Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Spłukałem się totalnie, zostało mi ze 300k golda, ale dobiłem wreszcie do magicznej bariery 100k dps :D http://eu.battle.net/d3/pl/profile/kkNd-1657/hero/6757196

 

W pol godziny zapełnić plecak żółtymi to trzeba być Kripp Dołączona grafika

 

Jak już jest nv5 to raczej normalka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie streamował, był "gościem" na streamie prohakera (51plvl) http://pl.twitch.tv/theprohacker

Pokazywał mu swoją ścieżkę i grali wspólnie przez kilkadziesiąt minut.

 

Nawet skopiowałem to co pisał na chacie: " i do core of arreat -> cursed lvl 1 -> tower of t he damned lvl 1 -> then the are before stonefort and stonefort -> keeps 2 -> bridge + rakkis -> craters"

 

Bede musial sprawdzic - Siegebreaker w sumie nie jest zbyt efektywny czasowo (moznaby ze dwie elity w tym czasie zcinderowac :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie streamował, był "gościem" na streamie prohakera (51plvl) http://pl.twitch.tv/theprohacker

Pokazywał mu swoją ścieżkę i grali wspólnie przez kilkadziesiąt minut.

 

Nawet skopiowałem to co pisał na chacie: " i do core of arreat -> cursed lvl 1 -> tower of t he damned lvl 1 -> then the are before stonefort and stonefort -> keeps 2 -> bridge + rakkis -> craters"

 

http://pl.twitch.tv/theprohacker/b/330394575

 

zaczyna się run na 3h 48min

 

Generalnie nieźle, ciekawy setup z łukiem, szybciej można się przemieszczać, mniej czasu tracisz na animację ataku. Gość lv65 jest wyraźnie szybszy, mimo że statsy mają teoretycznie zbliżone.

No ale pisze że gra 12-14h dziennie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłukałem się totalnie, zostało mi ze 300k golda, ale dobiłem wreszcie do magicznej bariery 100k dps Dołączona grafikahttp://eu.battle.net...57/hero/6757196

 

 

Dps mamy niemal taki sam tylko że ty masz 18k hp więcej Dołączona grafika najs... z takim życiem wytrzymujesz strzała od silniejszych mobków a4 czy dalej na hita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dps mamy niemal taki sam tylko że ty masz 18k hp więcej Dołączona grafika najs... z takim życiem wytrzymujesz strzała od silniejszych mobków a4 czy dalej na hita?

 

To robi różnicę, bo jednak pozwala na błąd ;) w a4 nie sprawdzałem szczerze mówiąć ile przyjmę, ale np ta teleportująca się za plecy krowa z mieczami z krateru już na raz mnie nie bierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwale iż wskoczyłem na 100k DPS, najlepsze kusze wraz z kamieniem wyrwałem tylko za 18,9 kk :) (i nie używam setu Natalii), Jak ktoś chętny na przejażdżkę to zapraszam codziennie(prawie) po 21, głównie robię "runy" z kolegami z forum i powiem iż zabawa przednia...

Trzeba popracować nad IAS, ale brak kasy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem [gluteus maximus] po wczorajszym runie odechcialo mi sie grac wogole.Nie wiem czy tylko moj barb taki slaby czy ja tak lamuje.

Jaki masz sprzęt? Mam parę rzeczy dla Ww barba. Mogę też udzielić pewnych wskazówek. Odezwij się w grze zobaczymy. :)

 

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critical mass build był dosyć popularny, ale nie wiem jak działa po patchu. Bo chyba tornada teraz procują 2x rzadziej.

 

W zaleznosci od crit rate'a, przy wartosciach powyzej 40% duzych roznic nie ma. Mozna tez zmienic tornado na inne, wspomagane signature spellem i w dalszym ciagu kosic dalej. Build przy cienkich itemach sprawdza sie w akcie pierwszym, w drugim z uciekajacymi mobami bedzie problem, w trzecim niektore ellity lepiej omijac. Kwestia sprzetu, mozna zbudowac calkiem niezlego tank wizarda, ktory bedzie zmiatal wszystko w poblizu przy odpowiednich ilosciac gotowki/golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lamerskie pytanie: skąd macie tak wielki DPS?? Crit dmg tak dużo daje?

Mój profil http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Cypher-2371/hero/17970010 dobrzy ludzie, co byście zmienili w moim ekwipunku? Trzeci akt to się gra OK, bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początek powiem wooow, jeśli farmisz na a3 - to "szacun"(opłaca się za naprawy?), a teraz pozytywy Dex'a masz ok - i tylko Dex'a, gdzie masz krytyka + szanse na niego(pominę IAS) ??

 

Odezwij się do mnie w grze to może coś dla Ciebie znajdę...

 

PS. Aby się ktoś nie dopierd.. do mnie, to dla kolegi tylko moja sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critical mass build był dosyć popularny, ale nie wiem jak działa po patchu. Bo chyba tornada teraz procują 2x rzadziej.

 

Build cały czas działa po patchu 1.0.4. Przy niezłym gearze, jest naprawdę mocny (głównie chodzi o szanse na trafienie krytyczne, dodawanie punktów mocy podczas krytyków i punkty życia na trafienie) - gram odmianą tego builda na większy DPS, mój run A3:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RoD-2BX7BYo&feature=youtu.be&hd=1

Edytowane przez moreno
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez butów to ja napewno chodzil nie bede Dołączona grafika

 

Też mi po chwili jeszcze jedna legenda dropnęła - jakieś cienkie karwasze ;) Ktoś jeszcze ma wrażenie, że dropią parami? ^^ zawsze mi 2 jednego dnia wypadają, a później przez kilka posucha Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi po chwili jeszcze jedna legenda dropnęła - jakieś cienkie karwasze Dołączona grafika Ktoś jeszcze ma wrażenie, że dropią parami? ^^ zawsze mi 2 jednego dnia wypadają, a później przez kilka posucha Dołączona grafika

 

Miałem dokładnie to samo, 2 wysokopoziomowe legendy w jednym runie a później cisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build cały czas działa po patchu 1.0.4. Przy niezłym gearze, jest naprawdę mocny (głównie chodzi o szanse na trafienie krytyczne, dodawanie punktów mocy podczas krytyków i punkty życia na trafienie) - gram odmianą tego builda na większy DPS, mój run A3:

 

Jaką masz szansę na crita i LOH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos cm wiza, widziałem ostatnio na streamie http://www.twitch.tv/zisss gość pożyczył mega gear bez mf od kogos, ponad 200k dps unbuffed. Niezła miazga, teleport na elitpacki, i ubijał wszystko w 2s. Occulstist, co chcesz, wszystko ginęło natychmiast. Chyba najlepszy wizard jakiego widziałem w akcji. Azmodan grubo poniżej 10s.

Chyba najlepszy build pod farmę elit, nigdy nic nie ucieka, giną szybko.

Pod paragon już tak sobie, za małe aoe i sporo trashu zostaje, albo trzeba tracić czas na celowanie w nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh fuck O_O To już idzie w grube setki milionów, nie? EDIT: Chociaż INT dla barba to raczej o kant [gluteus maximus] potłuc.

 

Mi wczoraj też wypadł legendarny source, ale wartość jak patrzyłem to ok 7-9 mln, dobre i to;)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh fuck O_O To już idzie w grube setki milionów, nie? EDIT: Chociaż INT dla barba to raczej o kant [gluteus maximus] potłuc.

 

Mi wczoraj też wypadł legendarny source, ale wartość jak patrzyłem to ok 7-9 mln, dobre i to;)

 

no co ty, podobny wisi za 12mln :)

czemu dla barba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, bo ja spojrzałem, że to dwuręczny i od razu na myśl mi przyszło, że to jakiś topór czy młot, zapomniałem też że dla dwuręcznych statsy są większe. Sorry za bycie noobem;)

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaże Ci dopiero jak się transakcja zaksieguje i potwierdzi u blizzarda. Zwykle dobę. max 72h. Dostaniesz 41.5 euro wtedy na PP. Chyba ze masz tam ustawione złotówki to ci wymieni po ich kursie dnia.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...