Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję że pety WD będą niedługo znerfione... Ghom przy takiej postaci (http://eu.battle.net/d3/en/profile/oliwer21-2589/hero/1383797) utłukł mi je tylko 2 razy podczas walki. Problem się zrobił z czasem bo DH i Wizz z którymi akurat grałem padli po pierwszej-drugiej serii gazów. Muszę popracować nad DPS i dołożyć więcej może cierni obecnie 4000(taki bonus tankujacych petów), po pathu przekonałem się do pająków jak skrócili czas ich animacji, dzbanki wali się przed mobki a pająki same się rozbiegająDołączona grafika . Gra sprawia obecnie masę frajdy pomiomo że grając petami wolno się eksploruje i nic fajnego jeszcze nie wypadłoDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio zrobiłem WD, ale setup oparty na sacrifice, i redukcji cooldown na zombie dogs do 0.

Ciekawie to działa, 4x 275% obrażeń na cast. Do tego zostawiają health globy, trochę pickup radius na sprzęcie i automatycznie się je zbiera. Można jeszcze iść w "for the master" runę na sacrifice, 6k życia za psa, ale ja wolę 20% więcej obrażeń.

Żeby to poskładać, trzeba unikalny offhand, hełm może być rare, i jeden conajmniej ring/amulet, mara/soj/skull grasp, który ma dodatkowe -x sekund cooldown na zombie dogs. Polecam jak ktoś gra wd, myślę że to deklasuje wszelkie odmiany builda z zombie bears. No i nikt czymś takim nie gra, więc zyskujemy na oryginalności Dołączona grafika

 

skille:

http://eu.battle.net...2/hero/10536583

 

itemy są średnie w większości, nie inwestowałem za dużo w postać

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem o nim, na bn ktos proponowal jeszcze zeby skompletowac wiecej itemow z obnizeniem cd na psy i wtedy mozna zrezygnowac z pasywa tribal... ale build bardzo ciekawy ale nie na moja kieszen:rolleyes: Btw szkoda ze niema itemow z obnizaniem cd armii fetyszow bo spamowanie zasadzka moglo by byc ciekawe:p

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę się teraz za IV akt i mam pytanie czy da się TAKĄ postacią ugrać coś jeszcze na Hell czy będzie potrzebna wymiana paru gratów ?

Poszukaj jakiejś dobrej broni z wysokim dpsem i obniżonymi wymaganiami na AH. Nie powinny być drogie, a hell przejdziesz jak gorący nóż przez masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerial postać wcale nie sprawia wrażenie niedoinwestowanej :) Fajnie to wygląda, jak się nasycę już Dh to chyba szamana zaserwuję. BTW paragon wskoczył i przebilem 100k dps bez SS, a tyle jeszcze można ulepszyc że szok oO

 

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sledziq-2725/hero/7052838

 

Sky's the limit, tylko przydałyby się jakieś dobre dropy do AH ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mi wyleciało

 

Dołączona grafika

 

100 Strenght

+72 Resistance to All Elements

Attack Speed Increased by 8%

+10%

Life 804 Armor

Socket

 

Za ile warto to sprzedać? Jest szansa na 100kk?

Edytowane przez nrl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nrl

A czemu akurat 100kk?

Zobacz na Ah po ile chodzą. Teraz można przecież szukać po parametrach nawet w legendarnych.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś farta, 2 legendarne itemy w ciągu 5min Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Szkoda że źródło z takimi słabymi obrażeniami, z tego co się orientuje to jest najlepsze w grze na chwilę obecną więc niefart... no ale to i tak dobrze bo przez 5dni nie leciało kompletnie nic Dołączona grafika Miałem największy zastój na moim ah od premiery Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mf można o pupę rozbić. Ja barbem mialem 0 od zawsze a lecą itemy i tak. Farta trzeba. Teraz z 10 paragonem i NV mam normalnie całe 105 mf a legendarny ostatnio poleciał mi ze standa na broń :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, co prawda jeszcze do 60 lev brakuje, ale chciałbym uzyskać opinie o moim czarowniku. Interesuje mnie opinia na temat sprzętu ponieważ ze skillami nadal eksperymentuje - no chyba ze ktoś ma jakiś sprawdzony build.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/d3wastat0r-2749/hero/16882766

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wydropiłeś ? Jaki masz MF? Odkąd gram wypadł mi jeden legend, jakiś kaszaniarski pierścionek na ~40lvl.

 

Mam tak samo, tyle że dropnął mi miecz na 37lvl, poszedł tuż przed patchem za 60k (ok. 140h gry). Tak poza tym to bryndza, z całego plecaka żółtych itemów jest jeden, może dwa, które może uda się sprzedać za stówkę (w sensie 100k). Ręce opadają, szczególnie jak się czyta powyższe historie o sypiących się legendarnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwałem całkiem niezłą kuszę za 6k złota, chyba już dam radę na Hell ;) Może super affixów nie ma, ale za taką kasę nie ma co wybrzydzać

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...