Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiz też dostał mocno nerfem.

Nic tylko grać barbem.

 

Raczej bym powiedział, nic tylko grać WD, który został wyłącznie zbuffowany :)

Ja już swojego odkopałem, to była moja pierwsza postać, którą zarzuciłem na rzecz barba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym powiedział, nic tylko grać WD, który został wyłącznie zbuffowany Dołączona grafika

Ja już swojego odkopałem, to była moja pierwsza postać, którą zarzuciłem na rzecz barba.

 

Ja wlasnie wczoraj dobilem do 60 WD i mi sie bardzo podoba. Narazie mam stuff za moze 100-150k w sumie (+gemy, ktore w wiekszosci wzialem z odzysku albo sam craftowalem), a moge farmic A1 i to calkiem szybko. Z dwoma pozyczonymi itemami po buffach int ze skilla mam dps jak barbem z BR a dopiero zaczalem :) Na A3 jeszcze ciezko, gdyby nie kolega to bym pewnie nie ubil ani jednej elity, ale i tak lepiej niz sie spodziewalem na starcie inferno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pierwszym runiku a3 na mp3. 2 legendy, w tym pasek - lament z 270 sily, wita i LS Dołączona grafika ciekawe czy tylko dzisiaj tak będzie leciało...

 

Oj pewnie tylko tak na początku, jak po każdym poprzednim patchu. Do momentu az sie AH nie przepełni ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jednak mialem racje a tak wszyscy na mnie naskoczyli. Jeden szybki run na A1 MP1 i roznica jest kolosalna w dropie (ilosciowo jest tak samo ale jakosc jest znacznie lepsza). Legendy leca choc niestety psinco warte. Duzo bardziej oplaca sie je zlomowac i sprzedawac brimstone. Swoja droga esencje polecialy na leb. Wczoraj wieczorem byly po niemal 1200 a teraz wahaja sie miedzy 550-750. Przedmioty tez powoli tanieja..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymując ogólną euforię z dropami to się pochwalę Zarazą Zunimassy ^^ z a3 na mp2.

 

Okazuje się, że ten nerf ww barba nie taki straszny, przynajmniej gra nabrała co nieco smaku. Myślałem, że będzie gorzej a tu małe zmiany w equipie zmiana 1 runy i można spokojnie biegać, berserk z szaleństwem i większość elit nie sprawia większych problemów. Jednak konieczny jest ls. Szczęściem nie wyrzuciłem sierpu rzeźnika i mając 1k loh-u oraz 2.6% ls przeżywalność w zasadzie jest jak przed patchem, przynajmniej u mnie. Masochistą nie jestem więc daruję sobie wyższe mp póki co.

Nic to, lecimy dalej, dziś dzień dropów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z instalacją patcha ? U mnie zawisło na 27%, wyłączyłem i włączylem instalator i już teraz nic sie nie dzieje - wisi na initalizing.

 

EDIT: Ok, reboot pomógł.

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg.. a ja sie cieszylem, ze mi 2 wypadly...

 

Update: ok, wypadly jeszcze 2 leg i 1 set, ale qpa straszna... szczegolnie ten set :D

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dropem, to wszystko ma swoje dobre i złe strony. Wkrótce wszystko będzie baaardzo tanie. Tzn, żeby dobrze coś sprzedać, będziesz musiał trafić odpowiedni legendary z bardzo dobrymi statsami. Nie będzie już, że najgorszy roll IK chest, lata po 80m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...