Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Za barbem Złego nikt się nie utrzyma - no może Chaos :) Ale serio sami widzicie co się dzieje inferno, muszę przyznać się bez bicia iż kkNd! ma rację co do Cinder'a... Jednak jakieś zmiany by się przydały i to bardzo...

Utrzymać to się utrzymam bez problemu. Tylko cwaniak szybciej biega z tymi Lacuni :)

Mierzyłem je i różnica jest naprawdę spora. A niby tylko 12% MS :)

 

Jak się biega bez dh to nikt nie zabiera źródła furii :P więc można bez końca cisnąć na berserku. :)

 

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za barbem Złego nikt się nie utrzyma - no może Chaos Dołączona grafika Ale serio sami widzicie co się dzieje inferno, muszę przyznać się bez bicia iż kkNd! ma rację co do Cinder'a... Jednak jakieś zmiany by się przydały i to bardzo...

 

Ale ze racje w czym ma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Cinder'a zostawić a zmienić coś innego aby grało się atrakcyjniej, PARAGNY nie powodują iż gra jest atrakcyjniejsza, może jak ktoś wyżej zauważył podnieść poziom A3 i A4?

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszy drop jest na A3 w porównaniu do A2?

Gram od paru dni na A2 moim barbem i szczerze mówiąc większej różnicy w jakości dropu w porównaniu do A1 nie zauważyłem...

 

Na 100 żółtych przedmiotów ze 3 nadają się na licytację. Warto przejść na A3 jak bije się elity nie dłużej niż 30s i nie wraca się do nich pięć razy przez pół mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz? Masz tyko większa szanse na itemy ilvl 63. Nic więcej się nie zmienia :),.... No może poza krajobrazem

 

Jeszcze ostatnio zły się śmiał że dostał ilvl 50 na a3. Ja zresztą też miałem kilkakrotnie

 

Ps: apropo poziomu trudności i wyzwań. Ma ktoś laskę na kuce na inferno? Jestem ciekaw jak to tam wygląda ;)

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps: apropo poziomu trudności i wyzwań. Ma ktoś laskę na kuce na inferno? Jestem ciekaw jak to tam wygląda Dołączona grafika

Sent using Tapatalk

 

Laskę mam, 1.1mln koszt, ale ciekawie to tam nie ma Dołączona grafika 4 elity miałem tylko ostatnio.. Zdecydowanie krowi lvl miał lepszy klimat :P Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz? Masz tyko większa szanse na itemy ilvl 63. Nic więcej się nie zmienia Dołączona grafika,.... No może poza krajobrazem

 

Tylko ilvl 63? A 62, 61? Nie jest tak, że "środek" rozkładu ilvl się przesuwa wyżej?

 

Do dropów chyba wybitnie nie mam szczęścia. Na liczniku ze 170h gry, a najdroższy zdobyty przedmiot sprzedałem za 1.5M...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ilvl 63? A 62, 61? Nie jest tak, że "środek" rozkładu ilvl się przesuwa wyżej?

 

Do dropów chyba wybitnie nie mam szczęścia. Na liczniku ze 170h gry, a najdroższy zdobyty przedmiot sprzedałem za 1.5M...

 

To i tak dużo, u mnie 250k...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że legendarne przedmioty z ilvl63 (możliwe również z ilvl62) wypadają tylko na akcie 3 i 4.

 

Źle czytałeś, wypadają w każdym.

 

Ja ostatecznie pajęczycę zabiłem z kumplem, później dopakowałem nieco postać (za jakieś 200 000 ;]) i obecnie akt 4. Ale trzeba by się wrócić do 3 i pofarmić.

 

Co do dropu - u mnie jeszcze gorzej niż u costiego. Wydaje mi się, że po prostu nie wiem co się dobrze sprzedaje i sporo dobrych itemów poszło do vendora.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila, wypadł mi w końcu przyzwoity item. Pytanie brzmi - ile to warte? W sumie, połasiłbym się na Ojro, bo widziałem najtańsze za 50 z podobnymi statami. Wiem, że gdy się na RMAH zdecyduję, to dostanę odpowiednio mniej, 15% dla Blizza i PP. Pytanie brzmi - jeśli chciałbym wystawić na RMAH to - paypal i konto na bnet jest na tym samym mailu, natomiast nie mam tokena, nie mam androida, ale moja dziewczyna ma - czy to jest jakiś problem, jeśli adres e-mail androidowy się nie będzie zgadzał z paypal i bnet?

post-156899-0-18684900-1347382641_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nudów wróciłem do gry po 2 miesiącach przerwy. Dobiłem do inferno, pierwszy akt bez zająknięcia. W drugim zabiłem Maghdę i już dalej z moim gearem skompletowanym za 200k jest trochę za trudno. Gdzie polecacie farmić w pierwszym akcie ? Aktualnie latam Fields of Misery + Cmentarz.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 akcie robiłem tak:

quest 9 - cursed hold

1. Festering Woods - zwykle 2-3 elity na zewnątrz + 2 w "podziemiach"

2. Cmentarz

3. Leoric's manor - wyjść na zewnątrz, najczęściej 1 elita, czasami 2

4. Teleport do miasta i znowu Leoric's manor, wyczyścić wszystko do rzeźnika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja,

 

http://eu.battle.net...3/hero/19089332

 

ktoś coś doradzi ze zmianą builda? gra mi się dosyć średnio, jak na razie słaby dps ale zbieram mamone, gramy w 4, 2x monk, ja + DH, myślałem o voodo na zwiększenie szybkości ataku, ale co dalej? :>

Edytowane przez Zeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja się pochwalę moim szamanem http://eu.battle.net/d3/pl/profile/ManiekB74-2193/hero/14282875

Właśnie dopiero zaczynam inferno. Większość sprzętu wyfarmiona inna postacią http://eu.battle.net/d3/pl/profile/ManiekB74-2193/hero/9695767.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dokupiłem barbowi sprzętu za niecałe 2 bańki i dosyć sprawnie się kręci po a3 ^^ póki działa berserker i loh nawet żadne lasery czy płomienie mu nie straszne :) w sumie miła odmiana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 akcie robiłem tak:

quest 9 - cursed hold

1. Festering Woods - zwykle 2-3 elity na zewnątrz + 2 w "podziemiach"

2. Cmentarz

3. Leoric's manor - wyjść na zewnątrz, najczęściej 1 elita, czasami 2

4. Teleport do miasta i znowu Leoric's manor, wyczyścić wszystko do rzeźnika

 

Dzięki. Spróbuję tak pobiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 akcie robiłem tak:

quest 9 - cursed hold

1. Festering Woods - zwykle 2-3 elity na zewnątrz + 2 w "podziemiach"

2. Cmentarz

3. Leoric's manor - wyjść na zewnątrz, najczęściej 1 elita, czasami 2

4. Teleport do miasta i znowu Leoric's manor, wyczyścić wszystko do rzeźnika

 

Potwierdzam, bardzo dobry zestaw. Samo mięsko bez zbędnego latania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...