Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Śledzę ten temat od samego początku i chciałem się podzielić moim battletagiem : Krzak#2922

 

Aktualnie posiadam 73lvl paragonu (op tornado barb.) także jeżeli ktoś ma ochotę na speedruny (głównie chodzi o expa) to można się jak najbardziej podłączyć (oczywiście wymagany dobry gear, przeżywalność)

 

Dołączam też mojego streama (jestem w tym nowy) i odrazu uprzedzam, że grając z kumplem (znamy się od małego:) często używamy słownictwa, które na 200% nie przypadnie większości do gustu, także pewnie trzeba mutowac (aczkolwiek podkreślam, że nigdy nie obrażamy nikogo na serio- jeżeli mozna to tak nazwaćDołączona grafika))) no i oczywiście można się dobrze pośmiać jeżeli wulgaryzmy komuś nie przeszkadzają, a jeżeli tak to omijać streama!!

 

http://pl.twitch.tv/krzakus# <- link do streama

 

Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z tego wątku śmieciowiska. Wartość itemu można sobie sprawdzić na AH, czyż nie? Dołączona grafika

 

Ale da się wyszukać rara ? Szukajka na AH ssie pałe niestety ;]. 90% rarów nie mogłem znaleźć a szukanie przedmiotów po statach jest starsznie wolne Dołączona grafika

 

EDIT

A i jeszcze jedno. Zdawało mi się ze w tym wątku był na początku post z battletagami ludzi z forum. Mam racje czy się myle ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się wyszukać rara ? Szukajka na AH ssie pałe niestety ;]. 90% rarów nie mogłem znaleźć a szukanie przedmiotów po statach jest starsznie wolne Dołączona grafika

 

Wpisujesz najlepsze(przydatne) staty z przedmiotu i max cenę, szukasz, zmniejszasz cenę, szukasz itd., w końcu zobaczysz ile kosztują podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie problem jest z tym ze na AH takie gacie jak podal Greg_1 pojawiaja sie czasem i za 300mln :| a prawda taka ze za 3k pewnie nie pojda wiec szukajka "w prost" nie zawsze jest pomocna. Trzeba tez patrzec ile przedmiot wisi juz (po czasie do konca aukcji) i ile sami bylibysmy w stanie wywalic za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pojawi jeden item za tyle to nie mozna tego uznawac za wyrocznie, ale jak jest kilka stron i najtansze sa za 5m no to cos musi byc na rzeczy.

Ja sie tak zrobilem z jednym.. wypadla mi zbroja, ktora na oko nie wydawala mi sie jakas kozacka (dex/int/vit na poziomie 80-90, res 75, 3 sockety, ~230 regen per second). Wbilem staty i najtansza podobna za ok 20-25m i bylo takich kilka.. wierzyc mi sie nie chcialo, ze to jej wartosc rynkowa, wiec wystawilem za 5m, poszla w 5 minut... wtedy zrozumialem, ze wlasnie zrobilem komus promocje ;) No coz.. dobre i to, ale malo brakowalo a wystawilbym ja za 2m, bo ostatnio cos slabo handel mi szedl, wiec nie chcialem przedluzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta .. z AH to tak jak z giełda troche.. trzeba sie znac na wartosci przedmiotu..

kazda klasa korzysta z czegos innego.. ;]

 

ja wczoraj siedzialem do 1:30 bo mi sie konczyla aukcja.. i zamiast przygotowac bida na 25kk to wpisalem 250kk.. zaspany bylem i [gluteus maximus]..

zadowolony w ostatnich sekunach klikam a tam ze nie mam tyle hajsu.. ;]

lol ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info panowie Dołączona grafika. Jakbyście mieli 1mln do oddania dajcie znać Dołączona grafika - na 3 akcie inferno niestety nie moge jeszcze grać. Gra ktoś z was monkiem możę ?

 

Gra, a co trzeba? Nawet jakoś mi idzie i czasem nie ginę. ;) Jednak póki co wolę 2 akt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj siedzialem do 1:30 bo mi sie konczyla aukcja.. i zamiast przygotowac bida na 25kk to wpisalem 250kk.. zaspany bylem i [gluteus maximus]..

zadowolony w ostatnich sekunach klikam a tam ze nie mam tyle hajsu.. ;]

lol ;]

 

lol to by był, gdybyś jednak tyle hajsu miał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem ze sety i legendy leca parami .. ;]

ostatnio mialem tez tak ze mialem runa to co elita 3-4 zolte.. ze nie ogarnialem o co chodzi...

mowie .. tak leci ze cos musi wypasc.. i wtedy ten pasek co tam linkowalem wczesniej wypadl..

a MF mam tyle co z paragonow i nv

 

edit:

a z tym paskiem to jeszcze byl taki łach ... ze na Fields of Slaughter mielilem pol planszy na raz bo nie lubie za nimi tam biegac plus mialem 2 uciekajace elity wiec latwiej ich w grupie zawsze kosic.. i tak miele i miele... poszly 3 elity w jednym miejscu .. zoltych pelno ( wiekszosc <ilvl60) odchodze na bok lutuje bashem zwyklego byczka a tu pasek legendary ilvl63 z niego wypada ... to sie nazywa farcik

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie ten build z critami na weapon throw u barba?

 

masakryczne crity ;]

 

Kurfa Dołączona grafika. Żałuje, że nie wziąłem barba a monka. Monk nie jest zły ale barb to styl gry który najbardziej lubie -> raw physical power - czołg i do przeodu ;d. Aż sie łezka kręci od okrzyków i wejścia w berserkera ;d. Jak bede miał czas zacznę grać barbem.

 

A właśnie jak sprawa u Was z MF ? Bo ja mam mały set dla MF ale z takim to tylko moge farmić 1 akt Inferno monkiem na drugim już za cieżko... A rzeczy wypadają hmm jakby żadnej różnicy miedzy 200 MF (z NV + zestaw) a 100 MF (NV bez zestawy jakiś pojedynczy przedmiot dodający MF). Lecicie ogólnie w MF ? albo czy macie oddzielne sety do farmienia ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba wydać na barba? Tak, aby a3 szedł w miarę bez problemu.

Tak się zastanawiam, czy nie sprzedać butów i zrobić sobie barba.

 

---

Wpadłem na chwilę do gry, bo potrzebowałem 4k na klejnot. I wypadł schemat na rubin. Chyba norma na październik już się zaczęła.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek pomarudził i pięć minut później... trochę pewnie warteDołączona grafika jak ktoś chciałby rządzić na Hell'u ale faktycznie legendarne lecą parami bo jeszcze wypadł mi jakiś ciulowaty amulet. Albo mi się wydaje ale jak nawet ma się NV na 5 i się przesiedzi walkę z elitą w obozie to nic nie wypada żółtego a jak się tłucze to zawsze min. 2

post-139605-0-51731100-1347203616_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu... kazdy WW bedzie szedl a3... jeden z problemem inny bez ... ;]

ile to ciezko powiedziec .. popatrz na AH ile kosztuja itemy z critem .. ;]

nasz 20% ze skilli .. muszisz miec kolo 40 z macem albo axem... i bedzie smigal ;] reszta to tylo kwestia DPS i defensow.. 650-700 resów ci styknie zeby jakos grac

 

 

 

Człowiek pomarudził i pięć minut później... trochę pewnie warteDołączona grafika jak ktoś chciałby rządzić na Hell'u ale faktycznie legendarne lecą parami bo jeszcze wypadł mi jakiś ciulowaty amulet. Albo mi się wydaje ale jak nawet ma się NV na 5 i się przesiedzi walkę z elitą w obozie to nic nie wypada żółtego a jak się tłucze to zawsze min. 2

 

podobna fido za 100e puscil Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten throw barb. Nie wiem w czym podnieta, gość ma bardzo mocne itemy, i dlatego taki dps. Jakby ten sam filmik nagrał, ale zmieniając spec na whirlwind/sprint, używając dokładnie tych samych itemów, wyczyściłby to samo KILKA RAZY szybciej :)

Mogłby dać np, cleave i też robić takie crity, cokolwiek. Throw barb to szczerze nic specjalnego, skille są słabe, kiepskie aoe. Wiadomo, od pewnego poziomu geara wszystko kosi, ale nie ma nic co jest nawet blisko sprintu, a jakby szukać dalej, to i tak są buildy szybsze niż throw barb (np. seismic slam).

 

Swoją drogą, za cenę jednego itemu który ma ten barb, można ubrać całego WD, który będzie robił crity wysokości miliona obrażeń, i będziesz nim biegł przez act 3 jakby to był żart. Polecam taki build:

 

http://us.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#fUjdXQ!TeY!caYcZb

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem ze sety i legendy leca parami .. ;]

To ja jestem jakiś inny... wypadł mi ostatnio wreszcie jakiś legendarny item (Wormwood z 800dps...), żeby było śmieszniej ze skrzynki w Dalghur Oasis, ale do końca A2 już nic nie dropnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jakiś inny... wypadł mi ostatnio wreszcie jakiś legendarny item (Wormwood z 800dps...), żeby było śmieszniej ze skrzynki w Dalghur Oasis, ale do końca A2 już nic nie dropnęło.

 

U mnie to samo.. nigdy mi legendary/set nie polecialy parami. Wczoraj znalazlem secik, sredni raczej, pierwszy legendarny drop od niecalego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zabić na inferno tę pajęczycę co jest przed Azmodanem i już wymiękam. Kwoty o jakich wy tu gadacie to dla mnie kosmos, nie uzbierałem na raz ani miliona, a postać jest ubrana za przedmioty kupowane za kilkadziesiąt do kilkaset tysięcy w ekstremalnych przypadkach. Pewnie jest jakiś build który dałby radę na tych itemach, ew co by można było zmienić w normalnych pieniądzach (czyli tak do 500 000 dla mnie, chociaż i tak będę to farmił i farmił)

 

To moja postać: http://eu.battle.net...531/hero/440420

Dołączona grafika

Jakieś rady? Te małe pająki mnie zabijają bo po pewnym czasie nie nadążam z zabijaniem ich i jednoczesną walką z bossem. Normalnie skille miałem nieco inaczej rozdane, ale kombinowałem nad czymś nowym pod tego bossa.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...