Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

Na ile to wycenić(wystawić): Czaszkochwyt, proszę o pomoc ponieważ na AH nie ma z CC a wg.mnie dość ważny parametr...

Jak coś już "dropnę" to wynalazek Dołączona grafika

Średnia do "dropu" spadła ale "droop" jakościowo wzrósł Dołączona grafika, chyba...

 

Dołączona grafika

 

A może czekać do patch'a?

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne buildy są na wd, z dużą ilością summonów:

4 psy + garg + 3 bloby z acid cloud (też blokują, mają kolizję jak inne summony), i fetysze z pasywa, który dostaje buffa z 3% na 5% w 1.05.

 

Dołączona grafika

 

I jeszcze jak wygląda reflect damage z rain of toads:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może czekać do patch'a?

 

akurat to proste - sprzedac asap, bo po patchu bizuteria bedzie miala odpowiednio 6% crit na ringach i chyba 10 na amu wiec wszystko z critem straci na wartosci. Ja bym zrobil otwarta aukcje od 10 albo 20 mln, zalezy jak mocno sie czujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat to proste - sprzedac asap, bo po patchu bizuteria bedzie miala odpowiednio 6% crit na ringach i chyba 10 na amu wiec wszystko z critem straci na wartosci. Ja bym zrobil otwarta aukcje od 10 albo 20 mln, zalezy jak mocno sie czujesz Dołączona grafika

 

a skad te info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad te info?

 

juz ze 2 tyg bedzie jak to opublikowali:

 

"Affixes on items will now roll their level based on the level of the monster killed (rather than the item's level)"

 

http://us.battle.net...Notes-10_4_2012

 

w tej chwili bizuteria ma ilvl 62 a w 1.0.5 bedzie miala 63 => affixy beda mialy wyzsze wartosci. To samo dotyczy przedmiotow klasowych jak helmy czy kolczany.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ktoś ma bardzo dobre rolle, to nie straci na wartości jeszcze długo po patchu.

Pamiętajcie też o efekcie, wszyscy niedzielni gracze będą myśleli że wygrali w totka bo im wypadł amulet ze 100% crit bonusa, i ceną będą zaporowe przez trochę czasu po wyjściu patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i standardowo ocena postaci na mega dps i itemach. Pokaż mi jak ta postać radzi sobie w stroju za kilka baniek.

 

Można ubrać wd i za 1m spokojnie przejść inferno, kupować same rary ze statsami poniżej 100, takie itemy chodzą po 20k golda. A już powyżej magicznej granicy 100, za miliony, bo ludzie szukają według takiego klucza.

Miało być tanio, dla mnie 30-50m to jest tanio, bo to kwestia znalezienia jednego średnio dobrego itema, jakiegoś legendary/seta, czy dobrego rare. JEDNEGO. Każdemu coś dropnie, coś kupisz, coś sprzedasz. Już nie mówiąc o flipie na ah, szukasz sobie czegoś, widzisz okazję, bam zarobiłeś 50m, kupując i sprzedając. Miałem taką sytuację kilkadziesiąt razy conajmniej, trzeba tylko wiedzieć co jest ile warte. I nie szukałem specjalnie okazji, takie rzeczy trafiają się przypadkowo, podczas szukania jakichś itemów dla siebie na ah.

Chyba że kupiłeś grę, przeszedłeś raz, dobiłeś do inferno i masz tylko golda z tego co wypadło z potworów (kilka milionów powinno być), i chcesz natychmiast za to ubrać postać która będzie roznosiła act3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. To tylko gra. Ale w niej tak jak w życiu. Jedni są bardziej zaradni a inni nie. Jest wiele sposobów na zarabianie kasy. Ja przed patchem kupowałem spodnie i chesty z socketami (bez kamieni) które ludzie wycenili sobie na podstawie zwykłych przedmiotów bez dziur. czasem kupowałem za 40k a sprzedałem za 1kk. W 1.0.4 ukrócili ten proceder. Ale zarobiłem tak sporo kasy.

 

Wielu kombinuje jak może. A niektórzy nie umieją kombinować :) tak jak w prawdziwym świecie :)

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn mi nawet nie chodzi o taka zabawę, w szukanie drobnych itemow i sprzedawanie, na masowa skale, regularnie.

Ja mowie o jednej losowej okazji która daje wielomilionowe przebicie. Podobnie jak jakiś dobry drop.

Ale oczywiście można taniej zbudować, tylko trzeba się wtedy obejść bez legendary, no i będzie wolniej farmić. Tak już ta gra jest pomyślana, że nie może dać się bardzo efektywnie jej przechodzić, za bardzo małą ilość golda, bo wtedy ludzie by nie mieli motywacji do ulepszeń.

Trochę ten koncept zostaję zachwiany w następnym patchu, bo zwiększając dropa legendary x2, zmniejszając poziom trudności (zwiększając tylko opcjonalnie z małym zyskiem mf), ta granica się tylko przesuwa, i będzie coraz łatwiej i coraz taniej. Uderza to w pewien sposób w ludzi którzy mają dobry sprzęt i ogarniają grę, bo tracą pole na którym mogą "być do przodu". Co z tego że masz postać za 3 miliardy golda, skoro ktoś kto ubrał za np. 10m, jest tylko kilka procent wolniejszy od ciebie? To trochę zabija motywację. Można powiedzieć - ok , ale ten ktoś za 10m, nie da rady na monster power 7 np. Problem polega na tym, że to jak skaluje się hp, powoduje, że te wyższe monster power i tak są nieopłacalne. W praktyce pod optymalną prędkość, i tak ludzie wybiorą jakiś niski monster power, nawet mając kosmiczny gear, a to że jesteś tam 2-3 poziomy w monster power wyżej niż ktoś inny, daje ci marne kilkadziesiąt mf i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest typowa taktyka Blizzarda, przez lata stosowali to w WoWie Czy lepiej jest wkurzyc 5% hardkorow, i przy okazji zadowolic 95% (uogolniajac) casuali, czy na odwrot?

Wszystko bedzie sie sprowadzalo do tego ze z kazdym patchem bedzie latwiej, szybciej i dostepniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie miejsce na takie pytania, ale zapytam o wycenę rękawic.

Myślę, że są świetne dla czarownika (przynajmniej ja bym chciał takie dla barba, tylko z siłą zamiast inteligencji).

post-114267-0-73472300-1349888022_thumb.jpg

Na AH z takimi statami nie znalazłem.

Ile to może być realnie warte? Nie chcę, żeby to zalegało tygodniami za jakąś astronomiczną cenę, ale też nie chcę oddać za pół darmo.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie z nienacka "network disconnection"? Ostatnio dosyć często to jest, mega frustrujace w trakcie run-a. Odechciewa się późniejszej gry.

 

Skądś to znam. Przez ten błąd sobie odpuściłem diabolo - czasami mnie wywalalo po 2-3x na run...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma robienie klejnotów u złotnika vs ah ?

Na ah i taniej wychodzi chyba, bo 3x szmaragd90% kosztuję mniej golda jak1x 100%

 

Jak będzie wyglądała biżuteria po ptachu 1.5? chodzi mi o szanse i obrażenia od crit +speed

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę, że rękawice są sporo warte. Dałem licytację od 15kk i po chwili już ktoś postawił.

Pluję sobie w brodę, bo dostałem ofertę na 50 kk, ale licytacja już poszła i nie da się jej anulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...