kiego grzyba :) Chyba zrobili to swiadomie, a nie wierze ze nie wiedza co to jest double tornado WW, nie widze tu sensu... mialy sie wyrownac skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo niezle Dołączona grafika bardzo niezle Dołączona grafika

 

Ja natomiast zaczalem grac DH i kiedy biegalem sobie po 3 akcie Nightmare wypadlo mi to:

post-117050-0-19429300-1345728509_thumb.jpg

Na poczatku spojrzalem na DPS i pomyslalem ze pazdzierz totalny. Wtedy doczytalem ostatni affix. Wraz z Hungering Arrow, SS i Archery przerzedlem Nightmare A3 i A4 wlasciwie bez zatrzymywania sie. Z SS na maxa jak wejdzie piercing to przechodzi przez cale stado przeciwnikow za crita a potem potrafi wrocic jeszcze raz lub odbic w lewo/prawo i skosic paru przeciwnikow i wszystko ponizej sekundy Dołączona grafika szkoda ze na Hellu juz trzeba wiekszy DPS miec.. mysle zeby poratowac sie damagem z pierscienia/amuletu przynajmniej na jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tutaj nie zaglądałem, bo i gra mnie lekko znużyła, ale postanowiłem sprawdzić patch 1.0.4.

 

I mam jedną wiadomość do wszystkich DH po patchu - Vault+Trail of Cinders

 

1500% weapon damage - czy trzeba mówić coś więcej?

 

Elity padają jak gacie bez gumek, wystarczy je dobrze nakierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy MF wplywa na jakosc affixow? Czy gdy na A1 inferno wypadnie mi zolty z 5 affixami to przy MF +0% bedzie miaj np mniej VITa niz gdybym mial MF + 200%? http://eu.battle.net/d3/en/game/guide/items/equipment#magic-find tu podane jest jedynie ze definiuje ilosc affixow ale nic na temat ich "jakosci" nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, affixy są losowe.

 

I mam jedną wiadomość do wszystkich DH po patchu - Vault+Trail of Cinders

 

1500% weapon damage - czy trzeba mówić coś więcej?

fakt, masakrycznie działa.... odskok stał się najlepszą bronią dh ;)

 

btw dzisiaj z izuala na inferno mi wypadl legendarny schemacik - na piekielny infernalny kostur Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy:)

Na pewno największe obrażenia...ale, potrzeba używania tego z Shadow power, powoduje że dyscyplina wyparowuje w tempie natychmiastowym, nie traktowałbym go jako "najlepsza broń dla dh"

on ma raczej cytując kogoś z BN:

Masz złe podejście do tego skilla;p On nie ma być głównym źródłem dps-u, tylko uzupełniać braki w obrażeniach podczas kite-owania:)

I z tym się sprawdza świetnie, odskok do tyłu, moby w to wchodzą podczas obrywania jakimś primary. Szczególnie nowy set natalki, przy 60 dycypliny będzie to prawdziwy kosmos:D Muszę tylko potrenować, bo prawie w ogóle nie używałem odskoku:D

 

Mnie np bardzo podobają się teraz bolasy..., dorównują obrażeniom skillom secondary, a dodatkowo ładują heta:D tada:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HaNz

masz jakaś specjalna taktykę na tych ci rzucają włóczniami i na te suczki latające i testujące pociski? oba te rodzaje mobów uciekają i strzelają. Najgorsze elity do bicia buildem WW.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Vault+Trail of Cinders miażdży. Grałem na szybko rano i pare razy elite packi padały w ciągu tych 3 sekund na a2. Grunt to dobrze skoczyc i czekać na kryty Dołączona grafika nie wiem czy mi się zdawało czy widziałem krytyki po ~ 1kk damage'u oO ... Generalnie czuję, że ten skill przemodeluje mi gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty farcie!!Z MF biegasz czy bez?

 

Bez mf Dołączona grafika

 

Taktyki nie mam, też sprawiają mi największy problem i zabierają najwięcej czasu. O ile jeszcze spotka się je w jakimś wąskim pomieszczeniu to nie jest tak źle bo daleko od siebie się nie rozbiegają, natomiast gdzieś gdzie jest więcej miejsca to tragedia. Ciężko wtedy używać sprintu / tornada i trzeba bić grzmotnięciem Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy:)

Na pewno największe obrażenia...ale, potrzeba używania tego z Shadow power, powoduje że dyscyplina wyparowuje w tempie natychmiastowym, nie traktowałbym go jako "najlepsza broń dla dh"

on ma raczej cytując kogoś z BN:

Masz złe podejście do tego skilla;p On nie ma być głównym źródłem dps-u, tylko uzupełniać braki w obrażeniach podczas kite-owania:)

I z tym się sprawdza świetnie, odskok do tyłu, moby w to wchodzą podczas obrywania jakimś primary. Szczególnie nowy set natalki, przy 60 dycypliny będzie to prawdziwy kosmos:D Muszę tylko potrenować, bo prawie w ogóle nie używałem odskoku:D

 

Mnie np bardzo podobają się teraz bolasy..., dorównują obrażeniom skillom secondary, a dodatkowo ładują heta:D tada:D

 

Dzis robilem testy i faktycznie Bolas ciekawy - zwlaszcza ten z trucizna

 

Ale powiem wam, ze nie uzywam juz ani hungering arrow ani elementala/clustera.

 

Entangling arrow z runa piorunowa zadaja 90% przy hicie i kolejne 35% x2 sekundy w 2 cele przy okazji je spowalniajac , wiec ma dmg 160% w pojedynczy cel.

 

A do tego kupilem sobie smieszny plaszcz Natalii (zamiast tego co juz mialem +10% do granatow) - 56 dexa + 160 vit -4 do kosztu chakramow. I teraz biegam naparzajac dyskami :) Swietny dmg (jak sie dobrze ustawie to 2x114% w jeden cel), a przy koszcie 6 pkt nienawisci moglem zrezygnowac z bat companiona.

 

Teraz nie wiem tylko czy spike trap w to miejsce czy lasice.

 

Fajny jest tez Rain of Vengence z runka z nalotem bestii - niesamowity dmg.

 

A cinder traila uzywam teraz jako podstawowej broni do dobijania elit - najpierw czyszcze tlum Rainem i chakramami, potem topie elite cinderem , ewentualnie kitujac z entanglingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis robilem testy i faktycznie Bolas ciekawy - zwlaszcza ten z trucizna

 

Ale powiem wam, ze nie uzywam juz ani hungering arrow ani elementala/clustera.

 

Entangling arrow z runa piorunowa zadaja 90% przy hicie i kolejne 35% x2 sekundy w 2 cele przy okazji je spowalniajac , wiec ma dmg 160% w pojedynczy cel.

 

A do tego kupilem sobie smieszny plaszcz Natalii (zamiast tego co juz mialem +10% do granatow) - 56 dexa + 160 vit -4 do kosztu chakramow. I teraz biegam naparzajac dyskami Dołączona grafika Swietny dmg (jak sie dobrze ustawie to 2x114% w jeden cel), a przy koszcie 6 pkt nienawisci moglem zrezygnowac z bat companiona.

 

Teraz nie wiem tylko czy spike trap w to miejsce czy lasice.

 

Fajny jest tez Rain of Vengence z runka z nalotem bestii - niesamowity dmg.

 

A cinder traila uzywam teraz jako podstawowej broni do dobijania elit - najpierw czyszcze tlum Rainem i chakramami, potem topie elite cinderem , ewentualnie kitujac z entanglingiem.

 

Ale sciemniasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ? Jak gralismy wczoraj to jeszcze na starym buildzie bylem bo nowy plaszcz Natalki sie licytowal.

 

Nowy build wyglada tak:

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/michaelius-1595/hero/5127051

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...