Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

"Niezależnie od ogólnego osłabienia umiejętności obronnych, już wcześniej postanowiliśmy wzmocnić moc cieni tak, aby trwała dłużej. Głównym przeznaczeniem tej umiejętności jest zapewnienie graczowi krótkiego odstępu czasu na zadanie obrażeń i odzyskanie życia. Niestety, jest ona dziwna w użyciu, gdy trwa 3 sekundy. Teraz moc cieni będzie przekształcała 15% obrażeń na punkty życia w ciągu 5 sekund, a nie 20% w 3 sekundy. To powinno nieznacznie wzmocnić tę umiejętność i uczynić ją przyjemniejszą w użyciu." Link

 

Może być ciekawie...

 

Dyscyplina przy Natalii 2/1s(+ kołczan)...

 

PS.

Choć jak doczytałem do końca to mi "podniecenie" spadło :(

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Power będzie trwać 5s. Teraz mogę tym spamować przez 18s, po 35s. Biorąc pod uwagę zmniejszenie obrażeń i zmniejszenie efektu chyba wyjdzie na to samo, a trwać będzie 2x dłużej. I to bez bonusu od Natalii (mam nową wersję). Z bonusem czas pewnie będzie liczony w minutach.

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz dojdzie "monster power", i może się okazać, że gra jest trudniejsza niż teraz. Teraz celem jest szybkie czyszczenie a3 inferno. Po patchu celem będzie szybkie czyszczenie a3 inferno z maksymalnym ustawieniem "monster power".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @kkNd! pisał jeszcze tylko "Pas Wiedźm" i będzie 200k Dołączona grafika (175k, trochę promocji trafiłem Dołączona grafika )...

 

 

Dopasiłeś się ;) Miesięczna delegacja zwolniła mnie z grania na jakiś czas, ale podobnie jak ostatnio być może już nowy patch będzie i znowu nowości :) Diablo jest świetne, jak się ma przerwy kilkutygodniowe (niekoniecznie chciane), ochota do gry nigdy nie przechodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 dni magiem-tankiem i w końcu teamy mają ze mnie pożytek, więc podam i swój battletag ; ]

Battletag: skinny#2531

 

Inferno, zazwyczaj końcówka 3 aktu albo akt 4 (chociaż w 4 tym to z elitami różnie - jak się trafią z laserami, zamrożeniem i podpalaniem ziemi to katastrofa).

 

 

nrl#2485

skus#2192

got3n#2802

costi#1100

cezar1125#1716

Bielski#1276

MelampusT3#2777

Qazellot#2274

slavOK#2941

tymmej#2290

mat00ino#2864

Borys#2525

kicha#2253

corbenic#2720

Free1ancer#2173

c45per#2158

Adlomis#2802

g00dMan#2276

HaNz#2424

dybeczek#252

shaker2003#2502

thuGG#2156

Alstadi#2181

Bartosh#2662

Vient0 #2167

dzb #2443

GregoR#2582

stanko#2516

skinny#2531

 

 

BTW. Przy jakim damage postaci bardziej się opłaca iść w % kradzież życia zamiast life on hit? Kiedyś mega uber postacie miały %, dalej tylko pryzy kosmicznym damagu jest to opłacalniejsze?

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po paru dobrych runach z kknd i xavierem wypadły mi okowy nieśmiertelnego króla.

Początkowo nie wydały nam się jakoś szczególnie wybitne - po prostu solidne, ale po późniejszym sprawdzeniu AH/RMAH okazało się że takich nie ma. Zobaczymy za ile pójdą Dołączona grafika

post-101353-0-29917000-1347747154_thumb.jpg

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policz sobie. Na inferno masz tylko 20% tego lifesteala ktory jest podany.

 

@moreno.

Stary. Jedne z lepszych jakie sa. Zamiast dodatkowych rollow sily masz all res i cd. Koksy

 

Wysyłane z mojego myTab 10 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym?

http://www.diablofan...egendary-drops/

 

Może akurat zbieg okoliczności, ale postanowiłem dzisiaj przetestować i 2 legendary w ciągu pół godziny wyleciały

 

Kolejna teoria spiskowa. Za mała próbka żeby mówić o powtarzalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym?

http://www.diablofan...egendary-drops/

 

Może akurat zbieg okoliczności, ale postanowiłem dzisiaj przetestować i 2 legendary w ciągu pół godziny wyleciały

 

zastanawialem sie kiedy to trafi na to forum. Mysle ze jak ktos dawno nie widzial legendy to łyknie wszystko, nawet to. Legendarne serwery... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły. Nie bądź taki. Sami tak gramy od miesiąca a Ty oszukujesz innych. Nie żałuj im dropu. Niech inni też zarobią

 

Najlepiej leci na serwerach 7x. Tam często już na pierwszej elicie leci jakiś set albo legend. i to bez nv!

Sent using Tapatalk

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...