Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przecie Ty nie masz na co narzekac w przeciwienstwie do mnie Dołączona grafika graj DH to ci bedzie dropic Dołączona grafika

 

Nie mam co narzekać? W ciągu 2 tygodni zrobiłem chyba z 50 runów i nie znalazłem nic dobrego ^^ to jak granie w symulację zbierania złomu...
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwukrotnie walczyłem z Siarą dziś Dołączona grafika

 

btw - 3 legendy jednego dnia, jedna z legend tańsza niż ognista siarka, ale co tam Dołączona grafika

 

[EDIT] Czy ktoś mi powie, gdzie można kupić hełmofon dla mnicha? Brakuje mi do achiva ;)

post-156899-0-45567700-1347823839_thumb.jpg

post-156899-0-16351400-1347823845_thumb.jpg

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz ile będzie cię kosztować wycraftowanie i po ile chodzi taki przedmiot

 

ja w sumie dla jaj sobie craftuje klatke 6affix, koszta ok. 120k, a ten pajac wykuwa bez socketów, %gf i +50hp/s itp. że nawet za 5k to się nie sprzeda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz ile będzie cię kosztować wycraftowanie i po ile chodzi taki przedmiot

 

ja w sumie dla jaj sobie craftuje klatke 6affix, koszta ok. 120k, a ten pajac wykuwa bez socketów, %gf i +50hp/s itp. że nawet za 5k to się nie sprzeda

 

Właśnie o to chodzi. Czy warto. Bo patrząc na to, co vendor potrafi odpie...zrobić, to aż żal czasami.

Wczoraj dropnął mi schemat na mace 1h z 6 affixami i oczywiście wszystkie atrybuty po 50, regen życia jakis i life on kill śmieszna wartość Dołączona grafika Wystawiłem nawet z ciekawości na AH, ktoś się skusił dać 3k golda Dołączona grafika jeszcze jakieś 60 i mi się zwróci.

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim DH doszedłem do momentu w którym nie wiem co dalej zmienić, która część mojego sprzętu jest najsłabszym ogniwem

 

http://eu.battle.net...181/hero/680885

 

Może ktoś poradzić?

 

Ja bym podciągnął witalność i szybkość ataku. A jak się skończą pomysły zawsze można ulepszyć towarzysza. Mój dodaje mi 24% mf. Poluję teraz na Słonecznego Strażnika dzięki niemu mf wzrośnie do 28-29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie.

Wpierw

armor

resy

vit

Mam 20k zycia dobilem do 35k i [gluteus maximus]..nadal cienko

zalozylem sprzet od mojego monka (25k zycia) i dobre resy

W pierwszym przypadku zycie nic nie dalo.

Oczywiscie mowie o sytuacji gołych hitów bez shadow powera^^ w przypadku jego spamowania, tylko vit^^

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 45khp@272all res@4299 armor. Jest bardzo dużo miejsca na błąd przy 100k dpsu z 3% life stealem. Do tego shadow power i preparation z focused mind. Dzięki temu grając solo mogę stać w miejscu i ubić prawie dowolną grupę championów stojąc w miejscu. Reflect damage nie robi wrażenia, bo więcej dostaję z life steala nawet bez shadow power.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem na swoim dh resów i przy ponad 40k hp zauważyłem wyraźną poprawę - nawet mocno bijące moby w kraterze nie są mnie w stanie zdjąć na raz, a po tych nerfach czasami uda się przyjąć nawet kilka hitów Dołączona grafika za długo jechałem z 10k hp, żeby taki margines błędu mi nie wystarczał Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 45khp@272all res@4299 armor. Jest bardzo dużo miejsca na błąd przy 100k dpsu z 3% life stealem. Do tego shadow power i preparation z focused mind. Dzięki temu grając solo mogę stać w miejscu i ubić prawie dowolną grupę championów stojąc w miejscu. Reflect damage nie robi wrażenia, bo więcej dostaję z life steala nawet bez shadow power.

 

Tylko nie każdy ma taki fajny łuk jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Do rodziny wybieram się wyłącznie z 5xNV. A łuk i buty wypadły odpowiednio przy 2 i 1. No ale byłem wtedy na dobrym serwerze, nie tak jak ostatnio.

 

----

 

20120918, 9:20

Nie nabiłem jeszcze 5xNV a już wypadł schemat na Radiant Star Ruby i http://eu.battle.net/d3/pl/item/dawn (świt).

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...