Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty, nie mogą każdemu lecieć dobre przedmioty, bo wtedy nie zarobią na RMAH... Jakość pozostanie bez zmian zapewne, będzie leciało tylko więcej smieci, żeby zbieracze złomu mogli zarobić na naprawy Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- itemy poniżej ilvl58 nie będą lecieć na Inferno

- affixy będa losowane wg poziomu mobka, a nie przedmiotu

 

Te dwa powyższe dają jednak pewną nadzieję, że jakość dropu wzrośnie. Tym bardziej, że zawsze można włączyć MP1 i latać po A1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy myślą, że patch spowoduje, że poprawi się jakość dropu mogą się zawieść - MP zwiększy MF i będzie łatwiej o "żółtki", ale nadal pozostaje losowanie affixów - a tu już tak różowo nie jest; o porządny przedmiot nadal jest trudno (tzn. przedmiot z odpowiednimi affixami; bo wartości affixów rzeczyiście potrafią być wysokie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla osob ktore nie daly rady dojsc do A3-A4 (np ja utknalem na Belialu) wrzucenie MP1 spowoduje ze nawet moby na A1 beda mialy mlvl63. A ze teraz affixy beda losowane na podstawie mlvl a nie ilvl to przynajmniej na A1-A2 statystycznie jakosc powinna wzrosnac. Wydaje mi sie ze 1.0.5 "splaszczy" cale inferno i poziom trudnosci bedzie kontrolowany nie aktami a MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dla osob ktore nie daly rady dojsc do A3-A4 (np ja utknalem na Belialu) wrzucenie MP1 spowoduje ze nawet moby na A1 beda mialy mlvl63. A ze teraz affixy beda losowane na podstawie mlvl a nie ilvl to przynajmniej na A1-A2 statystycznie jakosc powinna wzrosnac. Wydaje mi sie ze 1.0.5 "splaszczy" cale inferno i poziom trudnosci bedzie kontrolowany nie aktami a MP.

 

Kluczowe słowa to "wydaje mi się" oraz "statystycznie"; gram na testowym i potwierdzam, lecą itemy 63lvl i to często (gram na MP3) ale jakościowo są takie sobie; nadal trzeba mieć szczęście do dobrego wylosowania affixów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.0.5 oznacza, że będzie można grać na dowolnym akcie, a przedmioty teoretycznie będą mogły wypaść takie same, niezależnie właśnie od aktu, na którym gramy.

 

Teoretycznie drop powinien być lepszy (to co napisał costi powyżej), choć nadal będzie wszystko praktycznie zależało od naszego szczęścia. Ja mogę napisać, że do tej pory nie wypadł mi żaden a tyle dobry przedmiot, abym mógł go opchnąć za miliony. Wypadło kilka legend, ale żadna z nich szału nie robiła.

 

1.0.5 powinni wydać jak najszybciej. Z każdym dniem w Diablo III gra coraz mniej osób. Patch spowoduje, że część osób powróci do gry i może zostanie na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ile moga byc warte??

 

Ja ostatnio sprzedałem 150siły 100 wit 60 resów 12% za 7.5kk

 

Próbowałem za 12kk, ale nikt nie kupił a z 170 str widziałem już po 30 a nawet 70kk za tyle to już ogniołazy bym wolał.Zanim wystawisz daj znać może będzie mnie stać :)

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

changeloga nie widziałem nigdzie, ale w us powiedzieli conieco o infernalnej maszynie:

 

http://us.battle.net...hine-10_15_2012

 

The Bosses

 

Those brave enough to step through the Infernal Machine's ominous output will be transported to one of three randomly selected Realms of Pure Evil, where a predetermined pair of bosses awaits:

 

In the Realm of Chaos, Ghom and Rakanoth defend the Larder.

 

Przy tej parce mojemu dh (każdemu?) pozostanie chyba tylko wyjście i zbieranie składników od nowa Dołączona grafika dobrze, że zrobiłem sobie też barba - dh będzie pewnie tylko zbierał key'e Dołączona grafika Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill Rune – Trail of Cinders

 

Reduced damage from 1500% to 300% weapon damage over 3 seconds

 

W ostatnim patchu zwiększyli z 300% na 1500% a teraz znowu zmniejszają.

 

I po raz kolejny DH dostaje ostro po [gluteus maximus].

 

Mam dość - robię wizza. ; D

Edytowane przez simic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem swego barba, ambitnie na mp3 - tragedii nie ma ale rzeznik ma 18 mio hp... zdaje się, że nastał czas aby zacząć bawić się z rozpłataniem i innymi skillami :) sprint ww daje radę jedynie przy dużych grupach, >10 mobów.

Chyba rzeczywiście włączyli drop bo mając w pamięci posuchę ostatnich dni a wręcz tygodni - poleciał schemat na szmaragd i legendarna maska voodoo ^^ w 1-ym runie, jakościowo jako tako ale ja się cieszę, że w ogóle poleciała :D

 

Summa sumarum - jakoś mi tak przyjemniej się grało, i miła odmiana, że nie tylko na a3 idzie w końcu coś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...