Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przed patchem byl prosty, barb mial "exploita" z Overpower, DH tez z jakims skillem. Teraz jest trudniej bo juz nie mam takiego regena,ale latwiej bo nie ma tyle gazow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam farta do butow..

dzis wypadly mi te z immortal kinga ;] ale je nosze

 

a tamte buty z Natalii co pokazywalem wczesniej poszly za 99e

 

moj koks teraz wyglada tak

teraz tylko wiecej LoH'a i budowac crit damage. Bo ogolnie to daje rade niezle

farmie a3 od poczatku do siegebreakera bez wiekszych problemow

post-6306-0-67795000-1345852705_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj koks teraz wyglada tak

teraz tylko wiecej LoH'a i budowac crit damage. Bo ogolnie to daje rade niezle

farmie a3 od poczatku do siegebreakera bez wiekszych problemow

post-6306-0-67795000-1345852705_thumb.jpg

 

Z takim małym lohem dajesz radę bez problemu? W takim razie sprawdzę czy nie zrezygnować z loh u siebie w ringach i amu aby inne wartości podnieść, szczególnie resy. Ogólnie a3 teraz to banał jest. Fajnie się śmiga no i bez stresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co sprzedali cos na paypal

ile sie czeka na kase?

i czy kase na PP dostane w euro czy zlotowkach

 

 

Z takim małym lohem dajesz radę bez problemu? W takim razie sprawdzę czy nie zrezygnować z loh u siebie w ringach i amu aby inne wartości podnieść, szczególnie resy. Ogólnie a3 teraz to banał jest. Fajnie się śmiga no i bez stresowo.

 

generalnie cudu nie ma z tym lohem. Jak jest ciezko (plague, molteny itp) u zycie schodzi za szybko to mam na zmiane mace'a z 650 loha bez crit dmg... mniejszy dmg ale przezywalnosc wieksza

teraz wlasnie szukam jakiegos helmu z critem i pierscionka .. zeby moc zrezygnowac z crit chance w amu a poszukac tam kolo 500loha... no i bronie tez jeszcze do wymiany bo cudu nie ma radze sobie ... czasem padam.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Chaos-2480/hero/986889 obejrzyj sam sobie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bralem na battlenet balance to mialem na nastepny dzien .. wiec jestem ciekaw kiedy dostane te 83euro (99e -1e - 15% jesli dobrze kombinuje) ;]

te pieniadze na Paypal wplyną w euro czy w złotówkach?

gra sie zwrocila i jeszcze zarobilem czego wiecej chciec ;]

chociaz teraz jak znam zycie przez tydzien nic nie poleci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając z tematu, na temat paypala - prowadzenie jest darmowe, z tego co pobieżnie wyczytałem, biorą też kasę za przewalutowanie. Czyli z ostatecznej kwoty, blizz bierze 15% (?) prowizji i do tego przewalutowanie na złotówki? Ma ktoś może bogatsze doświadczenie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu 15% PP zabiera? Mi nic nie zabralo..

 

@Michaelius: tak jest pod warunkiem, ze masz otwarte saldo w danej walucie. Ja sie zapomnialem i nie mialem EUR, wiec mi automatycznie przeliczylo na PLN po kursie 3.99 (lepszy w sumie niz mBank i BZWBK), ale wolalbym miec w EUR i przeliczyc sobie na PLN jak kurs bedzie wyzszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te drugie 15% też pobiera Blizz za to, że kasę wyprowadzasz na pp zamiast na konto blizzardowe.

 

Jakie drugie 15%? A moze trzecie jeszcze? Dołączona grafika U mnie operacja wygladala tak, ze odjelo mi 1€ za transakcje i potem 15% od tej pomniejszonej kwoty. Nic wiecej.

 

@p!Ck3r: 20€ - 1€ = 19€ - 15% = 16,15€, wszystko sie zgadza :)

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6306-1345967703,5841_thumb.jpg

 

Tak żeby rozwiać wątpliwości.

Sprzedałem za 99e.

 

Przy gemach pisze ze jeszcze 15% transfer fee. A przy schematach np nie ma tego standardowego 1e tylko sam 15% fee.

Ale przy itemach nie ma dodatkowej opłaty z Paypal

 

Generalnie czytać trzeba przy wystawianym przedmiocie na dole jakie będą opłaty. :)

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy można już jakoś zdobyć "Guest Pass" znajomy chciałby przetestować, a niestety moja wersja elektroniczna nie ma takiego dodatku... gdzieś czytałem że miało to być ogólnie dostępne, wdzięczny będę za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po patchu nie powinny wypadać jakieś lepsze graty z boss'ów ? Właśnie załatwiłem Azmodana na NM i wypadły mi jakieś trzy kiepskie niebieskie przedmioty, nie spodziewałem się żadnego legendarnego przedmiotu ale tak 1-2 średniej klasy "żółtki" mogły by wypaść...

 

Biorę się teraz za IV akt i mam pytanie czy da się TAKĄ postacią ugrać coś jeszcze na Hell czy będzie potrzebna wymiana paru gratów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy można już jakoś zdobyć "Guest Pass" znajomy chciałby przetestować, a niestety moja wersja elektroniczna nie ma takiego dodatku... gdzieś czytałem że miało to być ogólnie dostępne, wdzięczny będę za informacje.

 

http://us.battle.net/d3/en/blog/6939568/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...