Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jak zwykle gram w inną grę i z 5 runów (3x A1 MP2 i 2x A3 MP1) mam okrągłe zero legend. Dobrze przynajmniej, że wypadły mi 3 dobre żółte itemy.

 

Ja latałem tylko po trzecim akcie na MP2 i nawet nie wydropiłem żółtego godnego uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było wczoraj... gościu z party na A3 2 czy 3 legendy zgarnął.

 

No tak, wczoraj niby mocno leciały wszystkim... ja jedną znalazłem na może 2h grania, trochę byłem zawiedziony ;) Na 104 by się człowiek cieszył, że w ogóle, a wczoraj to "tylko jedna". Ale zawsze 5kk wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ostatnim poście już mocno po północy zrobiłem jeszcze jeden run na A3 MP4 i wypadła kusza Dawn (poszła na przemiał) i drugi item do setu Natalii - pierścień Natalyas Reflection także odkurzam moją DH, dla Barba wypadł mi tylko jeden ciekawy rare - naramiennik z 255str, 59vit , 77 all res i +257Arm i moej stare Vile Ward poszły w odstawkę, pewnie będzie problem teraz sprzedać je za parę marnych mln.

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle gram w inną grę i z 5 runów (3x A1 MP2 i 2x A3 MP1) mam okrągłe zero legend. Dobrze przynajmniej, że wypadły mi 3 dobre żółte itemy.

 

Nie jestes chyba jedyny. Wczoraj wieczorem na 3 runy, akt 1 i 3 z MP3 i MP4 na 3 osoby, ktore graly wypadl tylko jeden sensowny zolty item, ktory sprzedal sie za 3 banki + jakies rekawice. Zero legeneradnych, zero setowych czyli jak zwykle.

 

CM Wizard strasznie sie teraz musi meczyc z niektorymi paczkami, ale wciaz to jakos dziala.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes chyba jedyny. Wczoraj wieczorem na 3 runy, akt 1 i 3 z MP3 i MP4 na 3 osoby, ktore graly wypadl tylko jeden sensowny zolty item, ktory sprzedal sie za 3 banki + jakies rekawice. Zero legeneradnych, zero setowych czyli jak zwykle.

 

CM Wizard strasznie sie teraz musi meczyc z niektorymi paczkami, ale wciaz to jakos dziala.

 

Ja po ostatnim poście już mocno po północy zrobiłem jeszcze jeden run na A3 MP4 i wypadła kusza Dawn (poszła na przemiał) i drugi item do setu Natalii - pierścień Natalyas Reflection także odkurzam moją DH, dla Barba wypadł mi tylko jeden ciekawy rare - naramiennik z 255str, 59vit , 77 all res i +257Arm i moej stare Vile Ward poszły w odstawkę, pewnie będzie problem teraz sprzedać je za parę marnych mln.

 

Ja wczoraj też nic nie wydropiłem pare itemów lepszych jak na starym paczu ale i tak crap (3h gry)Za to Dc często miałem

Edytowane przez Lano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z wczoraj i dzisiaj tylko tarcza burzy i to raczej low. Na tyle godzin co męczyłem a3 to naprawdę licho. Może jak się ma 300mf to lepiej leci. Gracie raczej solo czy w party ,bo może bym się do kogoś dołączył chociaż gear słabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przez jakieś 5 h gry znalazłem 3 legendarne w tym jeden amulet z 40%gf i mf. Mam też Infernalną Machinę i szukam dobrego teamu co by odpalić portal na przynajmniej mp5. Plan taki wchodzimy do gry nabijamy nv 5 i każdy odpala swój portal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem 2 runy barbem z WW, nic nie zmienialem. Przecietnie ubrany Barb z dpsem 40k(50k z shoutem i ~70k w berserku), 40k hp, 600 all rez (bez shouta), 1600loh daje rade na siegebreaker runie z MP3.

Oczywiscie musiala wypasc marchewka zeby przytrzymac czlowieka przy graniu, wypadl pasek IK z optymalnym rollem, takze do loh 1600 doszlo 2,9% dmg > life i znowu moge biegac po plagued i cinder trail bez wiekszego bolu. Trzeba sie odzwyczaic od spamowania shouta, odpowiednio odpalac sprint a whirwlind nie spala tak szybko furii i mozna go czesciej/dluzej uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W diablo 2 players uzywałem na maxa, toteż wczoraj bez namysłu zapuściłem się szamanem na mp10 w a1 inf. Ot jak zwykle barykady kazrów. Po wyjściu z punktu zaraz spotkałem 3 zwykłe mobki - ważki. Z 4 minuty je tłukłem Dołączona grafika. Z krzesła spadłem jak po przejściu mostu wpadłem na elit packa. Nawet nie zdążylem kliknąćDołączona grafika Jedyna dobra rzecz to, że mi wydropiło 2 rózne młoty antczne na 2 hands (szkoda że nie jednoręczne).

 

 

Wróciłem na mp2

 

 

Inferno bez mp rzeczywiście jest łatwiejsze. Duży plus dla blizza za parę ułatwien na ah i szybkością identyfikacji.

 

Nerfy jednak dali konkretne co niekórym umiejętnościom. Ehh..Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do tych, którym guzik wypadło - ponad 3,5 h na a2, a3 z mp2 i mp4 i jakiś mocno biedny jeden unikat co poszedł na siarkę. Zobaczymy co dalej, zmiany in plus ( fajnie widać i słychać jak unikat dropnie... wreszcie) szkoda nerfa Trail of Cinders, kolejna nieprzydatna runa. Patch odbieram pozytywnie jak dotąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszego dnia po patchu, tylko klucze robiłem na mp7+, to nie są zbyt optymalne runy, miałem 9 legendary (nic ciekawego).

Jest wyraźny wzrost, pozostałe dni mniej grałem, ale też czuć dużą poprawę.

 

Btw jak ktoś chce wylosować dobry hellfire ring, to trochę to może zająć.. szansa podobna jak trafienie crit+ critbonus/attack speed na rare ringu, za często one się jednak nie trafiają Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam legend już nie licze Dołączona grafika w sumie ponad 20 mi wypadło od wyjścia pacza, ale tylko 3 poleciały dobre - pierwszego dnia.

 

Za to udało się skrafcić pierwszy hellfire ring. Coś takiego wyszło:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...