Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój build jest raczej pod dobry gear. Pasywy, bazują na szybkim zabijaniu, horrify z 20% speeda tak samo. Tego się używa jak ekran wybucha w sekundę, i twoim problemem jest nie ubijanie potworów, ale szybsze dostanie się do następnych.

 

Spróbuj czegoś takiego:

 

http://us.battle.net...YTXU!YaX!bccYYa

 

możesz dać psy z 10% DR (life link) jeżeli nie giną za szybko, wtedy będziesz miał z wszystkim redukcję 50%. Jak giną, to runa z leechem lepsza.

Używaj horrify z 100% armor, na 8s, podwaja obronę, robi ogromną różnicę.

Rain of toads jest dobre na początek, jak musisz z dystansu coś ubić, skill jest wolny, ale skuteczny.

Później z lepszymi itemami lecisz tylko misie, i z bardzo dobrym gearem acid rain, runa z 24y zasięgu, cały ekran pada od 1 hita, taki wd czyści szybciej niż barb Dołączona grafika

 

Dzięki za porady - jest lepiej. Postać bardziej defensywna, zabija wolniej ale ginie dużo rzadziej.

I nawet ze swoich obserwacji wywnioskowałem, że WD to postać do farmienia, o ile ma dobry gear. Potencjał ta postać ma. Itemy za miliony też są jednak potrzebne... Swoją drogą są jakieś itemy "must have" dla takiego szamana o którym piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://d3bit.com/discuss/32/1.1.6:-analyze-items-on-the-fly-with-d3up/

 

W polaczeniu z profilem na d3up calkiem wypasiony tool do bardzo szybkiej analizy itemow na AH. Polecam obejrzec filmik, wlasnie przetestowalem i juz mi sie podoba :)

Narazie dziala tylko na wersji angielskiej (dane sa pobierane na podstawie OCR z ekranu gry), ale w kolejnych wersjach ma byc wsparcie dla innych tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady - jest lepiej. Postać bardziej defensywna, zabija wolniej ale ginie dużo rzadziej.

I nawet ze swoich obserwacji wywnioskowałem, że WD to postać do farmienia, o ile ma dobry gear. Potencjał ta postać ma. Itemy za miliony też są jednak potrzebne... Swoją drogą są jakieś itemy "must have" dla takiego szamana o którym piszesz?

 

Must have raczej nie ma, można tanio złożyć. Tzn tanio w porównaniu do innych klas.

Thing of the deep (mojo, żaba, z 20y pickup), jest bardzo dobre na początek, bo daje ci aż 20y pickup radius, i ma dobre statsy, crit, damage, int/vit. W to warto zainwestować. Super high end, ludzie odchodzą od tego, na rzecz innych, bo mają dość pickupa z pozostałych itemów. Ale nawet lategame, dobry roll tego mojo jest bardzo dobry.

Reszta, w zasadzie rary.

Stone of jordan, warto kupić jakiś tani nawet (kilka m), 20-30% obrażeń do elit, robi dużą różnicę, dostaniesz też więcej many.

Później zuni set niezła opcja, ale to dość kosztowna zabawa (i tak tańsza niż sety dla innych klas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aerial czekam również na video od Ciebie z WD, bo jestem ciekaw jak taki "porządnie ubrany" doktorek sieje armagedon.

 

Jakkolwiek pozmieniałem ze dwa itemy w u mojego avatarka i zrobiłem kompilację umiejętności z tego co podaliście wcześniej. Zamiast miśków, które daja dużo damagu, ale są wolne, wpakowałem chmurę kwasu na 24. Psy zastąpiłem mackami z ziemi z węgorzami, wędrówkę z maną na life, i dorzuciłem harvesta. Mimo, że początkowy damage spadł póki co do 28k, to jak się doktoerk rozkręci, sieka po 40k! Akt 1 INF to teraz śmiech na sali, chociaż wczesniej było również łatwo.

 

Co do przedmiotów, to wczoraj patrzyłem na rzecz z otchłani i cena od 1 mln, więc tanie to to nie jest. Zuni mozna wyrwać za mniej i to zależy jaką część, chociaż staty będą gorsze.

 

Co jeszcze ze znanych wymienionych wyżej w postach itemów warto kupić dla WD?

 

Ps. Dzięki za miłą, wspólną grę w ostatnich 2 dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś nagram, ale jeszcze mi brakuje do optymalnej prędkości, mam obecnie 12% movement z itemów tylko z butów. Dobre lacuni prowlers to koszt kilkuset milionów niestety. Pozmieniałem trochę gear, pod mp10, żeby dawał radę vs dużo hp. Na monster power 10, movement speed nie ma w zasadzie żadnego znaczenia, liczą się obrażenia.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na forum chyba jest szpieg z blizza, który ustawia drop. Kiedyś narzekałem na brak legent to wypadła mi matykora(która do tej pory sprzedać się niechce...). Ostatnio pisałem że wyleciała mi plugawa osłona z dexem a poluję na takową tylko że z intem. Następny run... patrzę znowu plugawa z 190 intDołączona grafika szkoda że pikcupa niema tylko ciernie ale dobre i to. Także Święty Mikołaju poproszę teraz żabę lepszą niż mamDołączona grafika

BTW. zaczyna się ciężko robić bo żeby się już lepiej ubrać to muszę wywalać już raczej ponad 5kk

Dziś latałem z 2WD i 1Wizz, cieżko zobaczyć mobki jak na ekranie lata 9 psów 3 gargi i wszedzie wybuchją kwasowe chmury, ogniste bomby i jeszcze miśki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=h2lPmAXnjwY

 

Z tym że to jest z gearem pod mana regen, tylko 12% movement z butów, "tylko" 80k dps (z 5 globami skacze do 150k).

Można to grać w zasadzie bez mana regena, ja poskładałem gear pod ptr, żeby spamować misie vs 50m hp elity, więc w efekcie pod grę solo 1.04 to mnie spowolniło.

Normalnie to działa znacznie szybciej z dodatkowym movementem, cała synergia polega na tym, żeby szybko ubijać wtedy mamy pełen buff z 50% inteligencji. Widać takie momenty jak build przyśpiesza w miejscach gdzie jest więcej przeciwników. Jak się podciągnie dps, doda jeszcze 12% movement, to takie combo może trwać znacznie dłużej, a wtedy zbliżamy się speedem do barba.

No i gear który mam jest warty jakieś 1/5 tego co gear na barbie. WD za tyle by miał 300k dps Dołączona grafika

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś kombinował żeby było tanio, to można poskładać nie wiem, za 30-50m? Nie byłby tak mocny, ale nie dużo słabszy.

Ten z klipu ma kilka drogich części, sam set najtańszy to kosztuje ze 150m (wersja bez ringa), i mówimy tu o bardzo kiepskich rollach, najtańsze jakie są.

Btw, dodałem to: http://i.imgur.com/D6MLq.jpg

wzrost bazowego dps o prawie 20% do ponad 100k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dla zabawy wziąłem wizza od mojej kobitki żeby sprawdzić sobie build na critical mass. Postać słabiutka http://eu.battle.net/d3/pl/profile/sledziq-2725/hero/10259518 36k hp, 40k dps resy gdzieś 300-400. Kupiłem bron i źródło z odpowiednimi opcjami ( całe 1,4kk), crit chance na 30%, crit dmg na 100% Dołączona grafika

Poustawiałem skille i okazuje się, że nawet taka biedna postać z gearem może za 4 bańki jest w stanie skutecznie stankować i ubić SOLO elite/champion packi na a3 przy pełnym serwerze o.O Pewnie, że czasami mi się zginęło bo postać jest za słaba żeby wytrzymać te laserki z arcane enchanted, problemy też są z zamrażającymi mobkami ale to kwestia podbicia resów do rozsądnego poziomu. Już 30% cc pozwala spamować diamentową skórę czyniąc nas przez większość czasu niedotykalskimi. Masakra jak relatywnie niewielkim kosztem można mieć bardzo skuteczną postać. Wiem, że Critical Mass dostaje lekkiego nerfa w 1.0.5 ale wystarczy mieć średnio dobrego wizza żeby dalej sobie tak wymiatać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do merca, dobra opcja to scoundrel, dajcie mu windforce z jak największą szansą na knockback. Do tego np soj z +% cold damage (albo coś innego, legacy puzzle ring np). Reszta, tzn amulet i drugi ring, z 9 ias.

Pod względem ułatwienia gry, daje znacznie więcej niż np enchantress, elity podskakują od tego kb, nie mogą w tym czasie atakować. Dodatkowo jego multishot spowalnia wszystko co trafi (cold z ringa).

Z wszystkiego co testowałem, najbardziej pomocny merc. Niektórych może ten knockback nieco irytować, ale częściej pomaga, uniemożliwiając elitom uciekanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...