Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze długa druga przez tobą. Najpierw wbij 60ty. Potem crit chance, crit damage i ias.

 

Szanse na crita możesz mieć

po 6% w hełmie i bracersach (karwaszach)

8.5% w amulecie

po 4.5% w każdym pierścionku

10% w rękawicach i 8.5% w kolczanie (albo 10 w tym legendarnym ;]).

Maksymalne wartości będą kosztować fortunę więc musisz pozbierać po trochu z każdego Dołączona grafika

 

Sent using Tapatalk

 

Fortunę czyli po kilka mln za przedmiot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej kilkadziesiąt, kilkaset Dołączona grafika ale Chaos mówił o docelowych rzeczach, a przecież nikt od tego nie zaczynał Dołączona grafika wszystko zależy od farta, równie dobrze w pierwszym tygodniu gry na inferno możesz dorwać dropik, za który ubierzesz całą postać Dołączona grafika

 

Sprzedane za 250 euro

 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Przez pierwszy akt to idę jak rakieta, a już w drugim się zaczynają schody, trzeci to masakra, koszty napraw dramatyczne. Niech mi tylko ktoś powie, że mu w 1 akcie wypadło coś za 100 baniek to nabiorę motywacji do grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Przez pierwszy akt to idę jak rakieta, a już w drugim się zaczynają schody, trzeci to masakra, koszty napraw dramatyczne. Niech mi tylko ktoś powie, że mu w 1 akcie wypadło coś za 100 baniek to nabiorę motywacji do grania Dołączona grafika

 

Przez 20h farmilem 3akt i drop sprzedałem za w sumie 1mln potem z kumplem pogralem 1h w 1 akcie i mi padły rękawice które poszły za 10mln plus buty które były dla mnie wiec to zalezy od szczescia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnim tygodniu miałem za dużo wolnego, także sporo męczyłem akt 3, ale z dropów doszło prawie 40 baniek Dołączona grafika + broń 1h którą mam nadzieje sprzedać powyżej 30 Dołączona grafika aczkolwiek nie zawsze tak jest, czasami przez tydzien nie wypadało nic...

 

Od wyjścia pacza 1.0.4 przełożyło się to na dps większy o 30k i ponad 5k więcej hp :)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Przez pierwszy akt to idę jak rakieta, a już w drugim się zaczynają schody, trzeci to masakra, koszty napraw dramatyczne. Niech mi tylko ktoś powie, że mu w 1 akcie wypadło coś za 100 baniek to nabiorę motywacji do grania Dołączona grafika

 

100 baniek moze nie, ale jak z Jonathanem poszlismy ubic Sarkotha to mi spodnie z zestawu Inny wypadly z dexem (przed patchem) wiec circa 5-10 baniek wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na a1 jak jeszcze grałem znalazłem portki dla barba za 10kk.

To zależy od farta. To jest jak lotto :)

Mi ostatnio dużo leci ilvl 63. Ale sam crap.

 

Jak grałem jeszcze na a1 i ledwo ogarnialem a2 marzyłem o farmieniu a3.

Teraz elity padają jak muchy w a3 a drop i tak [gluteus maximus]. Także fart potrzebny i godziny spędzone w grze. Sprzęt sam przyjdzie. Ważne żeby wiedzieć co jest ile warte. Bo wielu ludzi wydaje grube miliony na warte 1/4 tego itemy.

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wreszcie przejść ten znienawidzony A2...

Co najlepiej ulepszyć?

http://eu.battle.net...43/hero/9616063

Myślę w pierwszej kolejności o jakiejś dobrej broni z crit dmg.

A może pozbyć się tego "średniego" setu i skompletować jakiś lepszy gear nie-setowy?

Zaznaczam, że kasy brak, jej zdobywanie idzie mozolnie i nie chcę popełnić złych decyzji przy zakupach - dlatego pytam.

 

Może jednak jakieś sugestie?

Zamiast poprzedniej broni z ~1130dps i 180dex kupiłem za grosze broń z dużo słabszym dps ale ze sporym crit. dmg. Dodatkowo trafił się LoH. Jest odczuwalnie lepiej. A2 ukończyłem, choć do Beliala podchodziłem z 15 razy.

Oczywiście, przez ostatnie ~10h gry nie wydropiło nic co można by sprzedać za więcej niż 50k...

 

Mam pytanie - jak działa LoH w połączeniu z atakiem Strafe. Używałem go trochę bo mam bonus z pancerza. Strafe polega na wysyłaniu mnóstwa strzałów wokół. Czy każdy taki strzał dodaje mi LoH, które mam na broni? Wydaje mi się, że nie... W takim razie jaką część tego LoH daje strzał Strafe'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dokupił pierścien natalii (droga sprawa) albo się pozbył spojrzenia natalii i poszukał jakiegoś hełmu z dużą zręcznością i szansą na kryta powyżej 5%. Pofarm trochę chociażby a1, za jakieś 3-4 banki powinieneś wyrwać bardzo fajną kuszę z dps ~1200 i slocikiem na klejnot. Do tego wywal strafe, śmieszny dmg zadaje i zżera nienawiśc w błyskawicznym tempie... kiedy testowałem umiejętności, to używając tego przy ponad 100k dps miałem problemy z a2 Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nasz maly dream team.. koszacy a3 w 1h ;]

 

post-6306-0-38668400-1346754565_thumb.jpg

 

 

 

edit.. przed chwila sprawdzalem jeszcze i juz jestem w stanie bic ghoma w normalnym buildzie WW jakiego uzywam .. takze dodatkowy drop na runie zawsze jest ;]

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszędzie na a3 są elity, więc czemu nie? Quest ustawiam zwykle na Siegebreakera. I heja. Nikt nie będzie się bawił w podnoszenie katapult czy zapalanie ognia ale elity na pierwszych 2 lokacjach też są :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dokupił pierścien natalii (droga sprawa) albo się pozbył spojrzenia natalii i poszukał jakiegoś hełmu z dużą zręcznością i szansą na kryta powyżej 5%. Pofarm trochę chociażby a1, za jakieś 3-4 banki powinieneś wyrwać bardzo fajną kuszę z dps ~1200 i slocikiem na klejnot. Do tego wywal strafe, śmieszny dmg zadaje i zżera nienawiśc w błyskawicznym tempie... kiedy testowałem umiejętności, to używając tego przy ponad 100k dps miałem problemy z a2 Dołączona grafika

 

Wczoraj dokupiłem parę części do mojego zestawu z GF i MF. Dzięki temu mogę sobie skuteczniej farmić. Niezbyt duży dmg sprawia, że czasem ginę nawet na A1, ale przynajmniej spotykając elity trzeba się trochę postarać i jest ciekawiej :)

Niestety z około 50 żółtych przedmiotów nic na AH się nie nadaje... Wypadł też legendarny pas dla barba... z bardzo dużą INT i malutkim VIT :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shaker

Na inferno normalnie. Tylko uważaj. Schematy dla kowala mają żółta czcionkę. Dla jubilera są niebieskie. Takie lekko fioletowe. Można przeoczyć. :)

ja rubiny mogę robić bez ostatniego.

Jakby ktoś chciał to daje materiały a ja robię :)

 

Ps. Zobaczcie co się stało z ametystami. Jak macie jubilera na 10lvl to koszt zrobienia jego najwyższego gema (bez dodatkowych 3) to 0.5kk. Samej kasy na craft. Nie licząc kosztów podstawowych kamieni i tom of secrets. Na AH chodzą teraz po 410k. :) Hehe. Ktoś narobił za dużo chyba i mu nie ida.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na AH wystawiony legendarny pierścień. Z takim samym typem affixów były na AH od 160k, było kilkanaście poniżej 1M. Mój miał niższe wartości, więc dla jaj wystawiłem za 2M. Dzisiaj rano wchodzę: sprzedany. Chyba nie rozumiem tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj sobie ustawiłem budzik na licytację i w ostatnich sekundach planowałem podbić... I faktycznie, podbiłem cenę o 5,5 mln... na niewłaściwy przedmiot ^^ ktoś się musiał podobnie zdziwić xD

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory nie kumam po co patrzeć jak ktoś gra.

Ja rozumiem jakiś filmik instruktażowy do builda., ale streamy mnie nie kręcą.

Wystarczy mi info że koło już wbił ten 100 paragon.

 

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja trochę $$ straciłem na naprawy do nauki gry WW. Podchodziłem ze 3x, w końcu opanowałem technikę do bliżej nieokreślonej "perfekcji" i jestem mega zadowolony. Fajne, jest to że technika jest tam ważna, jest efektowny i efektywny przy dobrej technice. Poza tym trzeba być non stop focus :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...