Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jeszcze nie widziałem critt dmg i ias na pasie ^^

 

edit: już się przymierzyłem do paska ;D +12k dps względem mojego ze 175 dex'a ^^

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj sam się zdziwiłem.

Zamieniłem kołczan z

50 dex

8,5 crit chance

na taki

250 dex

5,5 crit chance

i dps mi skoczył o 7k:D

Kosztowało mnie to 1mln golda

Teraz poluje na tanie karwasze lacuni

z IAS:D

Ogónie

103k wyciągnałem boostując dps o 16k

A wydałem 2mln

(na oblicze andariel tanie, i kołczan)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho dh nie ma co zbytnio dps'ować względem critt chance Dołączona grafika powyżej 55% wyraźnie częściej wpadają, a dps powyżej 100k pozwala nawet w 3 osobowym party one-shootować moby. Kiedyś Ty HeatheN mnie nawróciłeś z walenia w ias i cholernie spodobały mi się te power shooty Dołączona grafika teraz przy krycie wchodzi do 250k dla każdego z 3 celów z ognia zaporowego i do 420k na każdą z 3 bombek ^^

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo ringow/amu jak ktos zmienia to trzeba szukac z min/max dmg KONIECZNIE np. 25-60dmg

Czesto gesto ten parametr sam daje wiecej DPS niz crit/main stat/dmg razem wziety.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho dh nie ma co zbytnio dps'ować względem critt chance Dołączona grafika powyżej 55% wyraźnie częściej wpadają, a dps powyżej 100k pozwala nawet w 3 osobowym party one-shootować moby. Kiedyś Ty HeatheN mnie nawróciłeś z walenia w ias i cholernie spodobały mi się te power shooty Dołączona grafika teraz przy krycie wchodzi do 250k dla każdego z 3 celów z ognia zaporowego i do 420k na każdą z 3 bombek ^^

 

Mi chodziło raczej o kwestie dps.. jako wskaźnika, który jest naprawdę spartaczony;)

 

Miałem

1390dex (auć)

54,5% CC

426% CD

 

Planuję zejść z CC do 48-50% ale zboostować dex do ~1900 i IAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2kk to mozna taki kupic ale z dps'em, w okolicach 600. Dołączona grafika

Swoja droga co to za typ broni? macka, miecz czy co?

 

Zeby miec crit bonus to musze macke/axe zalozyc, a to wyzej to macka jest.

No ponad 200str/vit to pewnei tak, ale tak 100+ to mozna wybidowac ponizej 2kk przy odrobinie szczescia. Picker bede w domu pooozno, odezwe sie jak nic z obecnych aukcji nie wygram.

Edytowane przez Pwael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen, sprzęt z dexem jest taki drogi, bo wszystkie nooby grają DH (no offence :wink:). Nie wiem skąd to się bierze, ale nawet w pubach, wszyscy dh. Chyba jak ktoś widział screeny z sharpshooterem to się automatycznie napala na granie tą klasą. Generalnie jest duży popyt na taki gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy 2 broniach, jedna 900 dps, 2ga 250 pokazuje jakiś śmiesznie niski dps, ale tornado liczy jakby miał tylko prawą +15% ias?

 

Tak, ale nie samym sprintem człowiek żyje. Wcześniej czy później dobrze jest zainwestować w offhanda żeby jego DPS aż tak bardzo nie odstawał. Tornado dostało bufa i też potrafi znacznie przyśpieszyć eksterminację przeciwników + większy DPS przydaje się przy ubijaniu goblinów, tych sprintem raczej nie da rady a bijąc na przemian grzmotnięciem można nie wyrobić mając offhanda który ma np 200-300 DPS Dołączona grafika

Wiem bo sam swego czasu biegałem z sztyletem który miał jakoś 250 DPS i potrafiło to nieźle zdenerwować Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy broń jednoręczna z niskim DPS (ok 200) z wysokim LOH (ok 970) i STR jest dla barba przydatna (w sensie off-handu ofc)?

Nie ma mnie w tej chwili w domu, ale mam coś takiego właśnie i nie wiem czy to coś warte.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...