Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrwałem całkiem niezłą kuszę za 6k złota, chyba już dam radę na Hell Dołączona grafika Może super affixów nie ma, ale za taką kasę nie ma co wybrzydzać

 

 

 

Widzę tez ktoś jest na Hellu. Mój profil: http://eu.battle.net...2/hero/18610439 może pogramy razem. Edytowane przez shaker_0101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po patchu sprzedałem buty natalii za 99€ to też się napalilem. Drugiego dnia buty Nieśmiertelnego Króla które nosze. Od kilku dni za to znalazłem tylko jeden łuk co poszedł za 700k i jakieś portki poszły za 1kk. A tak nic. Sam crap. I jak mam kolejny raz czyścić a3 to mi się odechciewa. 14 paragon jest i nic więcej z tego nie ma. Robiłem przez chwile achievmenty ale też już mam dość.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pol godziny zapełnić plecak żółtymi to trzeba być Kripp :)

Zdaje sie ze szukajac tylko elit przejscie przez a3 zajmowalo mu 45min. Ja zabijajac wszystko po drodze (no moze pare niedobitkow po ktorych nie warto wracac) lece przez a3 w jakies 1,5-2h. Jedna elite sie kosi w 30s inne (szczegolnie te rozchodzace sie i uciekajace) czasem kilka minut. Najbardziej denerwuja wlasnie Ci co sie nie chca bic ;] Wole juz takich co nasuwaja mnie ostro ale stoja normalnie i walcza niz te co sie rozlaza na boki i trza za nimi ganiac. No moze to troche perspektywa WW Barba... inny build bedzie sie cieszyl jak mu sie rozlaczy elita ;]

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej poluję na skorna :D Dziś mi wypadły okowy nieśmiertelnego króla z takimi biednymi statystykami że zastanawiam się czy pójdzie to chociaż za 1kk Dołączona grafika A co najlepsze wypadły z 1 moba jakiego spotkałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem ciekaw jak sie idzie druzyna gdzie kazdy solidnie DPSuje i wtedy w 4 elity topnieja w chwile ..

 

Zly teraz gania po normalu szukajac pierscienia Leorica.. a z kknd nigdy nie gralem ;]

 

Wsrod swoich znajomych to ja jestem najwiekszym DPSujacym i niosacym chaos. I wielu traktuje mnie jako taxi przez inferno (w sumie nie mam nic przeciwko temu zeby pomoc komus z jakims bossem).

 

Moze zmontujemy ktoregos dnia jakis killer team i przefruniemy przez a3 w 45min? Co wy na to

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Party skladajace sie z 3 DH nie dziala. Za to wczoraj grałem publica gdzie mieliśmy barba na 24 poziomie paragona - przez most i siegebreakera przeszlismy jakby to Hell byl. Potem niestety barb wyszedl i zastapil go leecher i juz bylo gorzej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym mógł spróbować 3x DPS i TANK. Build typowy na przeżycie i może wytrwam cała walkę Dołączona grafika

w planach mam dzisiaj pomęczyć troche akt 3 wieczorkiem, także jak ktoś chętny można się zgadać.

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbem można a3 zrobić w jakieś 45min, czyszcząc wszystko praktycznie. "Sekret" to dobry gear.. Głównie bronie. Main hand to coś w okolizach 1.2-1.3k dps z socketem i crit bonusem, siłą, offhand do 11 ias sztylet, damage nie ma znaczenia, dobry statsy, socket i crit bonus.

Wyciągnąć odpowiednią ilość ias, tak żeby mieć tornada 10 hitów na sekundę.

Statsy tak 2000-2500 siły, łącznie bonus do crita jakieś 500%+.

Z czymś takim wszystko ginie natychmiast w grze solo, raz się przejedzie po nie-elitach i padają od jednego tornada. Elity około 5 sekund, nawet te co uciekają, zginą zanim AI wejdzie w ten tryb uciekania (przez pierwsze kilka sekund stoją w miejscu i się nie ruszają).

Co ciekawe, taki barb jest tak silny, że ludzie są w stanie poświęcić 4 sloty itemów, i dalej tak wymiatać. Tzn, unikalny ring leoric który daje 30% expa, i 3 części niskopoziomowego setu caina, który daje kolejne 30% (np. buty, spodnie i hełm).

W sumie ze wszystkim jest 166% bonusa do expa (75% nv, 31% gem w hełmie, 30% unikany ring, 30% set).

Z czymś takim można osiągnąć jakieś 40mln expa na godzinę, przy założeniu że nie podnosi się dropa. Żeby sprawdzić co padło z trashu, trzeba by się cofać.

 

http://www.diabloprogress.com/

 

Jak widać, pierwsze miejsce w rankingu już poziom 76..(nie sugerujcie się profilem, gość zdejmuje itemy przed wylogowaniem i ubiera jakiś śmieszny gear, żeby zmylić ludzi).

 

Co ciekawe, level 76, to połowa całego expa potrzebnego do 100.

Ostatni poziom 99->100, wymaga tyle doświadczenia, że przy założeniu nieoptymalnego runa w sprzęcie pod exp, który wymieniłem, czyli np robiąc całe A3, dostaje się jakieś 33m. Wbicie tego 99->100, zajęłoby "zaledwie" 10 runów. Ogólnie nie jest tak tragicznie, jeszcze jakieś 2 tygodnie i w tym tempie będzie 100. Rozkład tych poziomów nie jest taki jak w d2, że wbicie ostatniego zajmowało więcej czasu niż wszystkich poprzednich razem.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na streamie tego co jest na 2 miejscu - Ingak'a. Pisał że robi ok 50mln expa / h. Dropu oczywiście nie podnosił. A jego trasówka zajmowała mu ~20min i od nowa Dołączona grafika

 

A ja mam mętlik bo biegam teraz w MF gearze ale niestety czasem się męczę a niektóre elity są nieosiągalne (dystansowe, uciekające z np. spalaniem). Chyba dobije do 25plvl i lekko zredukuję MF gear bo lubię czyścić wszystko i nie pomijać żadnych elit a w tym gearze który aktualnie mam niestety to nie możliwe.

 

WOW właśnie jakiś DH wbił 80plvl Dołączona grafika

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, pierwsze miejsce w rankingu już poziom 76..(nie sugerujcie się profilem, gość zdejmuje itemy przed wylogowaniem i ubiera jakiś śmieszny gear, żeby zmylić ludzi).

 

ta ... wlasnie sie domyslilem ze sciaga sprzet.. ale czemu?

 

ten dh na 80 tez sciaga..

pozatym tak szybko nagle koles wyskoczył skads

czyzby jakis exploit znalezli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że profil updateuje się przy wylogowaniu. Oni specjalnie się nie wylogowują, żeby wskoczyć o wiele poziomów.

A niepokazywanie geara, niektórzy nie chcą żeby inni ich kopiowali, ale głownie chodzi o trolling.

Jak gość ubrał jakiś słaby gear z +exp i thorns damage, to na wszystkich forach o d3, ludzie zaczęli się zastanawiać, gdzie puszcza z tym bota, czemu nie ma bana itp. Sporo osób kupiło taki gear, i sami szukali gdzie jest możliwy "afk farming" itp. To jest trolling niemal doskonały ze strony tego barba Dołączona grafika

Albo raz zmienił gear, na zestaw rare, w którym każdy miał w nazwie słowo "troll".

 

Wczoraj oglądałem na streamie tego co jest na 2 miejscu - Ingak'a. Pisał że robi ok 50mln expa / h. Dropu oczywiście nie podnosił. A jego trasówka zajmowała mu ~20min i od nowa Dołączona grafika

 

WOW właśnie jakiś DH wbił 80plvl Dołączona grafika

 

Pamiętasz może nazwę jego streama?

W ogóle gdzie wy widzicie ten level 80, na diabloprogress ciągle 76 prowadzi.

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle gdzie wy widzicie ten level 80, na diabloprogress ciągle 76 prowadzi.

 

no juz go nie ma, ale mialem jeszcze otwarte okno wiec:

http://www.diablopro...sdream/11923602

aktualnie ma pokazany lvl 14 wiec to pewnie literowka byla Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no to jeszcze namiar na stream gościa o nicku Ingak, google/twitch milczy.

 

On nie streamował, był "gościem" na streamie prohakera (51plvl) http://pl.twitch.tv/theprohacker

Pokazywał mu swoją ścieżkę i grali wspólnie przez kilkadziesiąt minut.

 

Nawet skopiowałem to co pisał na chacie: " i do core of arreat -> cursed lvl 1 -> tower of t he damned lvl 1 -> then the are before stonefort and stonefort -> keeps 2 -> bridge + rakkis -> craters"

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...